اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908264754714508

خرید عمده گز اصفهان به صورت فله ای

کد: 139908264754714508

https://bit.ly/36HXmaz

، اصفهان , (اخبار رسمی): با این مقاله از تیم تولید محتوای فروشگاه گز (به گز) همراه شوید تا با فروش عمده کالا و گز ومزایای خرید عمده و خرید از برندهای معتبر گز اصفهان آشنا شوید.

خرید عمده گز اصفهان به صورت فله ای
خرید عمده گز اصفهان به صورت فله ای

خرید و فروش عمده کالا و گز چیست؟

خرید مستقیم کالا و گز به مقدار زیاد از تولید کننده گان بدون واسطه را خرید عمده می گویند. افرادی که به صورت عمده خرید می کنند محصول خریداری شده را در بازار هدف خود به فروش می رسانند. قیمت خرید خریداران عمده زیر سقف بازار است. آن ها با ایجاد تغییراتی در بسته بندی و … قیمت محصول را افزوده و روانه ی بازار میکنند.

مزایای خرید عمده

از مزایای خرید عمده میتوان به قیمت کمتر از بازار و تعداد بیشتر محصول اشاره کرد. یعنی شما میتوانید تعداد بیشتر از محصول را با قیمتی کم تر خریداری کرده و با قیمت مناسب تر از بازار به مشتریهای خود به فروش برسانید. در نتیجه مشتریهای بیشتری جذب کرده و فروش بیشتری خواهید داشت که سود بیشتری نیز عایدتان میشود.خرید عمده می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. به عبارتی دیگر نگران تمام شدن محصول خود نیستید زیرا با خرید عمده می توانید تعداد زیادی محصول را به یک باره خرید کنید و مدام در حال رفت و آمد و ماندن در ترافیک برای خرید محصول نباشید. خرید عمده باعث صرفه جویی در سرمایه ی شما نیز میشود. به این صورت که با افزایش قیمت بنزین و گران شدن کرایه ها در ایران شما در هزینه نقل و انتقال نیز صرفه جویی کرده اید.خرید عمده به صورت اینترنتی میتواند باعث شود که شما به راحتی محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و از ویژگی های آن ها مطلع شوید، به راحتی محصولات عمده خود را خریداری کرده و در کم ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. در این روش شما به راحتی می توانید محصولات عمده ی چندین عمده فروش و تولیدی گز را باهم مقایسه کرده و بهترین و باکیفیت ترین محصول و همچنین ارزان ترین آن ها را انتخاب کنید.از دیگر دلایل خرید عمده از می توان به کاهش احتمال خرابی جنس مورد نظر اشاره کرد. زمانی که شما از یک خورده فروش خرید می کنید احتمال خرابی اجناس به دلابل زیر افزایش میابد:

_ شرایط مختلف آب و هوایی

_ قرار گرفتن در نور مسستقیم خورشید

_ زمان زیاد ماندن محصول در انبار

_ حمل و نقل های فراوان

با خرید از عمده فروشان تامین کنندگان دیگر نگران این موارد نیستید و محصول مورد نظر را با خیال راحت از تولید کننده تحویل میگیرید.

برای مغازه چطور گز عمده بخریم ؟

در سال‌های اخیر رقابتی که به خاطر سوددهی خوب فروش موادغذایی و مخصوصاً گز وجود دارد، باعث شده تا اگر می‌خواهید در این صنف، کسب و کار ماندگار و پردرآمدی داشته باشید مجبور باشید پایه های شغلی خود را محکم کنید و این کار هم منوط به راه‌اندازی فروشگاه سوغات و گز به صورت استاندارد است. چون فروش موادغذایی اولین شغل پر رونق در دنیا و ایران است.خرید شیرینی جات، یکی از علاقمندی‌های اکثر مردم است. با توجه به این که تعداد فروشگاه‌های گز و شیرینی در نقاط مختلف یک شهر زیاد است، باید به دنبال بهترین مرکز فروش باشیم تا بهترین جنس نصیبمان شود. در این میان قیمت اجناس و کیفیت آنها، تاثیر خیلی مهمی در جذب مشتریان دارد. قدرت خرید مردم در نقاط مختلف شهرها با هم متفاوت است. شما باید در فروشگاه سوغات و گز فروشی خود اقلامی بفروشید که مردم آن منطقه توانایی خرید آنها را داشته باشند و از طرفی، انتظاری که از خرید آن گز دارند هم برآورده شود.اگر اولین بار است که در حوزه فروش شیرینی و مخصوصاً گز اصفهان و بلداجی فعالیت می‌کنید، بهتر است ابتدا کار خود را با حجم کمی جنس شروع کنید و سپس اگر از ادامه کار خود مطمئن شدید، حجم کالا را افزایش دهید. این شروع باید با گزهایی باشد که برایتان کاملا به صرفه باشد. یکی از فاکتورهای به صرفه بودن خرید، مکانی است که از آن گز عمده را خریداری می‌کنید.

راهنمای خرید از برندهای معتبر گز اصفهان

در میان تولیدی‌های مختلف، کیفیت مواد اولیه مورد استفاده  و نحوه ترکیب و به عمل آوری آن با هم فرق دارد؛ به همین خاطر باید قبل از هر چیز تحقیق کرده و بهترین تولیدی گز اصفهان و بلداجی را انتخاب کنید. بعضی از تولیدی‌ها برای ارزانتر شدن قیمت نهایی گز از مواد اولیه (انواع مغز پسته بادام و …) کم‌کیفیت استفاده می‌کنند که باید در این موارد هوشیار عمل کنید.برای تحقیق در این باره، بهتر است با هم صنفی‌ها و دوستانی که سابقه چندین ساله در حوزه گز و شیرینی دارند مشورت کنید.مشکلی که در این میان به وجود می‌آید، نبود تولیدی باکیفیت و مناسب در محدوده شهر و منطقه است که اکثر برندهای تولیدی گز متمرکز در شهر اصفهان و تعدادی نیز در سایر شهرها همچون بلداجی، همدان، قم و … هستند و ممکن است به دلیل دوری مسافت، قادر به سفارش نباشید.

در این صورت راه حل چیست؟

“به گز” برای رفع مشکلاتی از این قبیل و برای از بین بردن محدودیتی به نام دوری مسافت، تولیدکنندگان معتبر و با اصالت گز اصفهان را گردهم آورده است تا شما در هر جای ایران که هستید، تصاویر , اطلاعات و قیمت عمده تولیدی‌های لباس کشور را ببینید. محصولات موردنظرتان را به آنها سفارش دهید و در شهرتان تحویل بگیرید.

حالا چطور گز را بفروشیم؟

همانند تمامی حرفه‌ها و مشاغل دنیا، فروش گز نیز باید با استراتژی‌هایی همراه باشد که این شغل را برای شما پردرآمد، ماندگار و پر انگیزه کند. از آنجایی که بر روی بسته های گز قمت درج نشده است قیمت گز در شهرهای مختلف و در مناطق مختلف یک شهر، نوسان دارد. حتما تا به حال دوستان شما هم پیشنهاد کرده‌اند که به فلان مرکز فروش سوغات، شیرینی و گز رفته و اجناس مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید. یکی از علت‌های این تفاوت قیمت، اعتقاد به استراتژی سود کمتر و فروش بیشتر است.

مهمترین فاکتور در فروش پایدار گز چیست ؟

یکی از مهمترین اصولی که در امر فروش کالا به ویژه فروش گز باید در نظر داشت، کیفیت کالاها است. این که مشتری تا چه اندازه به شما اعتماد کند و بعد از اولین تجربه خرید، برای خریدهای بعدی هم به سراغ شما بیاید، به کیفیت گزهای فروخته شده بستگی دارد. به عبارت دیگر فروش همیشگی شما وابسته به کیفیت اجناس است. به همین خاطر در جایگاه یک فروشنده، لازم است در انتخاب تولیدی که از آن گز مورد نیاز مغازه خود را می‌خرید، بسیار دقت کنید.

مراحل افتتاح مغازه گز، شیرینی و سوغات فروشی

۱ – کسب مجوز فروشگاه

برای این کار می توانید هم شخصاً اقدام به کسب جواز کنید و هم از شرکت هایی که کار ثبت و کسب مجوز انجام می دهند کمک بگیرید. این کار برای اقدامات مالیاتی و به طور کلی فعالیت مغازه تان ضروری است.

۲ – طرح کسب و کارتان را تهیه کنید

قصد دارید در مغازه گز فروشی تان چه نوع و برندی از گز را بفروشید؟به این فکر کنید که آیا قصد دارید گزهای ارزان، گران، کادویی، برندهای معروف با سود کم تر، برندهای متفرقه با حاشیه سود بالاتر و یا … را بفروشید یا ترکیبی از این ها… ممکن است اصلاً بخواهید مدل و برند خاصی از گز را بفروشید، مثلا فقط جعبه های کادویی، فروش گز فله ای و یا …قصد فروش هرچیزی را داشته باشید در همان ابتدای کار باید بدانید و روی کاغذ بیاورید! چون این کار، مقدمه ای برای برآورد هزینه های فروشگاه، شناسایی رقبا و پیش بینی سود است.

۳ – تامین مالی

باز کردن مغازه تک فروشی یا عمده فروشی گز، شیرینی و سوغات فروشی به خاطر دارا بودن هزینه های جانبی می توان گفت کسب و کار گران قیمتی است و نیاز به تامین مالی دارد. برای این کار احتمالا نیاز به سرمایه گذار و یا وام بانکی پیدا می کنید. به همین خاطر است که پس انداز کردن سود کار، بسیار اهمیت دارد. معمولاً افراد هزینه باز کردن مغازه را کمتر از مقدار واقعی برآورد می کنند که این کار به علت ندیدن بعضی هزینه هاست. شما برای باز کردن مغازه گز فروشی باید هزینه خرید عمده لباس ، هزینه حقوق کارکنان ، دکوراسیون مغازه ، نورپردازی، هزینه سرمایش و گرمایش، هزینه آب و برق و …. را در نظر بگیرید.

۴ – پیدا کردن مکان مناسب مغازه

برای باز کردن مغازه گز و سوغات فروشی ، یکی از مهم ترین کارها پیدا کردن مغازه مناسب است.

منظور از مغازه مناسب دقیقا چیست؟

شهری که در آن فعالیت می کنید، محله ای که مغازه در آن قرار دارد، دسترسی های پیاده و خودرو و وسایل نقلیه عمومی، اگر در مرکز خرید هستید جای گیری شما در آن مرکز خرید، مغازه هایی که در همسایگی شما قرار دارند، همه و همه در مناسب بودن مغازه و فروشگاه شما نقش دارند.یک مغازه گز فروشی که در انتهای یک راهروی باریک در طبقه سوم یک پاساژ کم رفت و آمد در منطقه خلوت شهر فعالیت می کند، هرچقدر هم که گزهای فوق العاده و محصولات مناسب با قیمت مناسب بفروشد، شانس دیده شدن کمی دارد.

۵ – خرید عمده گز

فروش عمده ی گز در ایران به خاطر تمرکز معتبر ترین تولید کنندگان در اصفهان و فاصله اکثر شهرها به این صورت است که یا از نمایندگان فروش خرید کرده یا از سایت های فروش گز می توانید محصولات خود را به صورت عمده تهیه کنید. در سایت های فروش اینترنتی گز و صد البته “به گز” به عنوان مرجع تخصصی گز اصفهان و بلداجی با تعداد زیادی تولیدکننده که نمونه کارهایشان هم در دسترس است، آشنا می شوید در این روش ها به طور کلی هرچه تعداد بیشتری گز خریداری کنید قیمت کمتری پرداخت می کنید. به عبارتی خرید گز با قیمت آن رابطه معکوس دارد.

فروشگاه به گز مرکزعرضه و فروش انواع گز به صورت آنلاین است. ازجمله محصولات این فروشگاه گزکرمانی , گزمظفری , گزآنتیک , گزدردشتی , گزشیرین منش و...است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گز اصفهان

فروشگاه "به گز" بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور و مرجع تخصصی انواع گز اصفهان، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین کیفیت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که "به گز" از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است. گستره‌ای به وسعت انواع گز اصیل اصفهان (آردی، لقمه ای، سکه ای، شکلاتی، رژیمی و ... )، انواع پولکی (نارگیلی، زعفرانی، گل محمدی، لیمویی، پرتقالی و ...)، انواع نقل (بیدمشکی، بادام، شکرپنیر و ...)، سوهان (سوهان عسلی، لقمه ای، تخت، سوهان گز و...)؛ از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس اصفهانی همچون کرمانی، مظفری، بلداجی، آریا، بوعلی، شیرین، نسرین، سلطانی، آنتیک، سکه و ... "به گز "، با داشتن مراکز توزیع در استان اصفهان، امکان تحویل کالا را به‌صورت رایگان در شهر اصفهان در همان روز ثبت سفارش فراهم کرده است. آدرس وب سایت www.behgaz.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی