اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910014826014808

جراحی بینی در افراد حساس باید چگونه باشد ؟

کد: 139910014826014808

https://bit.ly/3sq6quX

، (اخبار رسمی): افرادی که دارای روحیه بسیار حساسی هستند و در صورت بروز کوچکترین مشکل خیلی ناراحت و حالت افسردگی پیدا می کنند جراحی بینی اصلا برای این افراد توصیه نمی شود . افراد حساس معمولا در انتخاب جراح بینی حساسیت بسیار زیادی به خرج میدهند و در آخر...

جراحی بینی در افراد حساس باید چگونه باشد ؟
جراحی بینی در افراد حساس باید چگونه باشد ؟

افرادی که دارای روحیه بسیار حساسی هستند و در صورت بروز کوچکترین مشکل خیلی ناراحت و حالت افسردگی پیدا می کنند جراحی بینی اصلا برای این افراد توصیه نمی شود .

افراد حساس معمولا در انتخاب جراح بینی حساسیت بسیار زیادی به خرج میدهند و در آخر در صورتی که جراح هم با بهترین نح. خود روی بینی فرد کار کرده باشد و مشکلی کوچکی در آخر برای بینی وجود داشته باشد فرد با ناراحتی و نارضایتی مطب را ترک میکند .

این افراد با دیدن بینی افراد دیگر فکر میکنند که بینی آنها هم میتواند به همان شکل درآید در صورتی که در اشتباه بزرگ هستند زیرا جراحی بینی برای انواع بینی های مختلف، متفاوت است و هیچ وقت نباید انتظار داشته باشید که بینی شما میتواند دقیقا شبیه بینی دیگری شود. 

این افراد باید در جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی حتما شرکت داشته باشند و از انتظارات خود با جراح صحبت کنند و پزشک باید احتمالات بعد از جراحی را برای وی توضیح دهد. 

مشاوره قبل از جراحی بینی چه اهمیتی دارد ؟

قبل از هر جراحی باید آناتومی بدن و سیستم شما مورد بررسی قرار گیرد به خاطر همین جراح بینی از مشما آزمایشات لازم را میگیرد که در صورتی که جراحی بینی برای شما ضرر داشته باشد مشخص شود  و در صورتی ک مشکلی نداشته باشد عمل بینی برای تان انجام میشود.
در جلسه قبل از جراحی بینی مشخص میشود که ساتار بینی شما به چه شکلی است و چطور میتوان ساختار آن را بهبود بخشید .

دکتر انواع جراحی های بینی راب رای تان مشخص میکند و نظر شما هم می پرسد در صورتی که آن نوع جراحی بینی برای تان ضرری نداشته باشد و پرشک با آن مخالفتی نداشته باشد مشکلی به وجود نمی آورد.

در صورتی که شما از جراحی بینی انتظاراتی داشته باشید باید جراح خود را در جریان قرار دهید که بعد از جراحی با نتایج غیر دلخواه خود مواجه نشوید .

اگر بینی شما دارای نواقص زیادی باشد نباید انتظار بینی خارق العاده داشته باشید زیرا هیچ جراح بینی نمیتواند بینی با مشکلات زیاد را به یک بینی بی نقص تبدیل کند. 

منبع:

جراح زیبایی بینی دکتر دوغایی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی