اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805203944711928

با تحویل کالا در همان روز، فروشگاه موفقی داشته باشید

کد: 139805203944711928

http://bit.ly/31wH6F2

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه تحویل سریع بسته، می‌تواند تأثیری بسیار زیادی در خرید آنلاین افراد داشته باشد و تجربه خرید آنلاین خوبی را برای مشتریان رقم بزند در واقع بزرگ‌ترین سایت‌های خرده فروشی آنلاین (فروشگاه‌های آنلاین) آنهایی هستند که تحویل بسته در همان روز را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند.

با تحویل کالا در همان روز، فروشگاه موفقی داشته باشید
با تحویل کالا در همان روز، فروشگاه موفقی داشته باشید

تحویل سریع کالا، مزیت رقابتی فروشگاه‌های آنلاین 

یکی از تغییرات اساسی که در چند سال اخیر ایجاد شده است، امکان خرید آنلاین محصولات مورد نیاز است. اکنون با ایجاد این فضا، دریافت کالا در کمترین زمان ممکن پس از خرید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است.

امکان ارسال بسته در همان روز و یا امکان ارسال سریع‌تر کالا، می‌تواند یکی از مزایای رقابتی فروشگاه‌های آنلاین نسبت به هم باشد. اما نکته این است که ارسال بسته در همان روز تا زمانی که فقط در حد حرف باشد و برای آن برنامه‌ریزی دقیقی انجام نشود و بستر لازم و مناسب برای آن در نظر گرفته نشود، می‌تواند کاری بس سخت و زمان‌بر باشد.

اکنون بیزینس‌ها و کسب و کارهای زیادی با شعار ارسال کالا در همان روز، محصولات خود را می‌فروشند اما چون با روش درستی اقدام به ارسال کالاهای خود نمی‌کنند گاهی تحویل کالایشان به بیش از دو سه روز می‌رسد و این تاخیر در ارسال کالا، در کمترین حالت منجر به ایجاد مشتری ناراضی از آن کسب و کار می‌شود.

یکی از مشکلاتی که کسب و کارها و فروشگاه‌های آنلاین در ارسال بسته‌های خود با آن مواجه می‌شوند، این است که هنوز از همان سیستم‌های آفلاین پیک موتوری برای ارسال بسته به صورت تک به تک استفاده می‌کنند، در حالی که اکنون در بستر آنلاین امکان برون سپاری ارسال بسته‌ها و توزیع آنها به صورت تجمیعی نیز فراهم شده است.

اسپید، راه حل تحویل سریع کالا برای فروشگاه‌های آنلاین

فروشگاه‌های آنلاینی که علاقه‌ دارند تحویل سریع کالا را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند می‌توانند در سایت اسپید، سامانه پخش و توزیع هوشمند مرسوله، به آدرس اینترنتی speeddeliv.com/business ثبت نام کنند و با خیالی آسوده تمامی مراحل انبار، پردازش و ارسال بسته‌های خود را اسپید بسپارند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه پخش و توزیع هوشمند اسپید

شرکت فن آوران ایده گستر چینه سهامی خاص صاحب امتیاز سامانه اسپید است. این شرکت برای اجرای ایده های ناب استارتاپی راه اندازی شده و تمامی سعی خود را می کند تا با استفاده از پتانسیل های بالای نیروی انسانی جوان، با استعداد و پر انژی ایران عزیز قدمی در راستای تعالی و کارآفرینی و به روز رسانی فرآیندهای سنتی بردارد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]