اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807074085710239

انواع کاغذ دیواری پوستری سه بعدی

کد: 139807074085710239

http://bit.ly/2oOzhwo

، تهران , (اخبار رسمی): کاغذ دیواری‌های 3 وجهی به آن دسته از کاغذ دیواری‌هایی گفته می‌شود که انواع طرح‌های سه بعدی بر روی آن چاپ می‌شوند و چون محدودیتی در طرح، رنگ و ابعاد ندارند در هر فضایی که مد نظر باشد نصب و اجرا می‌شوند.

انواع  کاغذ دیواری پوستری  سه بعدی
انواع کاغذ دیواری پوستری سه بعدی

کاغذ دیواری‌های 3 وجهی امروزه مورد استقبال معماران قرار گرفته است و باعث ایجاد رقابت سنگینی بین شرکت‌‌های طراحی، شده است که نتیجه‌ی حاصل از آن به رشد و پیشرفت روز افزون در زمینه تنوع طرح کمک بسزایی کرده است.

نکته‌ی قابل توجه این است که کاغذ دیواری‌های پوستری سه بعدی در عرض 1 متر و ارتفاع بی‌نهایت قابلیت چاپ دارند بطوریکه بعد از برش و نصب، طرح مورد  نظر نمایان می‌شود.

کاغذ دیواری‌های پوستری 3 بعدی نه تنها برای دیوارها، بلکه برای سقف هم کاربرد دارند. این کاغذ دیواری‌ها عمدتا برای فضاهای کوچک پیشنهاد می‌شوند زیرا به دلیل داشتن بعد در طرح، باعث بزرگ تر نشان دادن فضا می‌شوند.

درواقع به دلیل داشتن زمینه‌ی گسترده‌ی طرح، محدودیتی در انتخاب وجود ندارد و این نیز جزو دیگر مزیت‌های استفاده از کاغذ دیواری‌های سه بعدی است.

متداول ترین سوالات در زمینه پوستر دیواری به شرح زیر است:

1. کاغذ دیواری سه بعدی رولی چند است؟

لازم به ذکر است که کاغذ دیواری‌های معمولی عرضه شده در بازار به صورت رولی قیمت گذاری می‌شوند، اما پوسترهای دیواری به دلیل سفارشی بودن محصول و متغییر بودن ابعاد به صورت مترمربعی قیمت گذاری می‌شوند. کاغذ دیواری‌های معمولی به صورت رول‌های 5 متری، 7 متری، 10 متری، 15 متری و... عرضه می‌شوند.

منظور از رول 5 متری این است که می‌تواند 5 مترمربع از سطح دیوار را پوشش دهد و ابعاد رول آن به عرض 53 سانتی متر و طول 10 متر است.

2. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی درجه یک یا قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره چقدر است؟ 

در پاسخ به این دسته از سوالات می‌توان گفت امروزه به دلیل تنوع زیاد در نوع متریال مصرفی، پوسترهای دیواری با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند. این قیمت گذاری‌ها براساس گرماژ کاغذ، جوهر مصرفی، کشور سازنده، قابلیت شستشو، مقاومت در برابر الکتریسیته ساکن، امکان استفاده در فضاهای بسته و... محاسبه می‌شود.

اما نوع طرح تاثیری بر قیمت ندارد. به طور مثال قیمت یک مترمربع کاغذ دیواری سه بعدی عکس‌های اسب با قیمت یک متر کاغذ دیواری سه بعدی عکس‌های گل برابر است. همچنین قیمت کاغذ دیوار پوستری سه بعدی منظره با قیمت کاغذ دیواری سه بعدی کودک برابر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل