اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806284059012920

های هتل به توریسم سلامت خدمات اقامتی ارائه می‌دهد

کد: 139806284059012920

http://bit.ly/2OeugYB

، (اخبار رسمی): سامانه اینترنتی «های هتل» با ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی با هدف دسترسی سریع و آسان توریسم سلامت به اقامتگاه‌های متعدد با امکانات متنوع فراهم آورده تا گردشگران با مشاهده تصاویر و اطلاعات درج شده از هتل‌ها و حتی هتل آپارتمان‌های درجه عالی بتوانند رزرو خود را در هر ساعت از شبانه‌روز انجام دهند.

توریسم سلامت
توریسم سلامت

توریسم سلامت در واقع همان گردشگرانی هستند که به قصد استفاده از خدمات پزشکی، مکان‌های درمانی و... به جایی دور از محل سکونت خود مهاجرت می‌کنند. توریسم سلامت خود به سه بخش می‌شود:

- توریسم تندرستی

- توریسم درمانی

- توریسم پزشکی

گردشگرانی که باعنوان توریسم تندرستی و توریسم درمانی مسافرت می‌کنند با هدف بهره‌مندی و استفاده از املاح و مواد معدنی موجود در چشمه‌های آب گرم، لجن‌های طبیعی، درمان‌های گیاهی، فیش اسپا، زالو درمانی و... مسافرت می‌کنند.

توریسم پزشکی به منظور درمان و یا انجام جراحی عمومی و یا تخصصی در کلینیک‌ها و بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی مسافرت می‌کنند.

خوشبختانه ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی، آب وهوای معتدل، دامنه و دشت‌هایی مملو از گیاهان درمانی و چشمه‌های آب گرم و سرد سرشار از مواد معدنی مکانی مناسب برای جذب توریسم سلامت است.

عنوان توریسم سلامت از زمانی در ایران بیشتر رواج پیدا کرد که با گسترش شهرها و پیشرفت تکنولوژی و سهولت در نقل وانتقال، مردم با هدف درمان با نتیجه بهتر و قیمت مناسب در حوزه خدمات زیبایی، کاشت دندان، کاشت مو، درمان ناباروری و جراحی‌های تخصصی وعمومی وارد ایران شده در حال حاضر آمار دقیق از افرادی که تحت عنوان توریسم سلامت وارد ایران می‌شود وجود ندارد اما به گفته مسئولان تعداد افرادی که از اتباع خلیج فارس و عراق به عنوان گردشگر سلامت به ایران می‌آیند حدودا 20 هزار نفر است. براساس قوانین و مقررات بیمارستان‌ها، چند شهر محدود دارای بیمارستان‌هایی با امکانات استاندارد و پزشکان متخصص در ایران وجود دارد، که مجوز پذیرش توریسم سلامت را دارند که مشهد مقدس جز بیشترین جذب گردشگران سلامت است.

در حالی که خدمات پزشکی موجود در ایران بسیار پیشرفته و منحصر بفرد استهزینه خدمات پزشکی در ایران در مقایسه باسایر کشورهای دنیا بسیار کمتر است.

علاوه بر وجود کلینیک‌های معتبر با به روزترین امکانات دنیا و پزشکان متخصص با مدارک اخذ شده از دانشگاه‌های بین‌المللی وجود بارگاه حرم امام رضا (ع) است و اقامتگاه‌های لوکس، هتل‌های پنج ستاره و هتل‌های چهارستاره با به روزترین امکانات در سطح بین‌المللی و جاذبه‌های گردشگری فراوان از جمله دلایلی است که توریسم سلامت، مشهد را انتخاب می‌کنند به طوریکه بسیار از گردشگران سلامت علاوه بر استفاده از خدمات درمانی و پزشکی می‌توانند سفری لذت‌بخش داشته باشند. به همین دلیل مشهد مقدس به عنوان قطب توریسم سلامت در ایران مطرح است.

از جمله مسائلی که بسیاری از گردشگران سلامت قبل از هر چیز باید به آن توجه کنند رزرو اقامتگاه مناسب است و باید قبل از سفر جهت اقامت خود در هتل اقدام کنند، اما این کار چگونه ممکن است؟

سامانه اینترنتی «های هتل» با ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی با هدف دسترسی سریع و آسان توریسم سلامت به اقامتگاه‌های متعدد با امکانات متنوع فراهم آورده تا گردشگران با مشاهده تصاویر و اطلاعات درج شده از هتل‌ها و حتی هتل آپارتمان‌های درجه عالی بتوانند متناسب با نیاز و بودجه خود در هر جای دنیا که هستند بدون هیچ نگرانی و در هر ساعت از شبانه‌روز با مراجعه به سامانه رزوراسیون [email protected] و دریافت مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته اطلاعات لازم را کسب کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]