اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809074242810239

کاغذ دیواری‌هایی کلاسیک

کد: 139809074242810239

http://bit.ly/2OAsVve

، تهران , (اخبار رسمی): کاغذ دیواری شامل انواع طرح و رنگ است که سلیقه تمامی افراد را دربر می‌گیرد.

کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری‌هایی کلاسیک

کاغذ دیواری پوستری لوکس و کلاسیک، به دلیل استقبال بیشتر افراد جزو پر فروش‌ترین و کاربردی‌ترین طرح‌ها و سبک‌ها است که در رنگ‌های کاغذ دیواری فیروزه ای، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری زرشکی، کاغذ دیواری سبز و ... موجودند. به همین دلیل نیز اکثرا برای دکور منازل و فضاهای سلطنتی و لوکس مورد مصرف قرار می‌گیرند.

برای دیزاین فضای اتاق خواب و استفاده از انواع کاغذ دیواری والپر، با توجه به جنسیت، رده‌ی سنی و ... می‌توان از طرح‌های ساده‌تر که باعث ایجاد آرامش و نشاط می‌شود، استفاده کرد زیرا فضای اتاق خواب جزو آن دسته از مکان‌هایی است که همه‌ی افراد بیشترین وقت خود را مشغول مطالعه، رسیدگی به کارهای شخصی و استراحت هستند، به همین دلیل استفاده از انواع کاغذ دیواری‌های ظریف بسیار کاربردی است.

به عبارتی اگر قرار است اتاق خواب دخترانه را دیزاین کرد، از طرح‌های فانتزی و تینیجری و همچنین انواع طرح‌های کاغذ دیواری عکس دخترانه و یا حتی عکس‌های شخصی استفاده شود.

در صورت تمایل به استفاده از عکس‌‌های شخصی باید عکس انتخاب شده، از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]