اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990410440150011

خطوط تلفن هزاران کسب و کار ایرانی قطع شد

کد: 13990410440150011

https://bit.ly/3iiXCl8

، تهران , (اخبار رسمی): روز گذشته خطوط دفتر کار مجازی دفترشما توسط مخابرات تهران و به دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قطع شد.

خطوط تلفن هزاران کسب و کار ایرانی قطع شد!
خطوط تلفن هزاران کسب و کار ایرانی قطع شد

به گزارش روابط عمومی شرکت دفتر شما از بعداز ظهر دیروز (دوشنبه ۹ تیر ماه)، خطوط  دفاتر کار مجازی قطع شد. هزاران فروشگاه اینترنتی، استارتاپ و کسب و کارهای خرد و متوسط مشترکین این دفاتر هستند و برای ارتباط با مشتریان خود از این خطوط تلفن استفاده می‌کنند.

این در حالی است که دفاتر کار مجازی با مدیریت تماس‌های تلفنی کسب و کارها امکان دورکاری را برای آن‌ها فراهم می‌کنند و آن‌ها را از اجاره دفترکار و فضای فیزیکی با بی‌نیاز می‎سازند.

در روزهای شیوع کرونا یکی از ابزارهای موثر که امکان دورکاری و کار از منزل را فراهم می‌کند، خدمات دفتر کار مجازی است.

به گفته علی دشتی مدیرعامل «دفترشما» که از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات دفتر کار مجازی است، قطع ناگهانی خطوط این شرکت‌ها مسبوق به سابقه بوده و برای رفع ایرادات جلسات متعددی با مسئولان ذی‎ربط برگزار شده است.

دشتی می‌گوید: «ما برای ارائه راهکار پیش قدم بودیم و به همراه یکی از FCP های خوشنام کشور به نام فناپ، راهکار فنی برای رفع دغدغه‌های مسئولان ارائه کردیم. ما برای ارائه این راهکار زمان و انرژی بسیاری صرف کردیم؛ ولی متاسفانه به علت تعلل مراجع ذی‌ربط، هنوز این راهکار پیشنهادی آزمایش و پیاده‌سازی نشده است»
مدیر این شرکت دانش بنیان می‌افزاید: «در شرایط خرد کننده تحریم‌ها و شیوع کرونا که نفس کسب و کارها به شماره افتاده است، بدون اطلاع قبلی، تلفن هزاران کسب و کار را قطع می‌کنند و کسی هم پاسخگوی ضرر و زیانی که این قطع خطوط ناگهانی ایجاد می‌کند، نیست.»

دشتی در پاسخ به این سوال که چه نهادی باعث قطع خطوط هزاران کسب و کار شده است، گفت: «آنچه که با پیگیری فهمیده‌ایم این است که خطوط توسط مخابرات تهران و به دستور تنظیم مقررات قطع شده است. هم اکنون پیگیر هستیم که شماره تماس‌ها در اسرع وقت وصل شوند و امیدواریم که چنین اتقافی دیگر تکرار نشود.»

دشتی در ادامه اضافه کرد: «ما برای ادامه فعالیت بدون مشکل، همه درخواست‌های مطرح شده از سوی رگولاتوری و شرکت مخابرات را انجام داده‌ایم و برخی از مراحل این همکاری نیز در حالی نهایی شدن است. فکر می‌کنیم دلیل قطعی مجدد سرویس ما به خاطر یک عدم هماهنگی بین رگولاتوری و مخابرات باشد؛ چرا که به نظر می‌رسد سازمان رگولاتوری در جریان همکاری ما با مخابرات نیست که دستور قطع خطوط تلفن‌های ما را داده‌اند.»

او با اشاره به اینکه قطعی خطوط تلفن هم به کسب‌وکارها آسیب‌ می‌زند و هم اعتبار دفتر شما را زیرسوال می‌برد، بیان کرد: «اتحادیه‌ها، بهیاری‌‌‌ها و بخش‌های درمانی کشور مانند پزشک قانونی جزو مشتریان ما هستند. کسب‌وکارهای اینترنتی و شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها از ما خدمات دریافت می‌کنند و بسیاری از آن‌ها در این شرایط شیوع ویروس کرونا دورکار هستند و این قطعی، آسیب خیلی جدی به آنها وارد می‌کند.»

استارتاپ‌ها، مشاغل خانگی، مشاوران در حوزه‌های مختلف، فریلنسرها، عرضه‌کنندگان خدمات آنلاین، خرده‌فروشان اینترنتی و همچنین شرکت‌هایی که در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند و بسیاری از مشاغل که به دلیل کرونا به دورکاری روی آورده‌اند از عمده مشتریان دفاتر کار مجازی هستند که اکنون با قطع شدن شماره تماس‌هایشان با اختلال جدی در کسب و کار خود مواجه هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]