اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990419441658323

ایجاد نوشته در وردپرس

قوانین ویژه الگوریتم های گوگل

کد: 13990419441658323

https://bit.ly/2OhEtCq

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت گوگل از بهترین شرکت های حوزه موتور های جستجو می باشد که رضایت کاربران برایش بسیار پراهمیت می باشد ؛ لذا با فراهم کردن شرایط و ساخت روش های مختلفی سعی دارد تا کاربران در سریع ترین زمان ممکن به هدف خود از جستجو دست یابند.

قوانین ویژه الگوریتم های گوگل
https://zefa.ir/wp-content/uploads/2020/06/google-zefa-2-min-810x370.jpg

به مجموعه تکنیک ها و روش های به کار برده شده در داخل و خارج سایت که منجر به پیشرفت جایگاه وبسایت در موتور های جستجو می شود ، سئو سایت گفته می شود.

بیش از چیزی حدود صد میلیون وبسایت فعال در جهان موجود است و نحوه دسترسی کاربران به این سایت ها و نیز وظیفه گشتن و پیدا کردن اطلاعات مفید برای مخاطب بر عهده موتور جست و جو می باشد. به همین دلیل این موتور ها از الگوریتم های پیچیده ای استفاده می کنند.

اگرچه این الگوریتم ها هرکدامشان برای مقاصد مختلفی استفاده می شوند ولی بصورت کلی هدف کاربرد تمام آن ها انتخاب بهترین و با کیفیت ترین سایت در میان دیگر سایت ها می باشد. الگوریتم های گوگل به دو بخش اصلی و جانبی تقسیم بندی می شوند.

الگوریتم های اصلی که بخش مهم تر را تشکیل می دهند ، بر اساس فاکتور ها و معیار های مختلف سایت ها را رتبه بندی می کنند. اما الگوریتم های جانبی برای تشخیص سایت های اسپم و بهینه سازی نتایج جست و جو کاربران به کار می روند. 

از معروف ترین الگوریتم های گوگل می توان به الگوریتم پاندا ، پنگوئن ، مرغ مگس خار ، کبوتر و … اشاره کرد که هر کدام ویژگی های مربوط به خودشان را دارا می باشند.

محتوای برتر ، پیروز میدان 

اگرچه تولید محتوا برای جذب کاربر بسیار مهم و حیاتی است اما تنها هدف تولید آن نیست. جدا از کابران موتور های جست و جو نیز نگاه ویژه ای به مطالب منتشر شده در سایت شما دارند و اگر قوانین الگوریتم های گوگل در آن لحاظ نشده باشد ، امتیاز جالبی برای آن در نظر گرفته نخواهد شد. لذا هنگام انتشار محتوا می بایست به تراکم کلید واژه ها ، نحوه توزیع آن در متن و … توجه داشت و استاندار های محتوا نویسی را رعایت کرد تا موتور جست و جو واکنش مثبت ارائه دهد.

لینک دهی مناسب

لینک ها رابط بین صفحات مختلف می باشند که به شکل یک زنجیر این صفحات را به یکدیگر متصل می کنند. ساختار وب نیز مثل تار عنکبوت بوده و کاربر از نقطه به نقطه ی دیگری در وب می رود که این کار بدون لینک سازی درست امکان پذیر نیست.

به همین دلیل برای گوگل بسیار حائز اهمیت است که با پیوند های مفید و استفاده از استراتژی های مناسب مانع از به بن بست رسیدن کاربر در سایت شویم و کاربر به راحتی به صفحات مد نظر خود هدایت شود ، در نتیجه سایت هایی که از این قوانین پیروی کنند از جایگاه ویژه ای برخوردار می شوند.

منبع : https://zefa.ir/special-rules-for-google-algorithms/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فناوری اطلاعات زیفا

فناوری اطلاعات زیفا ؛ در سال 1394 توسط جمعی از مهندسین و دانشجویان منطقه 17 تهران به طور رسمی آغاز به فعالیت نمود. این مجموعه به انجام کلیه امور حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تحت قوانین رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران می پردازد. این مجموعه با به کارگیری علم روز دنیا و کادری مجرب توانسته است در مدت زمانی کوتاه جایگاه خوبی در حوزه فناوری اطلاعات پیدا نماید و مشتریان زیادی داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]