اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906034513112126

محصول تازه minidvpro.com رونمایی شد

ارائه دوربین conbrov t16 به بازار  دوربین های کوچک و ریز (مینی دی وی)

کد: 139906034513112126

https://bit.ly/3gvUS1U

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه minidvpro.com با نام minidv camera conbrov t16 در وب سایت minidvpro.com رونمایی و به بازار عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی minidvpro.com، 1399، وب سایت minidvpro.com میزبان رونمایی از دوربین conbrov t16، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه دوربین های مراقبتی و امنیتی  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر بسیار کوچک، ارزان و مخفی و ریز را ارائه کند تا این خدمت تازه فیلمبرداری به صورت کاملا مخفی و نامحسوس را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، دوربین conbrov t16 دارای محاسنی است که اعم از فیلمبرداری 720p - موشن حرکتی - دید در شب است و می‌تواند باعث حفظ امنیت کامل اتاق پرستار کودک ، اتاق سالمندان و محل کار شما شود.

نیکزاد عشایری پناه مدیرعامل minidvpro.com، تولید این محصول را نتیجه دقت طراحی نانو کار در این مجموعه دانست و گفت: فرایندهای تولید محصول برای تولید این محصول از  زمان آغاز پروژه تولید محصول آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را تاریخ عرضه به بازار اعلام و ادامه داد: اطلاعات تکمیلی محصول .

ارائه دوربین conbrov t16 به بازار  دوربین های کوچک و ریز (مینی دی وی)

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مینی دی وی |MiniDvPro

مینی دی وی پرو مفتخر است که بعد از 12 سال سابقه کاری در زمینه دوربین های کوچک بند انگشتی ( مینی دی وی ) با حذف کامل واسطه ها محصول با کیفیت و درجه یک را به شما عزیزان عرضه میکند. این شرکت در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه واردات دوربین های مدار بسته اغاز کرد و پس از 4 سال کار کردن روی واردات دوربین های کوچک (مینی دی وی ) به صورت عمده ، به خاطر تقاضای بالای مشتریان عزیز ، تصمیم به راه اندازی این سایت و فروش محصولات به صورت عرضه مستقیم و تک فروشی به سر تا سر ایران اقدام نمودیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید