اطلاعات تماس
 • 021461*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910304868015876

نرم افزار حسابداری

کد: 139910304868015876

https://bit.ly/3qOn7OG

، (اخبار رسمی): نرم افزار حسابداری ابزاری شناخته شده و کاربردی در علم حسابداری محسوب می گردد. با پیشرفت های چشمگیر در حوزه حسابداری و نیاز به ثبت اطلاعات مالی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی مختلف، نیاز به یک ابزار پیشرفته نظیر نرم افزارها در این حوزه بیش از پیش به چشم می خورد.

نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری ابزاری شناخته شده و کاربردی در علم حسابداری محسوب می گردد.

نرم افزار حسابداری کمک بزرگی به تکنولوژی و عرصه حسابداری و رسیدگی به امور مالی در سرتاسر جهان محسوب می گردد.

نرم افزار حسابداری ابزاری شناخته شده و کاربردی در علم حسابداری محسوب می گردد. با پیشرفت های چشمگیر در حوزه حسابداری و نیاز به ثبت اطلاعات مالی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی مختلف، نیاز به یک ابزار پیشرفته نظیر نرم افزارها در این حوزه بیش از پیش به چشم می خورد. بدون شک نرم افزارهای حسابداری نظیر بسیاری از ابزارهای تکنولوژی مورد استفاده انسان ها، توانسته اند جان تازه ای به حوزه حسابداری و نیازهای مختلف در این بخش ببخشند. اینگونه ابزارها انجام کارهای تخصصی نظیر حسابداری را برای متخصصین این حوزه آسان و لذت بخش کرده و به افراد غیر متخصص این امکان را می دهند که بدون نیاز به تخصص خاصی نظیر حسابداری بتوانند نیازهای خود را در این زمینه رفع نمایند.

چنانچه شما هم یک حسابدار، یک فعال اقتصادی علاقه مند به یادگیری حسابداری و یا یک دانشجوی تازه قدم گذاشته در این حوزه هستید، این مقاله تا انتها می تواند برای شما مفید باشد. با ما همراه شوید تا بیش از پیش شمار را با جنبه های مختلف حسابداری و برنامه حسابداری آشنا کنیم.

حسابداری چیست؟

حسابداری یکی از کلمات پرکاربرد در بین افراد مختلف جامعه از جمله فعالین اقتصادی می باشد. ابتدایی ترین مشاغل تا پیشرفته ترین آنها برای ساماندهی به فعالیت های اقتصادی خود نیاز به ثبت آنها در یک محل مشخص دارند. از دیرباز استفاده از حسابداری به شیوه های گوناگون در فعالیت های اقتصادی مورد توجه بوده است. بنابراین چنانچه بخواهیم تعریف مناسبی از حسابداری داشته باشیم باید این حرفه و علم را در برهه های مختلف گذشته و امروزه تعریف کنیم.

نرم افزار حسابداری

برنامه حسابداری کمک بزرگ تکنولوژی به عرصه حسابداری و رسیدگی به امور مالی در سرتاسر جهان محسوب می گردد. تکنولوژی و پیشرفت های چشمگیر بشر در این عرصه، موجبات انجام بهینه امور را در بسیاری از جنبه های زندگی با خود به ارمغان آورده است. در این میان برنامه حسابداری به عنوان ابزاری مهم و کاربردی در امور حسابداری ساده و پیشرفته، عصای دست بسیاری از حسابداران حرفه ای و افراد مبتدی نیازمند به حسابداری گردیده است. برنامه حسابداری به دسته ای از نرم افزارهای کاربردی گفته می شود که بر پایه اصول حسابداری جهت انجام امور حسابداری به حسابداران و سایر اقشار متقاضی در این حوزه خدمات می رسانند.

مقایسه نرم افزار حسابداری و حسابداری سنتی

امروزه با پیشرفت تجارت و کسب و کار در حوزه های مختلف و سطوح مختلف نظیر معاملات منطقه ای، کشوری و برون مرزی، انجام امور حسابداری به شکل سنتی آن دیگر جوابگوی نیاز افراد نیست.برنامه حسابداری با داشتن قابلیت های گوناگون با سرعت فراوانی توانست جای خود را در بین افراد نیازمند به امور حسابدارای و حسابداران حرفه ای باز کند. در اینجا قصد داریم شما را با چندین مزیت جذاب برنامه حسابداری آشنا کنیم.

در این قسمت سه مزیت مهم برنامه حسابداری را در مقایسه با روش حسابداری سنتی برشمردیم. در کنار موارد ذکر شده می توان به مزیت های دیگر این روش حسابداری اشاره کرد از جمله:

 • کاهش هزینه های مربوط به امور حسابداری
 • کمک به کاهش مالیات با انجام محاسبات دقیق حسابداری
 • ارائه گزارش های متنوع و خروجی های لازم
 • حفظ اطلاعات و امنیت آنها در محیط نرم افزار

انواع نرم افزار حسابداری

برنامه حسابداری انواع مختلفی دارند و از چندین جهت مختلف قابل دسته بندی هستند. بطور کلی حسابداری را می توان به چهار دسته

 • حسابداری خدماتی
 • حسابداری بازرگانی
 • حسابداری تولیدی
 • حسابداری پیمانکاری
 • نرم افزار حسابداری اختصاصی

نتیجه گیری:

نرم افزار حسابداری و انواع آن کمک شایان توجهی به حوزه حسابداری در شاخه های مختلف آن نموده است. یکی از ارزشمندترین خدمات نوع عمومی نرم افزارهای حسابداری، فراهم آوردن محیطی ساده و در دسترس برای تمامی افرادی است که با سطوح مختلف دانش حسابداری، مایل به انجام امورات مالی خود با استفاده از نرم افزار می باشند. یکی از محصولات ارزنده در این زمینه نرم افزار رافع 7 است که در جدیدترین به روزرسانی خود تحت عنوان رافع 9، محیطی کاملا حرفه ای و ساده را در اختیار کاربر قرار می دهد. افراد متقاضی می توانند با مراجعه به بخش دانلود آموزش رافع 7 به آسانی کار با این نرم افزار را بیاموزند و به حسابدار امور خود تبدیل گردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021461*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار