اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804223846311928

اسپید در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ

کد: 139804223846311928

http://bit.ly/30zZhJM

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت اسپید آخرین دستاوردهای خود را در صنعت حمل و نقل درون شهری در نمایشگاه الکامپ تهران به نمایش خواهد گذاشت. 

اسپید در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ
اسپید در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ

شرکت اسپید آخرین دستاوردهای خود را در صنعت حمل و نقل درون شهری در نمایشگاه الکامپ تهران به نمایش خواهد گذاشت. 

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران (الکامپ) از 27 تا 30 تیرماه جاری در محل نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد. 

الکامپ بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور است که هر ساله بستر مناسبی برای حضور گسترده شرکت‌ها، فعالان و استارت‌اپ‌های این حوزه و تبادل اطلاعات آنان با هم  فراهم می‎کند و دستاورد‌های این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری‌های تجاری و تکنولوژی است.

دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان و عمق‌بخشی به اقتصاد زیست‌بوم فناوری کشور از مهمترین اهداف نمایشگاه الکامپ است و طی آن فعالان داخلی و خارجی در حوزه تجارت الکترونیک و رایانه و صنایع وابسته با دستاوردهای یکدیگر آشنا می‌شوند و زمینه‌های تبادل خدمات و هم‌افزایی بیشتر را در این نمایشگاه بدست می‌آورند. 

بخشی از این نمایشگاه به خدمات و صنایع وابسته به تجارت الکترونیک اختصاص دارد. خدمات حمل و نقل برای کسب و کارهای اینترنتی نیز یکی از تجارت‌هایی است که در تعامل با شرکت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین به رونق و توسعه آنها کمک می‌کند. 

یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به فعالان تجارت الکترونیک «اسپید» است. 

 اسپید سامانه‌ای برای توزیع و پخش مرسوله‌های کسب و کار‌ها است که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند، نزدیک‌ترین و آسان‌ترین راه را برای ارسال بسته‌ها انتخاب می‌کند. 

فروشگاه‌های اینترنتی، ناشران، برگزارکنندگان رویدادها، مدیران کسب و کارهای اینستاگرامی و تلگرامی و... با استفاده از این سامانه می‌توانند جا‌ به جایی هوشمند و ارزان را در سراسر تهران تجربه ‌کنند و می‌توانند با خیالی آسوده تمامی مراحل انبار کردن، پردازش و ارسال را به اسپید بسپارند.

تیم اسپید در سال‌های گذشته به عنوان استارتاپ مطرح بود، اما در این دوره به عنوان یک شرکت مستقل در نمایشگاه الکامپ 98 حضور خواهد یافت و آمادگی دارد تجریبات خود را در مورد این ارتقا و تحول نیز در اختیار علاقمندان بگذارد.

ستوده مدیر توسعه کسب و کار اسپید با اشاره به این حضور گفت: «غرفه ۱۸۱۵ در سالن 12 - 13 نمایشگاه بین‌المللی برای اسپید در نظر گرفته شده و به همراه همکارانمان در شرکت سعی خواهیم کرد اطلاعات لازم در مورد سرویس‌های اسپید را به بازدید کنندگان ارائه کنیم. همچنین معرفی خدمات جدید و توانمندی‌های شرکت به کسب و کار‌ها و بررسی زمینه‌های همکاری با آن‌ها بخش دیگری از برنامه ما برای حضور در نمایشگاه الکامپ امسال است.»

اسپید هم اکنون با استعداد ارسال یک هزار بسته در روز خدماتش را در تمام پایتخت گسترده کرده است و با ارائه نرخ ثابت برای هر بسته به هر مقصد، هزینه‌های کسب و کارهای آنلاین را تا حدود زیادی کاهش داده است. 

اسپید که از خرداد 1396 به عنوان شرکت حمل بار و حمل بسته نقطه به نقطه در تهران کار خود را شروع کرده، در سال 1397 با تصمیمی جسورانه مسیر کسب و کار خود را تغییر داد و اکنون بستری برای ارائه خدمات حمل کالا و ارسال بسته به صورت تجمیعی است.

نمایشگاه الکامپ از تاریخ 27 تا 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه پخش و توزیع هوشمند اسپید

شرکت فن آوران ایده گستر چینه سهامی خاص صاحب امتیاز سامانه اسپید است. این شرکت برای اجرای ایده های ناب استارتاپی راه اندازی شده و تمامی سعی خود را می کند تا با استفاده از پتانسیل های بالای نیروی انسانی جوان، با استعداد و پر انژی ایران عزیز قدمی در راستای تعالی و کارآفرینی و به روز رسانی فرآیندهای سنتی بردارد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]