اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980428386625605

حضور آسیاتک در الکامپ ۹۸

کد: 13980428386625605

http://bit.ly/2SyVTMt

، تهران , (اخبار رسمی): آسیاتک، بزرگ‌ترین سبد محصول کشور در زمینه اینترنت، از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیرماه در الکامپ ۹۸ شرکت می‌کند.

حضور آسیاتک در الکامپ ۹۸
حضور آسیاتک در الکامپ ۹۸

آسیاتک یکی از برترین اپراتور‌های اینترنت ثابت در کشور است که بار دیگر در نمایشگاه الکامپ حاضر می‌شود و به ارائه خدمات خود می‌پردازد.

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ تیر ماه ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه بستری مناسب برای تبادل همکاری شرکت‌ها و استارتاپ‌های مختلف است تا از این طریق به معرفی و ارائه خدمات خود بپردازند.

آسیاتک از سال ۷۸ زیر نظر سازمان تنظیم شروع به فعالیت کرد. کامران طالبی، مدیر روابط عمومی و تبلیغات این شرکت در این خصوص گفت: « ۱۷ شرکت هستند که این مجوز را از سازمان تنظیم دارند؛ یکی از این شرکت‌ها آسیاتک است.»

آسیاتک حوزه‌های کاری بسیار گوناگونی از جمله دیتا سنتر، اینترنت پهنای سایت، آسیا تل، راه‌کار‌های سازمانی و ... دارد.

یکی از محصولات جدیدی که توسط آسیاتک در الکامپ رونمایی شد تلفن رایگان بود. افراد در هر جای دنیا زمانی که به مراکز مختلف تماس می‌گیرند هزینه تماس به عهده خودشان است. شرکت‌هایی که می‌خواهند  خدمت ویژه‌‌ای را به مشترکین خود ارائه بدهند، این هزینه تماس را بر عهده می‌گیرند.

آسیا‌تک اولین شرکت در ایران است که این خدمت را به صورت عملی ارائه می‌دهد و زمانی که مشترکین با آن‌ها تماس می‌گیرند هزینه آن به عهده شرکت است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.asiatech.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسیاتک

آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و ... ایجاد کرد ه است و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.هم اکنون بیش از 1,400 مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت 1,000,000 پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]