اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990730471139754

جلسه بررسی نتایج ارزیابی سالیانه ره‌آوران فنون پتروشیمی بر اساس مدل TEM1000

کد: 13990730471139754

https://bit.ly/34pKBRZ

، تهران , (اخبار رسمی): دومین دوره ارزیابی تعالی سازمانی شرکت ره‌آوران فنون پتروشیمی در تاریخ 28 مهر ماه برگزار شد.

جلسه بررسی نتایج ارزیابی سالیانه ره‌آوران فنون پتروشیمی بر اساس مدل TEM1000
جلسه بررسی نتایج ارزیابی سالیانه ره‌آوران فنون پتروشیمی بر اساس مدل TEM1000

دومین دوره ارزیابی تعالی سازمانی شرکت ره‌آوران فنون پتروشیمی در تاریخ 28 مهر ماه برگزار شد.

در این مرحله کلیه فرایندهای شرکت  در ۱۳ بعد بر اساس مدل تعالی سازمانی TEM1000  مورد ارزیابی قرار گرفت. نتایج این دوره نشان می دهد که توانمندی فرایندی شرکت  نسبت به دوره قبل که دوسال پیش انجام شد، بیش از ۳۲ درصد رشد داشته است. با توجه به موفقیت شرکت در کسب این نتایج  و عبور از حد نصاب  مدل، شرکت ره‌آوران فنون پتروشیمی به مرحله دوم ارزیابی  براساس مدل TEM1000  راه یافت. 
طبق روال دوره قبل نتایج ارزیابی این دوره نیز توسط تیم ارائه شرکت تکچی شامل آقای حسینی، خانم زیرک ساز و آقای خوش کنار در جلسه ای با حضور مدیر عامل  هلدینگ خلیج فارس آقای ربیعی، مدیر عامل شرکت ره‌آوران فنون پتروشیمی آقای نادرپور، معاونت برنامه ریزی و توسعه هلدینگ خلیج فارس آقای طاهری، مدیریت سیستم‌های مدیریت و آی تی هلدینگ خلیج فارس خانم میراب زاده، و تنی چند ازکارشناسان شرکت ره‌آوران فنون پتروشیمی و هلدینگ خلیج فارس ارائه شد.
در این جلسه علاوه بر بررسی نتایج ارزیابی این شرکت، برنامه های شرکت برای ادامه مسیر بر اساس مدل تعالی سازمانی TEM1000 مورد تاکید مدیریت هلدینگ خلیج فارس و مدیریت شرکت ره‌آوران فنون پتروشیمی قرار گرفت.
در مرحله دوم ارزیابی بر اساس این مدل، نتایج شرکت از ۵ منظر کارکنان، مشتریان، سهامداران، جامعه و سازمان مورد بررسی قرار می گیرد. 
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تکچی

خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است که بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای بومی و بین‌المللی توانمندی‌های سازمانی، رتبه اعتباری، توانمندی مالی و ارزش دارایی‌های نامشهود شرکت‌ها و سازمان‌ها را ارزیابی می‌کند. تِکچی با ترکیبی از مدیران و کارشناسان مجرب باسابقه طولانی در حوزه تأسیس و مدیریت سازمان‌های فناور، حقوقدانان باسابقه و محققین و مهندسین حوزه‌های مختلف فنی از دانشگاه‌های معتبر هستند

اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، نیرو و انرژی