اطلاعات تماس
  • 021913*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909184797114876

آشنایی با پست TNT

کد: 139909184797114876

https://bit.ly/3n5H9mI

، اراک , (اخبار رسمی): یکی از نیازهای روزمره بشری به دلیل فواصل زیاد اجتماعات انسانی ارسال بسته‌ها و مرسوله‌ها به سراسر نقاط جهان است. یکی از مؤسساتی که در زمینه‌ی خدمات پستی و حمل‌ونقل فعال است. شرکت چندملیتی پست TNT است که خدمات پستی خود را در سراسر جهان ازجمله ایران ارائه می‌دهد.

آشنایی با پست TNT
آشنایی با پست TNT

برای استفاده از خدمات پست TNT میتوانید از سامانه آنلاین پست بار استفاده کنید و به صورت آنلاین بدون نیاز به مراجع حضوری ثبت سفارش کنید

یکی از نیازهای روزمره بشری به دلیل فواصل زیاد اجتماعات انسانی ارسال بسته‌ها و مرسوله‌ها به سراسر نقاط جهان است. یکی از مؤسساتی که در زمینه‌ی خدمات پستی و حمل‌ونقل فعال است. شرکت چندملیتی پست TNT  است که خدمات پستی خود را در سراسر جهان ازجمله ایران ارائه می‌دهد.

آشنایی با پست TNT

یکی از نیازهای روزمره جوامع انسانی جابه‌جایی و ارسال مرسولات و بسته‌های پستی به سرتاسر نقاط جهان است. در این زمینه یک سری مؤسسات عهده‌دار این امر مهم شدند. و با گسترش خدمات خود این نیاز جوامع بشری را پوشش دادند. یکی از این مجموعه‌های پستی شرکت پست سریع بین‌المللی «تی ان تی» است.

شرکت پست TNT اکسپرس (TNT EXPRESS)  یک مجموعه‌ی بزرگ چندملیتی خدمات حمل‌ونقل و پستی است مالک اصلی این شرکت هولدینگ  FDEX است که یک هولدینگ بزرگ تجاری در زمینه‌ی حمل‌ونقل هوایی و زمینی و دیگر زمینه‌های تجاری و مالی است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر «هوفدورپ»، کشور هلند قرار دارد. این شرکت پستی در بیش از 60 کشور جهان نمایندگی و شعبات فعال دارد و به ارائه خدمات پستی و جابه‌جایی مرسولات می‌پردازد. این شرکت پستی در سال 2012 به فروشی بالغ بر هفت میلیارد یورو دست‌یافت و با تراکنش‌های مالی زیاد و میلیاردی به رقیبی جدیدی برای شرکت‌های بزرگ پستی جهان تبدیل شد. این شرکت پستی به‌عنوان یک شرکت برتر و فناور محور، در حوزه‌ی خدمات پستی و جابه‌جایی بسته و مرسوله در ایران نیز فعال است و به خدمات‌رسانی می‌پردازد.

شرکت پستی TNT

شرکت پست TNT، از سال 1981 شروع به فعالیت در زمینه‌ی خدمات پستی و حمل‌ونقل در ایران نموده است. این شرکت باسابقه‌ی درخشان در عرصه‌ی ارسال مرسوله‌های پستی با ایجاد شعب و نمایندگی‌هایی در شهرهای مختلف ایران اقدام به خدمات‌رسانی به هم‌وطنان عزیز، کرده است. این شرکت یکی از شرکت‌های اصلی و مهم در عرصه پست و خدمات پستی در سطح ایران است. خدمات این شرکت طیف وسیعی از خدمات پستی را شامل می‌شود. خدمات این شرکت منطبق بر استانداردهای جهانی و روز این عرصه است. این شرکت با پشتوانه‌ی قوی مدیریتی و چندین دهه فعالیت با ارتقا خدمات و فعالیت‌های متعدد و به‌کارگیری فناوری روز و کادری مجرب و زبده توانسته است خدمات خود را در عرصه فناوری اطلاعات و فضای مجازی جهت رضایت بیشتر مشتریان خود در کشور ارائه دهد.

برای استفاده از خدمات پست TNT میتوانید از سامانه آنلاین پست بار استفاده کنید و به صورت آنلاین بدون نیاز به مراجع حضوری ثبت سفارش کنید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پست بار

ثبت سفارشات به صورت اینترنتی در خانه یا محل کار ثبت و تحویل سفارشات در تمامی ابعاد و با هر تعداد در کوتاهترین زمان، حمل کالا با کمترین هزینه با درنظر گرفتن وزن کالا از شرقی ترین استان کشور به غربی ترین استان کشور، ثبت سفارشات شما با هر ابعاد و هر تعداد حمل می گردد www.postbar.ir

اطلاعات تماس
  • 021913*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار