اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906194540915061

نرم افزار حسابداری هوشمندنوین

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی

کد: 139906194540915061

https://bit.ly/3iuDbSi

، تهران , (اخبار رسمی): با افزایش رشد سریع ساختمان سازی، مدیران و مهندسان ساختمان سازی اغلب پروژه‌های زیادی را به صورت همزمان در پیش رو دارند. مدیریت همزمان پروژه‌ها کاری دشوار است که با استفاده از نرم افزار حسابداری ساختمان سازی می‌توان به این مشغله‌‌ها پایان داد.

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی
نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هوشمند نویننرم افزار حسابداری ساختمان سازی هوشمند نوین

یکی از دغدغه‌های اصلی اشخاص و مهندسانی که دارای پروژه‌های ساختمانی و پیمانکاری متعدد هستند، مدیریت مالی و اجرایی در پروژه‌ها است. برای اشخاصی که در صنف ساختمان سازی مشغول به فعالیت هستند، بسیار مهم و حیاتی است تا وضعیت پروژه‌ها و قرارداد‌ها، میزان گردش مالی در هر پروژه و تمامی هزینه‌های دربرگیرنده و جانبی پروژه‌ها را ثبت نمایند. این شغل بسیار پردغدغه بوده و درگیری‌های ذهنی افراد در این صنف شغلی، فرصت نوشتن مکتوب گزارشات و توجه به جزئیات ریز را از آنان می‌گیرد. ما در شرکت نرم افزار حسابداری ساختمان سازی به جهت پاسخگویی به نیازهای کارفرمایان و مهندسان فعال در زمینه ساختمان سازی، با ارائه نرم افزار حسابداری ساختمان سازی به این دغدغه‌ها پایان می‌دهیم تا بتوانید تمرکز بیشتری بر روی پروژه‌های خود داشته باشید و با اطمینان و تمرکز بیشتر، جزئیات مسائل خود را ثبت نمایید.

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی

آیا به طور دائم از میزان سود و زیان‌های قراردادها و پروژه‌های ساختمانی خود مطلع هستید؟ داشتن نرم افزار حسابداری ساختمان سازی برای رفع این نیاز در خدمت شرکت‌های فعال در زمینه ساختمان سازی و برای رفع نیازهای آنان طراحی شده است. با افزایش رشد سریع ساختمان سازی، مدیران و مهندسان ساختمان سازی اغلب پروژه‌های زیادی را به صورت همزمان در پیش رو دارند. مدیریت همزمان پروژه‌ها کاری دشوار است که با استفاده از نرم افزار حسابداری ساختمان سازی می‌توان به این مشغله‌‌ها پایان داد.

چه مشاغلی به استفاده از این نرم افزار نیاز دارند؟

اگر در مشاغل پیمانکاری و ساخت‌و‌ساز ساختمان‌ها چه به صورت چند پروژه‌ای و یا بر روی یک ساختمان فعالیت می‌کنید، حتما برای نظم دهی به کسب و کار خود به یک نرم افزار حسابداری ساختمان سازی احتیاج دارید. نرم افزارهای زیادی در حوزه حسابداری ساختمانی در بازار وجود دارد که هر کدام از این نرم افزارها ممکن است صنف خاصی را مورد هدف قرار داده باشد. برخی از این نرم افزار‌ها ویژه حسابداران طراحی شده است به طوری که غیرحسابداران و افراد مبتدی، آشنایی چندانی با حسابداری‌های دو طرفه و ثبت سند ندارند و نمی توانند به سادگی از این نرم افزارها استفاده کنند.

چگونه بهترین نرم افزار پیمانکاری را انتخاب کنم؟

یکی از حقوق اصلی مشتریان نرم افزارهای حسابداری بنا به حوزه و صنف کاری مورد نظرشان، آشنایی با نحوه کاربری نرم افزار و امکانات آن، قبل از خرید است.
هر شرکت نرم افزاری با توجه به استراتژی‌های خود، از روش‌های متفاوتی برای معرفی امکانات نرم افزارهای خود استفاده می‌کند. این معرفی ها می‌تواند به صورت ارائه ویدئوهای معرفی نرم افزار، ارائه دموی رایگان نرم افزار و یا امکان دانلود نسخه آزمایشی آن‌ها به صورت رایگان و در زمان محدود باشد.

امکانات نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هوشمند نوین

• امکان پیش بینی قیمت تمام شده پروژه
• قابلیت کنترل کردن قیمت خدمات و کالاها با نرم افزار بهای تمام شده
• کاربری آسان و محیط ساده کاربری
• امکان محاسبه هزینه و انحراف بهای تمام شده در ساختمان سازی
• سرعت بالای پردازش اطلاعات و امکان صدور فاکتور
• امکان تهیه صورت وضعیت موقت و نهایی پیمانکاری ساختمان
• ایجاد پروژه‌های نا محدود جهت تفکیک هزینه‌ها و بهای تمام شده هر پروژه
• ایجاد سرفصل‌های هزینه پروژه
• معرفی انبار مواد اولیه و مصالح هر پروژه بصورت مجزا
• معرفی بانک، تنخواه گردان و صندوق به تفکیک پروژه‌ها
• خروج کالا با سرفصل خاص (خروج مصالح و مواد اولیه هر پروژه از انبار به تفکیک)
• صدور چک و واریز نقدی از صندوق یا تنخواه به حساب هزینه‌های هر پروژه بصورت مجزا
• صدور سند بصورت اعشاری

با استفاده از امکانات نرم افزار حسابداری هوشمند نوین مخصوص ساختمان سازی، شما می‌توانید پس از مشخص شدن پروژه‌های خود تمامی جزئیات کاری هر پروژه و حساب‌های آن‌ها را برای ثبت گزارشات مالی و‌… به همراه قراردادهای هر پروژه ثبت نمایید. شرکت‌‌های ساختمان سازی برای آگاهی از بهای تمام شده و سود و زیان هر پروژه، نیاز به یک نرم افزار حسابدای با عملکردهایی ساده برای ثبت هزینه‌های پروژه ای و کنترل موجودی انبار مصالح و مواد اولیه خود دارند. از این رو ما برای شرکت‌های ساختمانی با هر سطح از عملکرد نرم افزار حسابداری ویژه این شغل را با نام نرم افزار حسابداری ساختمان سازی، طراحی و تولید نموده‌ایم.

منبع:

https://www.hnovin.com/ac/building-accounting-software/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]