اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804303873712522

معرفی کابینت پیش‌ساخته یا آماده

کد: 139804303873712522

http://bit.ly/2JW91XW

، کرج , (اخبار رسمی): کابینت آماده محصولی است که به تازگی معرفی شده است. این نوع از کابینت آشپزخانه در انواع مختلف در بازار عرضه می‌شود و هرکس که می‌خواهد از این نوع کابینت‌ها استفاده کند، بهتر است آنها را بشناسد.

معرفی کابینت آماده (کابینت پیش‌ساخته)
معرفی کابینت پیش‌ساخته یا آماده

تفاوت در جنس ورق به‌کاررفته در کابینت می‌تواند اختلاف قیمتی تا دو برابر ایجاد کند. ورق‌های ارزان موجود در بازار، کیفیت پایینی دارند و بوی نامطبوعی از خود ساطع می‌کنند

امروزه زمان نقش مهمی در زندگی ایفا می‌کند و این مسئله گرایش را به محصولات پیش‌ساخته بیش‌ازپیش می‌سازد. کابینت آشپزخانه نیز یکی از این محصولات است که از ضروریات هر خانه به شمار می‌رود.

در فرآیند تولید کابینت آشپزخانه بیش از ۴۰ مرحله باید طی شود که هر مرحله مستلزم صرف وقت و هزینه است. به همین دلیل کابینت آماده گزینه‌ی مناسبی برای افرادی است که هم‌زمان کافی در اختیار ندارند و هم تمایل به‌صرف هزینه‌ی کمتری برای خرید کالای باکیفیت را دارند؛ بنابراین اگر شخصی، نگران هزینه و زمان است و یا در مقیاس انبوه خانه می‌سازد، کابینت آماده و پیش‌ساخته می‌تواند گزینه مناسبی برای او باشد.

کابینت‌های آماده به‌صورت پیش‌ساخته، آماده‌ی نصب و با ابعاد استاندارد ساخته شده‌اند و فرآیند سفارش تا نصب این نوع کابینت‌ها تنها ظرف چند روز انجام می‌شود. تنوع طرح، رنگ و ابعاد کابینت‌های آماده محدود است و عرصه‌ی انتخاب را برای مخاطبانش تنگ‌تر می‌کند. مشتریان فقط می‌توانند از میان گلچینی از طرح‌ها و رنگ‌ها، کابینت آشپزخانه موردنظر خود را انتخاب کنند. همچنین، چون کابینت‌های آماده در مقیاس صنعتی و شمارگان بالا تولید می‌شود از مزایای کاهش هزینه‌ی ناشی از مقیاس تولید نیز برخوردار است.

انواع کابینت آماده نصب (کابینت پیش‌ساخته)

کابینت‌های آماده در دو سبک مدرن (کابینت آماده ام‌دی‌اف و های‌گلاس) و کلاسیک (کابینت آماده ممبران) ساخته می‌شوند. این کابینت‌ها تنها در جنسِ در با یکدیگر متفاوت هستند و جنس بدنه هر سه نوع با یکدیگر یکسان است.

خرید کابینت آماده در تهران و کرج

عوامل زیر بر قیمت کابینت‌های آماده مؤثر هستند و هنگام خرید باید به آن‌ها توجه کرد:

جنس بدنه و در کابینت

عامل اصلی اختلاف در قیمت کابینت‌های آماده‌ی موجود در بازار، تفاوت در جنس بدنه و درِ آن‌ها است. به‌طوری‌که تفاوت در جنس ورق به‌کاررفته در یک کابینت می‌تواند اختلاف قیمتی تا دو برابر را ایجاد کند. بدون استثناء، ورق‌های ارزان موجود در بازار، کیفیت پایینی دارند و اغلب بوی نامطبوعی را از خود ساطع می‌کنند.

همچنین، عناوین فریبنده‌ای مانند «کابینت‌های استوک» و «کابینت وارداتی» نیز صحت ندارند و تمامی این کابینت‌ها در کارگاه‌های تولیدی داخل کشور تولید می‌شوند و در بهترین حالت تنها بخشی از متریال مورداستفاده، مانند ورق ام‌دی‌اف وارداتی است.

جنس صفحه

بهترین جنس صفحه مورداستفاده در کابینت آماده از نوع اچ‌پی‌ال شرکتی با ضخامت 3.2 میلی‌متر است. برای کاهش قیمت تمام‌شده از صفحه‌هایی که از به هم چسباندن دو صفحه ام‌دی‌اف ساخته شده‌اند که به نام صفحات دوبل معروف هستند نیز ممکن است استفاده شود.

سفارشی‌سازی کابینت‌های آماده (کابینت نیمه سفارشی)

همان کابینت‌های آماده هستند اما با توجه به ابعاد آشپزخانه به‌صورت محدود، امکان اضافه یا کم شدن دارند. همانند کابینت آماده این کابینت‌ها نیز از قبل در اندازه‌های مختلف ساخته شده‌اند و با توجه به ابعاد آشپزخانه، تغییرات مختصری در آن‌ها ایجاد می‌شود. با خرید این نوع کابینت‌ها در زمان و هزینه صرفه‌جویی خواهد شد بدون اینکه مغایرت زیادی در تناسب کابینت‌ها با ابعاد آشپزخانه وجود داشته باشد.

همچنان این نوع کابینت‌ها برخی محدودیت‌های کابینت آماده را دارند و اگر آشپزخانه‌ای با ابعاد نامتقارن داشت یا خواهان کابینت آشپزخانه‌ای منحصربه‌فرد و لوکس بود، نیاز را برآورده نمی‌کند؛ اگرچه قیمت پایین‌تری نسبت به کابینت‌های سفارشی دارند.

کابینت آماده گذشته از مزایایی که دارد، محدودیت‌های ویژه‌ی خود را نیز دارد که اگر شخصی آن را نمی‌پسندد می‌توان از کابینت سفارشی استفاده کرد. اگر آشپزخانه‌ای با ابعاد نامتعارف وجود دارد یا شخص بخواهد برای آشپزخانه خود طرحی خاص و منحصربه‌فرد داشته باشد، بهترین انتخاب، کابینت سفارشی خواهد بود.

به‌طور خلاصه اگر کابینت آشپزخانه‌ای نسبتاً کوچک و با ابعاد استاندارد است و همچنین قصد ندارد هزینه‌ی زیادی را متحمل شود و یا در مقیاس انبوه خانه می‌سازد، کابینت آماده می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای او باشد. اما در صورتی که آشپزخانه‌ای با ابعاد نامتعارف است یا شخص می‌خواهد برای آشپزخانه خود طرحی خاص و منحصربه‌فرد داشته باشد کابینت سفارشی گزینه بهتری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آمادکور

آمادکور یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های فعال درزمینه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه و نخستین وب‌سایت فروش کابینت‌ آماده و پیش‌ساخته در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد آمادکور و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است. ما صادق، منظم و خلاق هستیم!

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل