اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803263769810704

چسب نسوز سرامیکی چیست؟

کد: 139803263769810704

http://bit.ly/2RkHm66

، تهران , (اخبار رسمی): عمده‌ترین کاربرد این چسب نسوز در پوشش سطح مخصوصا در محیط‌هایی با حرارت بالا است. همچنین می‌تواند در مواد پر منفذ (متخلخل) مانند عایق کاری آجرهای نسوز و عایق بندی بتون به کار رود و به همان اندازه مقاومت سایشی آنها را بالا ببرد. همچنین می‌تواند به عنوان یک چسب برای محصولات فایبر سرامیک استفاده شود.

چسب نسوز سرامیکی چیست؟
چسب نسوز سرامیکی چیست؟

چسب نسوز سرامیکی مقاومت بسیار خوبی در برابر شوک حرارتی دارد بطوری که می‌تواند تا ۱۷۶۰ درجه سانتی گراد را تحمل کند.

چسب نسوز سرامیکی را می‌توان به صورت‌های براش زدن (قلم مو زدن)، عمل دیپینگ (فرو بردن مواد در چسب) و اسپری کردن یا همان پاششی استفاده کرد. سطوح باید از گریس، روغن، خاک و گرد و غبار پاک شود. ضخامت پوشش چسب نسوز در سطوح جامد تا حد ممکن باید نازک باشد و همچنین دمای خشک شدن آن حداکثر به ۹۰ درجه سانتی گراد احتیاج است.

در صورت نیاز برای چسبناکی سیمان داخل چسب نسوز سرامیکی را می‌توان با آب شیرین کاهش داد.

قابلیت‌های چسب نسوز سرامیکی 

  • استفاده در درجه حرارت بالا
  • استفاده بسیار آسان
  • سخت کردن سطح (سفت کردن سطوح)
  • مقاومت سایشی را افزایش می‌دهد
  • افزایش مقاومت نسبت به نفوذ هوا

موارد استفاده چسب نسوز سرامیکی 

۱- چسب سرامیکی به عنوان پوشش سطح: در دمای بالا چسب نسوز سرامیکی، یک سطح سخت (مانند پوسته تخم مرغ شکل) بر روی سطوح پاک و بدون چربی تشکیل می‌دهد. این سطح تشکیل شده کاملا پایدار است.

این چسب بر روی اکثر سطوح محصولات فیبر سرامیکی نظیر پتوهای سرامیکی در کوره‌‍ها به کار می‌رود و می‌تواند به عنوان محافظ در برابر جریان شدید گازهای داغ یا مقاومت آنها در تماس آهن مذاب با سطح جلوگیری کند.

۲- چسب نسوز به عنوان اتصال دهنده یا بایندر: چسب نسوز سرامیکی برای محیط‌هایی با درجه حرارت بالا بسیار توصیه می‌شود. بیشتر برای پیوستگی محصولات فایبر سرامیک به هم یا اتصال آنها به سطوح نسوز پرمنفذ مانند عایق کاری آجرهای نسوز یا بتن در کوره‌ها

۳- دارای قابلیت اسپری شدن بر روی سطوح برای عایق کاری حرارتی: یکی از روش‌های صرفه جویی در مصرف انرژی، جلوگیری از هدر رفتن انرژی حرارتی در ساختمان‌ها است و بهترین ابزار برای نیل به این هدف استفاده از چسب نسوز سرامیکی جهت عایق‌های حرارتی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه نسوز آوران آترا

نسوز آوران آترا از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در زمینه تامین و تجهیز نیازمندیهای صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی آغاز کرد. این فروشگاه با توجه به توانمندی های خاص خود در بالا بردن کیفیت و پایین آوردن قیمت تمام شده محصول ، کسب رضایت مشتریان را جزو الگوهای اصلی خود قرار داده است. فروش انواع فرآورده های نسوز ، سیلیکون ، میکا ، فایبرگلاس ، نخ ، پارچه ،تفلون ، ورق ، واشر ، پتو و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار