اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807024072312920

آشنایی با انواع اتاق در هتل‌های مختلف

کد: 139807024072312920

http://bit.ly/2lBRLyV

، (اخبار رسمی): ممکن است بارها و بارها برای رزرو اتاق، افراد با ابهاماتی روبه رو شده باشند؛ تفاوت اتاق ها در چه چیزی است و اتاق مناسب کدام است؟

انواع اتاق در هتل های مختلف
انواع اتاق در هتل های مختلف

هتل مکانی است که راحتی، حفظ حریم خصوصی، امنیت و آسودگی را  برای میهمانان خود فراهم می‌کند. هتل‌ها انواع مختلفی از اتاق‌ها را ارائه می‌دهند که در اندازه، طراحی و امکانات طبقه بندی می‌شوند. انواع اتاق‌های هتل تحت تأثیر محل هتل، ظرفیت آنها، بازار هدف آن و سطح خدمات ارائه شده درجه بندی می‌شود.

اتاق استاندارد

اتاق‌های استاندارد، که به آن سینگل روم نیز گفته می‌شود، قدیمی ترین نوع اتاق‌ها در صنعت هتل است. آنها به طور معمول نسبت به قیمت، امکانات و راحتی از ارزش خوبی برخوردارند. اتاق‌های استاندارد مجهز به امکانات اساسی و به طور کلی مقرون به صرفه ترین آنها هستند.

قیمت آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله نمایی از چشم انداز، طراحی و نوع مبلمان، نرمی تختخواب و ... که این اتاق‌ها از نظر امکانات و کیفیت در هتل‌های مختلف متفاوت هستند. به عنوان مثال اتاق‌های استاندارد در هتل‌های 3 ستاره معمولاً با مبلمان معمولی طراحی شده، اتاق‌های استاندارد پنج ستاره مجهز به مبلمان لوکس، امکانات کاربردی و آثار هنری - مجسمه‌ها و یا نقاشی‌ها هستند. بسته به امتیاز هتل، اتاق‌های استاندارد از نظر اندازه متفاوت هستند. به عنوان مثال اتاق‌های استاندارد در هتل‌های 2 ستاره بین 25 تا30 مترمربع است، در حالی که اتاق‌های هتل‌های 5 ستاره حداقل 38 متر مربع دارند. اتاق‌های استاندارد برای اقامت‌های فردی یا استراحت‌های کوتاه و شبانه ایده آل هستند.

اتاق‌های لوکس

اتاق‌های لوکس معمولاً از جمله گران ترین اتاق در هتل‌ها هستند. اتاق‌های لوکس از نظر اندازه نسبت به اتاق‌های استاندارد بزرگتر و در میزان راحتی و امکانات آنها بین هتل‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد. آنها مجهز به امکانات خوبی و خدمات رایگان از جمله دسترسی به مرکز تناسب اندام یا استخر، جلسات ماساژ، تورها و ترانسفر هستند. اتاق‌های لوکس معمولاً منظره خاصی دارند، منظره دریا، چشم انداز کوه، چشم انداز باغ یا نمای داخل.

سوئیت‌ها

سوئیت‌ها آپارتمان‌های کوچکی هستند که خانواده‌ها یا مهمانی‌های بزرگ را در خود جای می‌دهند. انواع مختلفی از سوئیت‌ها وجود دارد که شامل انواع زیر است:

  • سوپر سوئیت
  • سوئیت های استاندارد
  • سوئیت های جونیور

سوئیت‌های سوپر: همچنین به سوئیت‌های مجلل، سوئیت‌های رئیس جمهور و سوئیت‌های اجرایی گفته می‌شود. آنها معمولاً پرطرفدارترین اتاق‌های یک هتل هستند.

سوئیت‌های استاندارد آپارتمان‌هایی با ابعاد کوچک هستند که اندازه آنها بین 35 تا 40 متر مربع است. آنها مجهز به امکانات استاندارد از جمله اینترنت پر سرعت، تلویزیون و تلفن هستند. سوئیت‌های استاندارد برای مسافران تجاری ایده آل است.

سوئیت‌های جونیور: اتاق‌های بزرگی هستند که از نظر اندازه از اتاق‌های استاندارد فراتر می‌روند. آنها یک درجه بالاتر از اتاق‌های یک نفره هستند و از امکانات رفاهی برخوردار هستند اما به اندازه سوئیت‌های استاندارد یا سوپر، لوکس نیستند. سوئیت‌های Junior با توجه به اندازه، امکانات و تفریحی که دارند، قیمت گذاری شده‌اند. اندازه آنها معمولاً بین 30 تا 35 متر مربع است. سوئیت‌های جونیور علاوه بر امکانات استاندارد، آشپزخانه و اینترنت دارند. آنها برای زوج‌های جوان، تعطیلات و افراد تجاری مناسب هستند.

علاقه مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات و مشاوره لازم برای رزرو اتاق و اقامتی مطمئن به سایت های هتل به ادرس HiHotel.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح