اطلاعات تماس
  • 044323***** - 044323*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990521448529013

پرکن مرغ یکی از مهمترین ابزار و دستگاه ها برای کندن پر لاشه مرغ استفاده میشود.

آشنایی با دستگاه پرکن مرغ

کد: 13990521448529013

https://bit.ly/2DNKEwz

، ارومیه , (اخبار رسمی): پرکن مرغ یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های مورد استفاده در کشتارگاه ، مرغداری و ... میباشد. این دستگاه بدون وارد کردن آسیب به لاشه به بهترین شکل اقدام کندن پرهای مرغ می نماید.

پرکن مرغ 
در این بخش می خواهیم به معرفی بخش های مختلف یک پرکن مرغ بپردازیم . پرکن های مرغ دارای یک سیستم کاری بسیار ساده و اما مهمی می باشند . در ساخت و طراحی این محصولات کیفیت و نوع قطعات حرف اول را میزند به گونه ای که پر کن های تولید شده با قطعات و لوازم با کیفیت میتواند چندین سال بدون هیچ گونه مشکلی وظیفه خود را به خوبی انجام دهد. اما اگر همان دستگاه با موتور و یا بدنه بی کیفیت تولید شود میتواند علاوه بر خرابی های مکرر ، هزینه های هنگفتی را برای تعمیر و یا تعویض قطعات برایمان متحمل شود. در ادامه بخش های مختلف و البته با اهمیت یک پرکن را به صورت مختصر برایتان معرفی خواهیم کرد . با توجه به این نکات میتوانید یک دستگاه مرغوب و با کیفیت را خریداری نمایید.
موتور دستگاه پرکن مرغ
در دستگاه های پرکن مرغ اصلی ترین بخش موتور می باشد. موتور که وظیفه اصلی را بر عهده دارد بایستی از بهترین نوع موجود در بازار انتخاب شود . انواع مختلفی از موتور های مناسب برای استفاده در سیستم چرخشی دستگاه های پرکن را در ایران میتوان یافت . اما چیزی که میتواند آن ها را از هم تفکیک کند طول عمر و میزان حفاظت و نفوذ ناپذیری آن ها می باشد . ما در این بخش موتور های مناسبی را معرفی میکنیم که سال ها بر روی انواع پرکن ها استفاده و تست شده اند.
موتور موتوژن از پر استفاده ترین موتور های ایرانی می باشد.این موتور که در شهر تبریز ساخته می شود ، میتوان گفت از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار می باشد . موتور موتوژن از لحاظ نفوذ ناپذیری بسیار ایده آل می باشند . زمانی که از نفوذ ناپذیری صحبت می کنیم یعنی ذرات و ریزگرد ها قادر نخواهد بود با ورود به بخش سیم پیچی ، موتور را دچار آسیب کنند.
از دیگر موتور های تست شده و مناسب می توان به انواع موتور های چینی اشاره کرد که شرکت های مختلفی از آنها استفاده می نماید. بهترین حالت در موتور دستگاه این می باشد که کاربر بتواند به صورت سفارشی ، موتور مد نظر خود را برای استفاده در دستگاه پرکن مرغ انتحاب و در سفارش قید نماید.
لاستیک یا انگشتی پرکن مرغ
لاستیک یا انگشتی پس از موتور در دستگاه های پرکن مرغ از اهمیت زیادی برخوردار می باشند . این لاستیک ها که معمولا از جنس رزین می باشند بایستی حالت ارتجاعی داشته باشند . حالت ارتجاعی کمک خواهد کرد تا انگشتی ها در تماس با لاشه مرغ اولا دچار شکستگی نشده و ثانیا دچار آسیب در لاشه نشوند. بهترین حالت در انگشتی پرکن ها این می باشد که قابلیت تعویض داشته و بتوان آن ها را از بازار تهیه نمود تا در صورت نیاز بتوانیم اقدام به تعویض آن ها نماییم.

آشنایی با دستگاه پرکن مرغ

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی ای آی جی شاپ -eig-shop

فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP به‌عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های فروش تجهیزات صنعتی در ایران از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی اسکندری است. این سایت اینترنتی از بهار ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و رسالت نهایی خود را رفاه و رضایت شما مشتری گرامی ب اعرضه باکیفیت‌ترین محصولات داخلی و خارجی در نظر گرفته است.محصولات عرضه شده در این وبسایت به صورت کاملا اورجینال و ارسال مستقیم از کارخانه می باشند.

اطلاعات تماس
  • 044323***** - 044323*****
[نمایش اطلاعات]