اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906264558514508

پسیل تولید کننده گز انگبین

کد: 139906264558514508

https://bit.ly/2RFeYgh

، اصفهان , (اخبار رسمی): امروز توجه خاص و ویژه دولت به همراه مشارکت مردم در امر برنامه‌ریزی بلندمدت درزمینهٔ حمایت از حشره مولد گزانگبین و احیای صنعت تولید گزانگبین بیش‌ازپیش احساس می‌شود

پسیل تولید کننده گز انگبین
پسیل تولید کننده گز انگبین

پیشنهاد‌ها مرتبط با معرفی گون و پسیل تولید کننده گز انگبین

– در استاندارد ملی ایران به شماره ۳۰۲۳، با عنوان ویژگی‌ها و روش‌های آزمون گز بدون گزانگبین، حشره مولد گزانگبین بانام علمی پسیلا سیلا لارینوس (سیلیلیده – Psylla csylla-Lrinus) و در استاندارد ملی ایران شماره ۲۶۱۹، ویژگی‌ها و روش‌های آزمون گزانگبین، این حشره با نام علمی سیامافیلا داکورا (پایلیده – Cyamophila dacora(Paylidae)) معرفی‌شده است.
با توجه به نامهٔ انجمن علمی حشره ‌شناسی ایران مبنی بر اصلاح نام علمی پسیل گز ایران پیشنهاد می‌شود که نام این حشره در این دو منبع سیاموفیلا آستراگالیکولا ججچکور (سیلیده-Cyamophila astragalicola Gegechkor (Psyllidae) ) معرفی شود.

– امروز توجه خاص و ویژه دولت به همراه مشارکت مردم در امر برنامه‌ریزی بلندمدت درزمینهٔ حمایت از حشره مولد گزانگبین و احیای صنعت تولید گزانگبین بیش‌ازپیش احساس می‌شود.با توجه به این‌که حشرات پسیل گون از موارد گونه‌های منحصربه‌فرد در جهان محسوب می‌شود جلب حمایت و کمک سازمان‌های جهانی مانند FAO روند حفاظت آن را تسریع می‌کند.

موارد زیر به‌عنوان موضوعات مطالعاتی برای حمایت و حفاظت از حشره مولد گزانگبین و نیز احیای صنعت تولید بهره‌برداری از گزانگبین پیشنهاد می‌شود :

– تعیین تراکم دشمنان طبیعی حشره و پراکنش آن‌ها در نقاطی که گون گزی و حشرات مولد گزانگبین وجود دارند و نیز بررسی ترجیح غذایی آن‌ها در مقایسه با سایر میزبان‌ها.

– مطالعه و بررسی بیولوژیکی هر یک از دشمنان طبیعی.

– بررسی تأثیر وجود یا عدم وجود سایر گونه‌های گیاهی همراه با گون در رشد یا عدم رشد آن.

– جلوگیری از چوب زنی بی‌رویه برای برداشت گل‌ها جهت تغذیه دام.

– جلوگیری از هرگونه قطع بی‌رویه درختچه‌های گون و تبدیل آن‌ها تا زمانی که عدم امکان زندگی حشرات پسیل در هر نقطه مشخص و مسلم شود.

فروشگاه به گز مرکزعرضه و فروش انواع گز به صورت آنلاین است. ازجمله محصولات این فروشگاه گزکرمانی , گزمظفری , گزآنتیک , گزدردشتی , گزشیرین منش و...است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گز اصفهان

فروشگاه "به گز" بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور و مرجع تخصصی انواع گز اصفهان، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین کیفیت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که "به گز" از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است. گستره‌ای به وسعت انواع گز اصیل اصفهان (آردی، لقمه ای، سکه ای، شکلاتی، رژیمی و ... )، انواع پولکی (نارگیلی، زعفرانی، گل محمدی، لیمویی، پرتقالی و ...)، انواع نقل (بیدمشکی، بادام، شکرپنیر و ...)، سوهان (سوهان عسلی، لقمه ای، تخت، سوهان گز و...)؛ از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس اصفهانی همچون کرمانی، مظفری، بلداجی، آریا، بوعلی، شیرین، نسرین، سلطانی، آنتیک، سکه و ... "به گز "، با داشتن مراکز توزیع در استان اصفهان، امکان تحویل کالا را به‌صورت رایگان در شهر اصفهان در همان روز ثبت سفارش فراهم کرده است. آدرس وب سایت www.behgaz.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]