اطلاعات تماس
  • 021913*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907214697614876

بهترین روش های پست چه هستند؟

کد: 139907214697614876

https://bit.ly/3jVXk4b

، اراک , (اخبار رسمی): پست در بین مردم کاربردهای زیادی دارد. از پست می توان برای ارسال نامه و یا مرسولات دیگر استفاده کرد. مرسولات پستی معمولا شامل نامه ها و یا پاکت ها می شوند.

بهترین روش های پست
بهترین روش های پست چه هستند؟

برای ارسال هر نوع بسته پستی که شامل ممنوعات پستی نیست، می توانید از سایت پست بار استفاده کنید.

برای ارسال هر نوع بسته پستی که شامل ممنوعات پستی نیست، می توانید از سایت پست بار استفاده کنید.

پست بار چیست ؟

بسیاری از افراد با توجه به حیطه فعالیت شغلی خود، کالاهای مختلفی را به مکان های دور و نزدیک ارسال می کنند. در گذشته جا به جایی کالا به صورت سنتی توسط اشخاص صورت می گرفت اما با روی کار آمدن شرکت های حمل و نقل مرسوله، امر انتقال کالا به سهولت انجام می گیرد.

سامانه پست بار در زمینه حمل بار سریع و ارزان با سامانه پستی فعالیت دارد که ثبت و سفارش آنلاین از درب تا درب با کمترین هزینه و صرفه جویی در زمان صورت می پذیرد. این مجموعه حمل و نقل کالا دارای خدمات متنوعی است که با مراجعه به مگ پست بار می توانید با این خدمات آشنا شوید

پست پیشتاز چیست؟

شاید برای خیلی از شما این سوال پیش آمده باشد که پست پیشتاز چیست؟ برای پاسخ به این سوال همراه مقاله باشید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

پیشتاز یکی دیگر از خدمات اداره های پستی است. این روش یکی از سریع ترین روش ها در کشور به حساب می آید. پست ویژه به نسبت روش های دیگر پستی سرعت بالاتری دارد و پس از آن پیشتاز سرعت بالایی دارد و در رتبه دوم قرار می گیرد. در حال حاضر این روش در داخل کشور و همین طور خارج کشور مشغول به فعالیت است. بهتر است بدانید اگر مقصد پیشتاز درون شهری باشد حداکثر زمانی که نیاز است بسته به دست گیرنده برسد حدود  24 ساعت است و اما اگر مقصد برون شهری باشد بین 24 تا 72 ساعت به گیرنده می رسد. ارسال با پیشتاز توسط سامانه پست پیشتاز صورت می گیرد.

پیشتاز روشی است که می توان برای فرستادن یک چیزی به مکان دیگر از آن استفاده کرد. برای استفاده از این روش باید مراحلی را طی کرد. تمامی این مراحل باید به ترتیبی که در ادامه  اشاره شده است انجام شود. برای ارسال بسته ای به صورت پیشتاز در ابتدا باید به باجه های مربوطه مراجعه کرد. سپس با توجه به نوع محصول و زمان ارسال معمولا باجه های مختلفی در اداره قرار دارد.

به طور مثال اگر شخص فرستنده قصد ارسال یک تلویزیون را داشته باشد باید از  جعبه یا کارتون مناسب استفاده کنند اما اگر قصد ارسال یک یا چند کاغذ را داشته باشد در اختیار او پاکتی قرار می دهند تا آن ها را درون پاکت قرار دهد.  پس از تحویل گرفتن کارتون و یا یک پاکت مناسب شخص فرستنده باید آدرس شخص گیرنده را به طور دقیق روی کارتون یا پاکت یادداشت کند سپس باید آن را به متصدی باجه تحویل دهد در اینجا کار شخص فرستنده تمام شده است و اداره پیشتاز مسئولیت ارسال را دارد.

پست تیپاکس چیست؟

اغلب در اکثر کشورها مسئولیت پست کردن نامه ها و یا ارسال کردن اشیائی که فرستنده قصد ارسال آن را دارد توسط اداره پست انجام می شود. این اداره ها معمولا دولتی هستند و کارکنان آن اداره از کارمندان دولت به حساب می آیند. در کشور ایران برای اولین بار یک مجموعه ای برای انجام کار های اداره پست وارد عمل شد که این مجموعه یک شرکت خصوصی بود.نام این شرکت، شرکت تیپاکس است و هم اکنون در حال فعالیت در کشور است. شرکت تیپاکس بیش از 100 شعبه فعال در سراسر کشور دارد. این شرکت علاوه بر این که مسئولیت تیپاکس کردن در سراسر کشور را قبول می کند، به طور بین المللی هم مشغول به فعالیت است. برای اطمینان بیشتر از این تیپاکس به فرد در زمان تحویل بسته امکان رهگیری تیپاکس داده می شود.

رهگیری مرسوله

یکی دیگر از خدمات پستی رهگیری مرسوله است که این امکان را فراهم می آورد تا فرستنده از وضعیت مرسوله آگاه باشد. با رهگیری مرسوله به صورت دقیق فرستنده می توان در جریان روند ارسال قرار بگیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پست بار

ثبت سفارشات به صورت اینترنتی در خانه یا محل کار ثبت و تحویل سفارشات در تمامی ابعاد و با هر تعداد در کوتاهترین زمان، حمل کالا با کمترین هزینه با درنظر گرفتن وزن کالا از شرقی ترین استان کشور به غربی ترین استان کشور، ثبت سفارشات شما با هر ابعاد و هر تعداد حمل می گردد www.postbar.ir

اطلاعات تماس
  • 021913*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار