اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905064460611815

راهکاری برای استارتاپ‌هایی که به تازگی تیم خود را تشکیل داده‌ اند

دومین دوره شکلدهی آنلاین هم‌آوا برگزار می‌شود

کد: 139905064460611815

https://bit.ly/3fbeJ5G

، تهران , (اخبار رسمی): علاوه بر آموزش‌ها و منتورینگی که وجود دارد یکی از مهم‌ترین مزیت‌های دوره همراهی یک راهبر با تیم است. این راهبر برای گذر از چالش‌های مختلف در کنار تیم بوده و ارتباط تنگاتنگی با آن دارد. راهبر یک فرد مجرب است که تمامی این راه‌ها را خود پیموده و در این مسیرها گام برداشته و در آن موفق شده‌است.

دومین دوره شکلدهی آنلاین هم‌آوا برگزار می‌شود
دومین دوره شکلدهی آنلاین هم‌آوا برگزار می‌شود

دوره شکلدهی یک استارتاپ زمانی است که تیم با اعضای حداقلی خود ساخته شده‌ و آن تیم یک مسأله مشخص، مهم و بزرگ را شناسایی کرده‌است

شرکت دانش بنیان هم‌آوا در راستای اجرای رسالت اجتماعی خود مبنی بر اشاعه فرهنگ کارآفرینی به دورترین نقاط کشور دومین دوره شکلدهی آنلاین خود را برگزار می‌کند. این دوره با ارائه  مطالب ناب و بروز دنیا توسط متخصصان و مجربان حوزه استارتاپی و کارآفرینی به تمامی جوانان و علاقه مندان کشور، قصد کمک به رشد و شکوفایی اکوسیستم را دارد.

تجربه موفق اولین دوره شکلدهی آنلاین این مجموعه مربوط به ۶ تیم استارتاپی در حوزه فینتک می‌باشد که پس از ۳ ماه تلاش بی‌وقفه در این برنامه توانستند وارد مرحله سرمایه‌گذاری دوره شتابدهی شوند.

دومین دوره شکلدهی آنلاین به صورت عمومی برگزار شده و تیم‌ها می‌توانند در حوزه‌های مختلف فعالیت نموده و این‌گونه به سرعت رشد و به موفقیت استارتاپ خود کمک کنند.

دوره شکلدهی چیست؟

دوره شکلدهی یک استارتاپ زمانی است که تیم با اعضای حداقلی خود ساخته شده‌ و آن تیم یک مسأله مشخص، مهم و بزرگ را شناسایی کرده‌است. این تیم توانایی کار کردن روی مسأله را داشته و یک هدف واضح و معنادار را برای کار خود مشخص کرده ‌است. در حقیقت مشتری‌های هدف، مدل کلی از طرح درآمدی و بازار شناسایی شده‌است. در نهایت امید به مقیاس‌پذیری نیز در این استارتاپ وجود دارد.
اگر استارتاپ شما در این مرحله قرار دارد، می‌توانید درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

مزیت شرکت در این دوره چیست؟

دوره شکلدهی آنلاین هم‌آوا، یک دوره کامل برای استارتاپ‌هایی است که به تازگی تیم خود را تشکیل داده‌ و شروع به کار کرده‌اند. علاوه بر آموزش‌ها و منتورینگی که وجود دارد یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آن همراهی یک راهبر با تیم است. این راهبر برای گذر از چالش‌های مختلف در کنار تیم بوده و ارتباط تنگاتنگی با آن دارد. راهبر یک فرد مجرب است که تمامی این راه‌ها را خود پیموده و در این مسیرها گام برداشته و در آن موفق شده‌است.
استارتاپ با استفاده از این دوره سرعت رشد بیشتری گرفته و با احتمال موفقیت بیشتری وارد مرحله شتابدهی می‌شود.
فرآیند دوره به چه صورت است؟

۱- تکمیل فرم درخواست

با کلیک در اینجا وارد پرسشنامه اکتشاف شده و آن را با حوصله تکمیل نمایید.
۲- بررسی تیم

بلافاصله پس از دریافت فرم آن را بر اساس فاکتورهای نظام نوآوری با دقت بررسی شده و نتیجه منعکس می گردد.
۳- کشف مسأله سرمایه‌پذیر و تیم‌سازی

هفته اول این دوره پس از ارسال تأییدیه و ورود آغاز می‌شود. مسأله‌ای که تیم شما شناسایی کرده در واقع همان مسأله سرمایه‌پذیر است که راهبران و منتورها در اکتشاف و انسجام آن به شما کمک می‌کنند. در این هفته فرآیند مذکور طی شده و وارد آموزش‌های مرحله تیم‌سازی می‌شوید. تیم‌سازی شما طی ده ساعت بررسی شده و فعالیت‌های مربوط به آن انجام می‌شود.
۴-کراودفاندینگ به مبلغ ۵ تا ۸ میلیون تومان

هزینه کل این برنامه ۲۰ میلیون تومان است که ۱۰ میلیون تومان از آن را هم‌آوا پرداخت نموده و ۲میلیون تومان نیز بر عهده تیم است.

برای جذب مبلغ باقی‌مانده، پس از اتمام هفته اول تیم، استارتاپ خود را در پلتفرم کراودفاندینگ راتا ثبت کرده و شروع به جمع‌آوری سرمایه باقیمانده از طریق سیستم برون سپاری جمعی می‌کند.
۵- آموزش، منتورشیپ و راهبری در ۸۱ ساعت

این بخش از برنامه ۷ هفته به طول می‌انجامد. هر هفته شامل کارگاه‌های آموزشی (۵۶ ساعت) توسط متخصصان، جلسات منتورشیپ (۲۵ ساعت) توسط افراد حاذق و باتجربه و راهبری (کوچینگ) می‌باشد.

بخش دیگر این برنامه (۱۰ ساعت) است که شامل دورهمی‌های انتقال تجربه، بازی روانشناختی و ارائه کتاب می‌باشد.

در این میان تیم بیش از ۱۰ جلد کتاب حوزه استارتاپی و کارآفرینی نیز دریافت می‌کند.
۶- بازدید از کارخانه نوآوری آزادی

این بازدید مربوط به زمانی است که تمامی آزموش‌ها و تمرین‌های ارائه به سرمایه‌گذار انجام شده و می توان گفت که چالش‌ها حل شده و تیم‌ها آماده ارائه استارتاپ خود می‌باشند. در این روز هم‌بنیانگذاران به محل کارخانه نوآوری آزادی آمده، ارائه خود را انجام داده و از مراکز نوآوری مستقر بازدید می‌کنند.
۷- معرفی به شتابدهنده‌ها

در صورت موفقیت در جلسه ارائه، تیم به شتابدهنده حوزه مرتبط برای ادامه در دوره شتابدهی و یا سرمایه‌گذاری معرفی می‌شود.

مهلت ثبت‌نام تا ۳ شهریور۹۹ است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با این شماره ۴۴۶۵۷۱۳۶–۰۲۱ تماس بگیرید.

 شروع ثبت‌نام 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم آوا

هم‌آوا حلقه کاملی از خدمات به استارتاپ‌ها در فرآیند تبدیل ایده به کسب‌و‌کار بزرگ را ارائه می‌دهد. این خدمات شامل توسعه جامعه کارآفرینی و فضای کار اشتراکی (اختصاص فضای کار اشتراکی، برگزاری رویدادها، خدمات مشاوره، آموزش، بازاریابی محتوایی)، توسعه فناوری (تحقیق و پژوهش، مالکیت فکری، رصد فناورانه، مدیریت آزمایشگاه‌ها)، ماجراجویی کسب و کار (انتخاب و راستی آزمایی، خدمات برنامه شتاب‌دهی، پایش، رصد فناوری و بازار،)، خدمات تخصصی استارتاپ‌ها (خدمات حمایتی سرمایه‌گذاران، پشتیبانی فروش، خدمات رشد، خدمات منابع انسانی)، سرمایه گذاری (ارتباطات سرمایه گذاران، مدیریت سبد سرمایه‌گذاری، خدمات جذب سرمایه) است که در نهایت این فعالیت‌ها منجر به ایجاد شرکت‌های بالغ و آماده جهت ورود به بازار بورس و سرمایه کشور می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ