اطلاعات تماس
  • 021886***** - 091243*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904294437914518

پرده برقی چیست؟

کد: 139904294437914518

https://bit.ly/3hl6ENu

، تهران , (اخبار رسمی): پرده برقی یکی از جدیدترین پرده های منزل یا محیط های اداری و تجاری می باشد که سیستم باز و بسته شدن آن، برخلاف پرده های قدیمی با ریموت و از راه دور انجام میشود.پرده های برقی را می توان بر اساس فاکتورهای مختلفی دسته بندی نمود. .شید رول عموما با استفاده از موتور برقی توبولار راه اندازی و نصب می‎شود.

پرده برقی چیست؟
پرده برقی - سایه بام

انواع پرده برقی

پرده های برقی را می توان بر اساس فاکتورهای مختلفی دسته بندی نمود. به عنوان مثال، بر اساس نحوه باز و بسته شدن آنها می توان به گروه های زیر اشاره نمود:

پرده بالارو

همان طور که از نام این نوع پرده مشخص است، با استفاده از ریموت می توان به پرده فرمان داد تا از پایین ترین نقطه به سمت بالا حرکت نموده و جمع شود. این نوع پرده برقی بیشتر در محیط های اداری و تجاری و منازل با دکوراسیون مدرن کاربرد دارد.

پرده از کنار جمع شو

نوع بسیار رایج و پرطرفدار پرده برقی که با پرده های موجود در منازل ایرانی بسیار تناسب دارد، پرده کنار جمع شو می باشد. پس از ارسال فرمان توسط ریموت به موتور، پرده از یک طرف بدون آسیب وارد شدن به ظاهر پرده جمع میشود.

پرده سایبانی

پرده برقی سایبانی از نمونه های کاربری برای فروشگاه ها، مغازه ها می باشد که البته می توان از آنها به عنوان پارکینگ در حیاط منزل نیز استفاده نمود. این نوع پرده بر اساس جنس پوشش پرده در انواع مختلفی تقسیم بندی میشود که پرده های برزنتی و پی وی سی بیشترین کاربرد را دارند.

زیپ پرده و شید پرده برقی چیست ؟

در حالت کلی شید رول یا همان پرده برقی به صورت عمودی نصب می شود. شید پرده ها محدود به قاب پنجره ساختمان است. این پرده برقی ها به طور جداگانه و مستقل از پنجره نسبت به یکدیگر فعالیت می کند. شید پرده ها غالبا در چارچوب پنجره نصب و اجرا میشود که برای رسیدن به نور بیرون حتما باید شید پرده را به صورت عمودی جابجا کرد. شید رول ها بر خلاف پرده هایی که از سقف و گاها زیر آرک آویزان میشوند روی پنجره و داخل کادر پنجره نصب می گردد. طراحی خاص شید پرده ها حس فضای محیطی مدرن و مینیمال را به شما می دهد. تکنولوژی به کار رفته در شید پرده ها که توسط سایه بام تولید و اجرا می شود به گونه ای است که می توان به صورت دستی و یا با استفاده از موتورهای توبولار بالا و پایین شوند. این کار عموما وجه تمایز بینظیری نسبت به پرده های عادی دارد. در شید رول ها از مکانیزم کابل در دو طرف پرده بکار گرفته شده تا پرده حالت صاف و بدون خمیدگی را به خود داشته باشد. شید رول ها از بالا و پایین محدود به رول هستند و از این رو نام آن را شید رول هم گاها خطاب میکنند.

.

مکانیزم حرکتی پرده برقی چگونه است؟

مکانیزم حرکتی شید رول بسیار زیبا و کارآمد است. شید رول عموما با استفاده از موتور برقی توبولار راه اندازی و نصب می‎شود. به این صورت که برای بالا و پایین نگاه داشتن این پرده‎ها می‎توان به صورت دستی و یا برقی این کار را انجام داد. از مزیت های پرده برقی سایه بام می‎توان به یکدست بودن، تنوع در نوع پرده، برقی بودن، سبک و کم جا و بسیار مزیت دیگر به آن اشاره کرد. شید رول یا همان پرده برقی برای فضاهایی نظیر: اتاق خواب، اتاق اداری، اتاق جلسات و … استفاده کرد.

انواع پرده برقی شرکت سایه بام

استفاده از پرده های سنتی شاید برای خانه هایی که متراژ بزرگی دارد بسیار مناسب باشد. اما برای اتاق های اداری و اتاقهایی که در دید نور مستقیم خورشید قراردارند   بسیار اهمیت دارد. تفاوت بسیاری بین شید پرده و پرده زبرا وجود دارد. یکی از این تفاوت‎ها را می‎توان به عمر مفید آن اشاره کرد. در شید پرده‎ های طرح دار، شما  می‎توانید هر نوع طرحی را نسبت به محیط استفاده خود در خواست چاپ بدهید. پرده های شید از بهترین جنس پی وی سی و قشای پی وی سی (PVC Curtains) تشکلی شده است. این قشا باعث طول عمر بالا و افزایش کیفیت ساخت پرده می شود. پرده برقی تفاوت دیگری با زبرا پرده دارد. از دیگر تفاوت شید پرده می توان به اتوماتیک بودن آن اشاره کرد. در شید پرده می توان از موتور توبولار استفاده کرد. این موتور با توان برقی بسیار پایین و کنترل از راه دور می‎تواند بدون استفاده از سیستم مکانیکی ، تنها با یک ریموت کنترل، پرده را بالا ویا به پایین هدایت کند. شید پرده‎ها در کنار شیشه‎های جمع شونده تاشو بسیار زیبا هستند. همچنین با طراحی خاص شیشه گیوتینی در کنار شید رول باعث میشود تا بهترین انتخاب برای کارفرما و طراحان معمار باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایه بام

سایه بام شرکتی فنی مهندسی است که در سال ۱۳۹۶ تاسیس و در زمینه عمران و معماری فعالیت می‌کند. عمده فعالیت شرکت سایه بام تولید و فروش سقف متحرک پارچه ای و استخری و شیشه ای، شیشه متحرک بالکنی و ریلی و گیوتینی و انواع پرده های برقی است.تمامی محصولات وارداتی شرکت سایه بام دارای گارانتی بوده و خدمات شرکت نیز شامل نصب و راه اندازی محصولات دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش همراه با برگه گارانتی معتبر است.

اطلاعات تماس
  • 021886***** - 091243*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان