اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907054575910283

لزوم استفاده مدارس و موسسات آموزشی از اینترنت اختصاصی برای آموزش آنلاین

کد: 139907054575910283

https://bit.ly/3kQazU9

، (اخبار رسمی): بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان با شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به‌صورت مجازی در کلاس‌های آموزشی خود شرکت می‌کنند. در همین راستا مسئولان آموزشی در تلاش اند تا با انتخاب بهترین سرویس اینترنت، بستر لازم را برای برگزاری هر چه بهتر کلاس‌های آنلاین فراهم کند.

لزوم استفاده مدارس و موسسات آموزشی از اینترنت اختصاصی برای آموزش آنلاین
لزوم استفاده مدارس و موسسات آموزشی از اینترنت اختصاصی برای آموزش آنلاین

با شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان به‌صورت مجازی در کلاس‌های آموزشی خود شرکت می‌کنند. با برگزاری کلاس‌ها به‌صورت آنلاین، نیاز مدارس و موسسات به اینترنتی پایدار و با سرعت آپلود و دانلود بالا، بیش از پیش شده است، ولی معلمان و مسئولان آموزش‌های آنلاین بارها با مشکلاتی نظیر آپلود فایل‌های آموزشی و قطع و وصل شدن اتصال اینترنت در کلاس درس مواجه شده‌اند. در چنین شرایطی به دلیل فراهم نبودن امکانات و زیرساخت مناسب، علی‌رغم تلاش‌های بی‌وقفه کادر آموزشی، کلاس‌های آنلاین از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. در همین راستا، مسئولان آموزشی در تلاش اند تا با انتخاب بهترین سرویس اینترنت، بستر لازم را برای برگزاری هر چه بهتر کلاس‌های آنلاین فراهم کنند.

شرکت رسپینا در راستای حل این مشکلات، در یک طرح ویژه، سرویس پهنای باند اختصاصی خود را با تخفیف به مدارس و موسسات آموزشی ارائه می کند. در این کمپین، اینترنت اختصاصی رسپینا با سرعت و حجم نامحدود، تا ۲۵٪ تخفیف به مدارس و موسسات آموزشی ارائه می‌شود و نصب و راه‌اندازی آن رایگان خواهد بود. از آنجایی که آپلود و به‌اشتراک‌گذاری فایل‌های آموزشی صوتی و تصویری به اینترنتی با سرعت بالا و حجم نامحدود نیاز دارد، سرعت آپلود این سرویس کاملا باز بوده و مدارس و موسسات آموزشی می‌توانند بدون محدودیت در حجم و سرعت فایل‌های خود را به اشتراک بگذارند.

رسپینا همچنین راهکار تلفن VoIP خود با نام نکسفون را نیز با ۵۰٪ تخفیف به این مراکز آموزشی ارائه می‌نماید. این سرویس تلفن سازمانی بدون وابستگی به خطوط تلفن و بر بستر اینترنت، تعرفه تماس‌ها را تا ۵۰٪ کاهش می‌دهد و در منزل یا هر مکان دیگری از طریق تلفن همراه یا پنل تحت وب در دسترس خواهد بود. با استفاده از سرویس نکسفون کلیه تماس‌های درون شبکه‌ای نیز رایگان خواهد بود.

رسپینا با دارا بودن بیش از ۴۶۰ پاپ‌سایت در سراسر کشور و با ۲۰ سال سابقه فعالیت، انتخاب بیش از ۸۰٪ بزرگترین سازمان‌ها در ایران است. رسپینا با پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته و تضمین ۹۹.۵٪ پایداری سرویس، بهترین انتخاب برای سازمان‌ها و مراکزی است که به پهنای باند متقارن با سرعت و حجم نامحدود نیاز دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا روی این لینک کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینترنت و پهنای باند رسپینا

شرکت داده پردازی رسپینا با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات درکشور درسال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. موسسین شرکت که از نخبگان رشته های سخت افزاری و نرم افزاری از دانشگاه های معتبر بوده و دارای سابقه فعالیت های پژوهشی و کاربردی در رشته های مختلف IT می باشند، با هدف گسترش این صنعت در زمینه ارائه خدمات اینترنت و شبکه های کامپیوتری اقدام به تاسیس شرکت رسپینا نموده اند. با توجه به رشد روزافزون صنعت IT در جهان، و فاصله نسبتاً زیاد کشور ما با کشورهای پیشرو در این زمینه علی رغم وجود متخصصین تراز اول و مطرح در سطح جهانی، این فاصله غیرقابل قبول بوده و وظیفه ملی افراد توانا که می توانند قدمی در این راه بردارند سنگین تر می گردد. لذا شرکت رسپینا با هدف ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای صنعت IT در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید. اعضای تیم فنی شرکت داده پردازی رسپینا همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی کشورهای پیشرفته در صنعت IT پیش برده و دارای مدارک معتبر متعددی در زمینه های مختلفی نظیر شبکه ، نرم افزار، امنیت سیستمها و سایر زمینه ها می باشند. هسته اصلی مدیریت این شرکت شامل اعضای اصلی تیم روبوکاپ دانشگاه تهران هستند. این تیم در تمام مسابقات داخلی همواره بهترین نتایج را کسب نموده و از جمله موفقیتهای آنها در عرصه مسابقات جهانی عبارتند از: کسب دیپلم افتخار در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۱ در کشور آمریکا و مقام نهم در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۲ در کشور ژاپن و مقام چهارم در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۲ در کشور آلمان

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش