اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980519394177835

دریافت ویزای کانادایی از آژانس قصران گشت

کد: 13980519394177835

http://bit.ly/31GbTj5

، تهران , (اخبار رسمی): در سال‌های اخیر آژانس‌ها و دفاتر خدماتی مهاجرتی زیادی اقدام به دریافت ویزای کانادا برای مسافرین کرده‌اند ولی در این زمینه تعداد محدودی از آژانس‌ها شرایط مناسبی جهت دریافت ویزا برای مسافرین انجام داده‌اند و شمار زیادی از دفاتر شعار گرفتن ویزا را دارند ولی تعداد اندکی قابل اعتماد هستند.

دریافت ویزای کانادایی از آژانس قصران گشت
دریافت ویزای کانادایی از آژانس قصران گشت

دریافت ویزای کانادایی از آژانس قصران گشت

کانادا کشوری پهناور در شمال قاره‌ی آمریکای شمالی که از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و اقیانوس منجمد شمالی گسترده شده است، دومین کشور پهناور جهان و مرز زمینی آن با ایالات متحد آمریکا بزرگ ترین مرز زمینی جهان است.

در اغلب مناطق کانادا آب و هوا سرد و قطبی است ولی در قسمت ونکوور آب و هوای معتدل تری جریان دارد. نیاگارا بزرگترین و زیباترین آبشار دنیا در این کشور واقع شده است.

کانادا از یک واژه‌ی سرخ پوستی kanala به معنای دهکده یا سرپناه گرفته شده است و از 10 استان و 3 ناحیه تشکیل  شده است. این کشور منابع طبیعی فراوانی دارد و در عین حال و کشوری نوین با فناوری پیشرفته است. با این حال و با گستردگی بسیار زیادی که دارد جمعیت آن به اندازه ی مساحتش زیاد نیست در مقایسه با آمریکا 11٪ جمعیت آمریکا را دارد.

شرایط اخذ ویزای کانادا

برای سفر توریستی، تجاری، نمایشگاه، دیدار خانواده، شرکت در کنفرانس و ... نیاز به ویزا است. ویزای کانادا 1 ساله صادر می‌شود ولی چون اعتبار پاسپورت ایرانیان 5 ساله است، ویزای توریستی نیز نهایتاً 5 ساله صادر می‌شود.

دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی قصران گشت با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در خصوص مشاوره، دریافت ویزا و پیکاپ پاسپورت یکی از قابل اعتمادترین دفاتر اخذ ویزا در ایران است. همچنین این آژانس با داشتن مجوز از پلیس اداره‌ی گذرنامه یکی از پیشتازان امر پیکاپ پاسپورت در سال‌های اخیر است.

در ابتدای اقدام برای دریافت ویزا ابتدا مشاوره انجام شده و باتوجه به زمینه‌ی شغلی، سنی، شرایط و مدارک مورد نیاز برای فرد تشریح می‌شود. برای دریافت ویزای کانادا هر شخصی با توجه به شرایط خود مدارک مورد نیاز را ارائه می‌دهد. به طور مثال مدارک مورد نیاز برای شخصی که دعوتنامه ی درجه 1(دعوتنامه پدر، مادر، خواهر و برادر) دارد، با مدارک مورد نیاز شخصی که دعوتنامه ندارد و یا بدون تاریخچه سفر قوی است، متفاوت است. این شرکت با توجه به این موضوع و بررسی دقیق ده‌ها شرایط دیگر مدارک مورد نیاز مناسب و لازم برای فرد را تشریح می‌کند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا

مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا به شرح زیر است: 

1 – پاسپورت با حداقل یکسال اعتبار و در صورت داشتن پاسپورت قدیم.
2 – دو قطعه عکس 5 /4 × 5 / 3.
3 – شناسنامه.
4 – کارت ملی.
5 – مدارک شغلی: کارمند بخش دولتی (حکم کار گزینی-کارت پرسنلی-6 عدد فیش حقوقی). بخش خصوصی (گواهی شغلی-روزنامه رسمی-آگهی تاسیس-آخرین روزنامه رسمی-قبض پرداخت مالیات-لیست بیمه پرسنل و در صورت داشتن قرارداد شرکت با شرکت های دیگر).
مشاغل آزاد: (جواز کسب-قبض پرداخت مالیات-اجاره نامه یا سند مالکیت محل فعالیت-لیست پرسنل- کاتالوگ-تائیدیه جواز از اتحادیه).
6 – سند مالکیت منزل.
7 – سند ازدواج.
8 – سابقه بیمه.
9 – دفترچه بیمه.
10 – پرینت بانکی 6 ماه گذشته.
11 – تمکن مالی.
12 – در صورت داشتن سهام.
13 – در صورت دارا بودن سپرده بانکی.
14 -عدم سو پیشینه.
15- آخرین مدرک تحصیلی.
16- سند ماشین.
17-دعوت نامه و مدارک مالیاتی شخص دعوت کننده.
18- اسکن pr یا کپی سیتیزن شیپ، کپی پاسپورت کانادایی.
19-پروانه دائم.
20-پروانه مطب و کارت نظام پزشکی برای پزشکان.
21-ریز نمرات برای ویزای تحصیلی.
22-گواهی اشتغال به تحصیل برای محصلین.
23-پرینت رنگی از تمام سفرهای دارای مهر و ویزای سال‌های گذشته.
تذکر: شرکت‌هایی که جزء تحریم هستند  مدارک شغلی نباید ارائه کنند.
ضمناً مسافرین جهت مصاحبه باید  به یکی از کشورهای اطراف (ترکیه، دبی، ارمنستان و…) به دفتر vac مراجعه کنند.

اخذ ویزای supervise کانادا

همچنین این شرکت علاوه بر اقدام ویزای توریستی برای عموم اقدام به ویزای supervisa (ویژه ی والدین) نیز می‌کند که تفاوت آن با ویزای معمولی multiple 5 ساله این است که در این ویزا مدت اقامت حداکثر تا ۶ ماه می‌تواند باشد ولی ویزای supervise که ویژه ی والدین است، امکان مدت اقامت تا یک سال را به فرد می‌دهد.

برای دریافت این ویزا نیاز به یک سری آزمایشات پزشکی در داخل ایران است که قصران گشت هماهنگی آن را با پزشکان مورد اعتماد سفارت انجام می‌دهد. همچنین نیاز به صدور بیمه نامه از طرف شخص دعوت کننده برای والدین است  که همه این خدمات با مشاوره شرکت قصران گشت انجام می شود.

این شرکت در خصوص برگزاری تورهای کانادا نیز اقدام تخصصی می‌کند. تورها با خدمات luxury برای مسافرین عزیز ارائه می‌شود؛ اقامت در بهترین هتل‌های زنجیره‌ای با گشت‌های ویژه و شرکت در سمینارهای مربوط به مهاجرت در کانادا صورت می‌گیرد. این تورها به صورت انفرادی و گروهی قابل اجرا هستند.

آژانس مسافرتی قصران گشت در خصوص ویزای تحصیلی کانادا نیز اقدامات مربوط به پذیرش از دانشگاه و یا کالج را باتوجه به سطح زبان و آخرین مدرک تحصیلی شخص، سطح مالی و توانایی مالی او از طریق وکلا متخصص و مجرب انجام می‌دهد.

در رابطه با ویزای تحصیلی برای والدین نیز اقدامات لازم برای دریافت ویزای همراه کانادا با اعتبار ۶ ماهه انجام می‌شود. همچنین در این نوع ویزا که trv نیز گفته می‌شود در صورتی که یکی از والدین دارای ویزای کار یا تحصیل در کانادا باشند، فرزندان آنها برای دریافت ویزای تحصیلی نیازی به ارائه نامه‌ی قبولی از مدارس را ندارند و می‌توانند بدون وجود هر گونه مشکلی برای ویزای کانادا درخواست کنند.

اگر متقاضی خانم نیز در یکی از دانشگاه‌ها و یا کالج‌های معتبر کانادا به صورت تمام وقت پذیرفته شود، همسر (آقا) می‌تواند برای ویزای fulltime کاری بدون نیاز به مجوز در کانادا مشغول به کار شود؛ این کار به صورت هم زمان و یا پس از اقدام ویزای تحصیلی و استقرار یکی از زوجین در کانادا صورت می‌پذیرد.

در خصوص آن دسته از مسافرینی که موفق به دریافت ویزا نشده‌اند، این دفتر اقدام به دریافت nedeoffile سفارت کرده و علت اصلی رد ویزا را پیگیری می‌کند و با توجه به شرایط فرد مربوطه و مشاوره با وکیل مجرب در کانادا در رابطه با اقدام مجدد برای فرد مذکور پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد. Note office سفارت برای پرونده‌هایی اقدام می‌شود که دلایل ردی آنها واضح نیست و یا به صورت کلی ارائه شده باشد. برای دریافت جزئیات ردی نیاز به note office است که با توجه به جزئیات مربوطه اقدام مجدد انجام می‌شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت آژانس مسافرتی قصران گشت به ادرس ghasrangasht.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی قصران گشت

ژانس خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی قصران گشت (عضو فعال یاتا) سال هاست که مشغول خدمتگزاری به هموطنان عزیز کشورمان و شرکت های تجاری در زمینه‌های مختلف صنعت توریسم می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح