اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908254750615447

چرا دستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگی

شناخت دستگاه حکاکی پرتابل اصولی

کد: 139908254750615447

https://bit.ly/3kC0D01

، گرمدره , (اخبار رسمی): دستگاه حکاکی پرتابل به معنای قابل حمل بودن آن است چرا که ما زمانی نیاز به دستگاه حکاکی قابل حمل داریم که قطعه ای باید حک کنیم غیر قابل حمل است چه از لحاظ وزن و چه از لحاظ ابعاد .

شناخت دستگاه حکاکی پرتابل اصولی
دستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگی شرکت شایا حک

شرکت شایا حک اولین و تنها تولیدکننده دستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگی در ایران میباشد که دارای محور z بسیار دقیق است .

دستگاه حکاکی پرتابل به معنای قابل حمل بودن آن است چرا که ما زمانی نیاز به دستگاه حکاکی قابل حمل داریم که قطعه ای باید حک کنیم غیر قابل حمل است چه از لحاظ وزن و چه از لحاظ ابعاد . در این حالت ما نیاز به دستگاهی نیاز داریم که به جای قراردادن قطعه در زیر دستگاه بتوانیم دستگاه حکاکی را حمل کنیم و روی قطعه گذاشته وحکاکی انجام دهیم .

این امر تنها زمانی حاصل میشود که دستگاه حکاکی پرتابل ما در مرحله اول برای انجام امور حکاکی بدون نیاز به کامپیوتر باشد چرا که اگر دستگاه برای حکاکی نیاز به وصل  به کامپیوتر داشته باشد عملا غیر قابل حمل میشود. و دیگر پرتابل محسوب نمیشود.

در مرحله بعد حمل و نقل و اپراتوری آسان دستگاه مد نظر است که پرتابل های روز دنیا همه از ساختار دسته تفنگی تبعیت میکنند که باعث کاربری اپراتور و فیکس راحت تر دستگاه میشود.

هد اصلی دستگاه حکاکی پرتابل با دستگاه حکاکی ثابت مکانیز مشابهی دارد و تفاوت اصلی آن در استراچر آنهاست که دستگاه پرتابل یک هد قابل حمل است و بدون کفی وستونی .

مسئله مهم در رابطه با مشخص کردن یک دستگاه با نام پرتابل میزان وزن و داشتن محور z آن است.

شرکت شایا حک اولین و تنها تولیدکننده دستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگی در ایران میباشد که دارای محور z بسیار دقیق است .

برای آشنایی بیشتر با دستگاه حکاکی پرتابل به مقاله شناخت دستگاه حکاکی پرتابل اصولی مراجعه فرمایید.

و برای آشنایی با تمام محصولات این شرکت به سایت شایا حک مراجعه فرمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شایا حک

شایا حک اولین برند ایرانی است که نه به صورت شعاری بلکه به صورت واقعی هر 7 روش حک فلز را طراحی و تولید کرده است. (دستگاه حکاکی لیزری وارداتی میباشد ).با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا همچنین تجربه بالا سعی در طراحی انواع دستگاه ها با ساختار فنی و ظاهری جدید خونی تازه به رگ های این صنعت تزریق کرده و در تمام مراحل توجه به جزئیات و اصول مهندسی و طراحی صنعتی ، مفتخر به تولید: اولین دستگاه حکاکی کوبشی اسکرو در ایران اولین دستگاه پرتابل دسته تفنگی با محورZ دقیق اولین دستگاه حکاکی رول مارکینگ کانتینیوس ایران اولین و سبکترین دستگاه پرتابل حکاکی با وزن 3 کیلوگرم اولین دستگاه رول مارکینگ مخصوص فلنج با قطر 1/20 سانتی متر اولین و سریعترین دستگاه حکاکی ایران با سرعت حرکت خطی 60 متر در دقیقه اولین و تنها سازنده دستگاه حکاکی رول مارکینگ Double Hydraulic Jack میباشد. بزرگترین هدف شرکت شایا حک ارائه دستگاه حکاکی قابل رقابت با بهترین برندهای دنیا میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار