اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990730471199754

جلسه بررسی نتایج ارزیابی سالیانه مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

کد: 13990730471199754

https://bit.ly/37TCoI1

، تهران , (اخبار رسمی): دومین دوره ارزیابی تعالی سازمانی شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در تاریخ 28 مهر برگزار شد.

جلسه بررسی نتایج ارزیابی سالیانه مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی
جلسه بررسی نتایج ارزیابی سالیانه مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

دومین دوره ارزیابی تعالی سازمانی مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در تاریخ ۹۹/۰۷/۲۸ برگزار شد.

در این مرحله کلیه فرایند های شرکت در ۱۳ بعد بر اساس مدل تعالی سازمانی TEM1000 مورد ارزیابی قرارگرفت. نتایج این دوره نشان می دهد که توانمندی فرایندی شرکت نسبت به دوره قبل که دو سال پیش انجام شد، بیش از ۲۳ درصد رشد داشته است. با توجه به موفقیت شرکت در کسب این نتایج و عبور از حد نصاب مدل، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی به مرحله دوم ارزیابی  براساس مدل TEM1000 راه یافت. 
طبق روال دوره قبل نتایج ارزیابی این دوره نیز توسط تیم ارائه شرکت تکچی شامل آقای حسینی، خانم زیرک ساز و آقای خوش کنار در جلسه ای با حضور مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس آقای ربیعی، رئیس هیئت مدیره شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی آقای بیطرف، مدیر عامل شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی آقای بابایی، معاونت برنامه ریزی و توسعه هلدینگ خلیج فارس آقای طاهری، مدیریت سیستم‌های مدیریت و آی تی هلدینگ خلیج فارس خانم میراب زاده، و تنی چند ازکارشناسان شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و هلدینگ خلیج فارس ارائه شد.
در این جلسه علاوه بر بررسی نتایج ارزیابی این شرکت، برنامه های شرکت برای ادامه مسیر بر اساس مدل تعالی سازمانی TEM1000 مورد تاکید مدیریت هلدینگ خلیج فارس و مدیریت شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی قرار گرفت.
درمرحله دوم ارزیابی بر اساس این مدل، نتایج شرکت از ۵ منظر کارکنان، مشتریان، سهامداران، جامعه و سازمان مورد بررسی قرار می گیرد. 
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تکچی

خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است که بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای بومی و بین‌المللی توانمندی‌های سازمانی، رتبه اعتباری، توانمندی مالی و ارزش دارایی‌های نامشهود شرکت‌ها و سازمان‌ها را ارزیابی می‌کند. تِکچی با ترکیبی از مدیران و کارشناسان مجرب باسابقه طولانی در حوزه تأسیس و مدیریت سازمان‌های فناور، حقوقدانان باسابقه و محققین و مهندسین حوزه‌های مختلف فنی از دانشگاه‌های معتبر هستند

اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته