اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907164694014314

خبرهای خوبی در راه است

ورژن جدید دکه رونمایی شد

کد: 139907164694014314

https://bit.ly/3dzRzXJ

، قزوین , (اخبار رسمی): طی جلساتی که با بانک کشاورزی به عمل آمده، این بانک نهایت حمایت از این پلتفرم را بر عهده خواهد گرفت. سامانه حامی نگاهی گسترده به کشاورزان عزیز دارد و در سال 1400 بخش ثبت نام روستای خود را آغاز خواهد کرد.

ورژن جدید دکه (انشار فوری)
ورژن جدید استارت آپ دکه در دو نسخه تحت وب و اپلیکیشن

شهریور ماه علاوه بر تولد بنیان گذار و موسس سامانه حامی، مصادف با تولد یک سالگی سامانه حامی بود.

شهریور ماه علاوه بر تولد بنیان گذار و موسس سامانه حامی، مصادف با تولد یک سالگی سامانه حامی بود. به مناسبت همین اتفاق حسن محمدی کاربران خود را با چند خبر عالی سورپرایز کرد.

اولین خبر این بود که سامانه حامی تا سال 1400 از نسخه 2 خود رونمایی خواهد کرد. دومین خبر این بود که سامانه حامی با همکاری بانک کشاورزی و امضای تفاهم همکاری با یک ارگان دولتی به دنبال استحکام بیشتر این پلتفرم پر قدرت است. سومین خبر این که ورژن تحت وب و اپیلکیشن دکه با پشتیبانی 24 ساعته رونمایی شد و از این پس کاربران می توانند از وب سایت www.Dakeapp.ir به راحتی هرچه تمام تر به خرید شارژ ، پرداخت قبوض ، خرید آنتی ویروس ، خرید بسته های اینترنت و کمک مالی به ارگان های خیریه بپردازند.

آخرین و مهم ترین خبر این است که طی جلساتی که با بانک کشاورزی به عمل آمده، این بانک نهایت حمایت از این پلتفرم را بر عهده خواهد گرفت. سامانه حامی نگاهی گسترده به کشاورزان عزیز دارد و در سال 1400 بخش ثبت نام روستای خود را آغاز خواهد کرد تا بستر استارت آپ کشور شاهد رشد سریعتری باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه حامی

حامی اولین پلتفرم حمایت از استارت آپ های نوپا در ایران می باشد چشم انداز این سامانه رشد و تولید استارت آپ های هدف دار و درآمدزاست. هر شخص با ثبت نام خود و خانواده ی خود در سامانه حامی و خرید اپلیکیشن تحت حمایت سامانه علاوه بر این که صاحب یک اپلیکیشن کاربردی و پرامکانات می شوید بلکه از رشد سالیانه همه ی استارت آپ های تحت پوشش حامی پاداش دریافت میکنید. این پلتفرم در اواخر سال ۹۷ ساخته شد و مفتخر به کسب نماداعتماد الکترونیک(وزارت صنعت،معدن و تجارت) و رسانه بر خط(وزارت ارشاد) شده است. حسن محمدی مدیر و موسس این پلتفرم می باشد و هدف او پیشرفت کشور در زمینه استارت آپ های نوپاست. صاحب امتیاز سامانه حامی شرکت “نوآفرین گستر حامی فردا ” در حوزه استارت آپ فعالیت خودش را آغاز کرده است. اهداف: پاداش برای حامیان حمایت از ایده های نو جذب سرمایه داخلی سازمان دهی تمامی استارت آپ ها کمک به پیشرفت کشور در بخش استارت آپ ها ساخت بزرگ ترین مجموعه استارت آپی ایران تولید ارزدیجیتال ملی بالا بردن تولید ملی از طریق استارت آپ های نوپا در کشور فرهنگ سازی و بالا بردن سطوح تکنولوژی در ایران برگزاری جشنواره ایدهای برتر برای کشف و حمایت ایده های نو و… با سامانه حامی به زندگی بهتر کمک کنید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ