اطلاعات تماس
  • 041355***** - 041355*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906264556111028

خرید ماسک سه لایه، جراحی و فیلتردار با قیمت مناسب

کد: 139906264556111028

https://bit.ly/3mCKQQX

، تبریز , (اخبار رسمی): ماسک تنفسی یک پوشش بهداشتی و تمیز می باشد که بر روی دهان و بینی گذاشته می‌شود. این ماسک‌ها عمدتا جنبه‌ی پزشکی داشته و برای مصارف خاص پزشکی کاربرد دارند. از جمله‌ی این مصارف می توان به استفاده‌ی پزشکان در اتاق عمل و برای معاینه، استفاده برای مصارف خاص مانند کارمندان آزمایشگاه ها و کارمندان اشاره کرد.

ماسک تنفسی یک پوشش بهداشتی و تمیز می باشد که بر روی دهان و بینی گذاشته می‌شود. این ماسک‌ها عمدتا جنبه‌ی پزشکی داشته و برای مصارف خاص پزشکی کاربرد دارند. از جمله‌ی این مصارف می توان به استفاده‌ی پزشکان در اتاق عمل و برای معاینه، استفاده برای مصارف خاص مانند کارمندان آزمایشگاه ها و کارمندان اشاره نمود. خرید ماسک سه لایه ، ماسک جراحی و ماسک فیلتردار در بتادارو امکان پذیر است.

ماسک تنفسی چیست

ماسک تنفسی نوع بخصوصی از گروه ماسک‌ها می باشد که به طور خاص توسط کادر درمانی مانند پرستاران و پزشکان استفاده می‌شود. این نوع ماسک از انتقال بیماری‌ها جلوگیری می نماید.

انواع ماسک تنفسی

ماسک‌های تنفسی انواع مختلفی را دارا هستند. ماسک ساده، ارزان‌ترین و ابتدایی ترین نوع ماسک‌های تنفسی می باشد که از این ماسک برای جلوگیری از تنفس آلودگی هوا استفاده می شود. نوع دوم این ماسک‌ها ماسک‌های فیلتر دار هستند که با عنایت به دسته‌بندی‌های خاص پزشکی قابلیت فیلتر نمودن ذرات و موارد مختلفی را دارند. ماسک N95 به عنوان معروفترین ماسک فیلتردار همان ماسکی است که پزشکان در اتاق عمل در کنار ماسک جراحی سه لایه از آن استفاده می‌ نمایند.
ماسک کربن اکتیو یک نوع از ماسک‌های فیلتر دار از گروه F امی باشد. فیلتر‌های این ماسک قابل تعویض بوده و از این ماسک در صنایع با آلاینده‌های شیمیایی و گازی استفاده می‌شوند. نوع دیگر ماسک ماسک سه لایه است که توسط عموم مردم مورد استفاده قرار می گیرد. خرید ماسک سه لایه جراحی نسبت به ماسک های دیگر بیشتر توصیه می شود.

راهنمای خرید ماسک تنفسی

داروخانه آنلاین بتادارو برای نخستین بار با ایجاد صفحه‌ای مخصوص فروش ماسک و به‌ویژه ماسک تنفسی؛ امکان خرید آنلاین ماسک نظیر ماسک سه لایه جراحی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه محصولات مورد نظرتان را مشاهده نموده و در صورت تمایل خرید اینترنتی انجام دهید. برای یافتن اطلاعات بیشتر درباره‎‌ی هر محصول کافی هست به صفحه‌ی آن محصول در بتادارو مراجعه کنید.

نکاتی که باید در خرید ماسک تنفسی به آن توجه نمود

یکی از مهمترین نکاتی که باید درباره‌ی خرید ماسک به آن دقت نمایید، یکبار مصرف بودن این ماسک‌ها می باشد. به جز ماسک‌های فیلتر دار گروه N و R که تا 8 ساعت قابل استفاده می باشند.، ماسک‌های تنفسی دیگر نظیر ماسه سه لایه جراحی را باید بعد از 2 ساعت تعویض کرده و ماسک پیشین را دور انداخت.

طریقه استفاده درست از ماسک تنفسی

ماسک‌های تنفسی عمدتا از یک پوشش استریلیزه شده و دو کش در اطراف آن تشکیل شده اند. پوشش استریلیزه شده‌ی این ماسک‌ها روی بدهان و بینی قرار می‌گیرد و دو کش پشت گوش و پشت سر قرار می‌گیرند.
ماسک‌های ایمنی و نانو در صنایع دیگری مثل جوشکاری به‌کار می‌روند. خرید انواع ماسک تنفسی در مدل های متنوع از داروخانه اینترنتی بتادارو امکان‌پذیر می باشد. برای اطلاع از تخفیف و فروش ویژه‌ی محصولات به صفحه‌ی خرید ماسک در بتادارو مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بتادارو

بتادارو به عنوان اولین داروخانه اینترنتی شمال غرب کشور، فعالیت خود را از اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ آغاز نموده است. این مجموعه مفتخر است که با دارا بودن مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو، امکان خرید محصولات داروخانه را به شیوه ای نوین، آسان و مطمئن فراهم نموده است.

اطلاعات تماس
  • 041355***** - 041355*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی