اطلاعات تماس
 • 021461*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910304868315876

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی کدام است؟

کد: 139910304868315876

https://bit.ly/3a8jJri

، (اخبار رسمی): بهترین نرم افزار حسابداری و کار با آن از دیدگاه کاربران ممکن است متفاوت باشد. اما بدون شک چنانچه نرم افزار حسابداری خاصی در بازار وجود داشته باشد، صاحب نظران در این زمینه نمی توانند راحتی کار با آن را در مقایسه با سایر نمونه ها، انکار کنند.

بهترین نرم افزار حسابداری
بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری ابزاری نوین در دنیای کسب و کار و حوزه های مختلف نیازمند به امور حسابداری، محسوب می گردد. پیش از پیدایش نرم افزارهای حسابداری، انجام امور مالی شرکت ها و فعالیت های مرتبط با آنها بصورت دستی صورت میگرفت. اینکار در کنار دشواری های بیشماری که به همراه داشت، موجب بروز اشتباهات و خطاهای انسانی فراوانی می شد. آنچه که امروز در دنیای کسب و کارهای مختلف اعم از تجاری، خدماتی، پیمانکاری و … با آن سروکار داریم حجم گسترده ای از معاملات و داد و ستدها در طی یک بازه زمانی کوتاه می باشد. نظم دادن به این امور بصورت دقیق و گرفتن یک خروجی مناسب از نتایج معاملات در پایان روز جهت وارد کردن در دفتر روزنامه، کار یک نرم افزار حسابداری دقیق و کارآمد است. بنابر توضیحات ارائه شده و آنچه که ما از یک نرم افزار حسابداری انتظار داریم، در ادامه قصد داریم شما را با مشخصات بهترین نرم افزار حسابداری آشنا کنیم.

نرم افزار حسابداری چه وظیفه ای دارد؟

بهترین نرم افزار حسابداری نرم افزاری است که بتواند بخش عظیمی از فعالیت های مالی و حسابداری یک شرکت را تحت پوشش خود قرار دهد. اگرچه تعاریف زیادی برای مقبول ترین و بهترین نرم افزار حسابداری وجود دارد اما در یک تعریف بسیار ساده می توان گفت:

بهترین نرم افزار حسابداری نرم افزاری است که آنقدر ساده باشد که هر کسی با دیدن آموزش آن بتواند کاربر این نرم افزار گردد. از طرفی دیگر به حدی حرفه ای طراحی شده باشد که بتواند تمام نیازهای یک حسابدار حرفه ای و متخصص را برآورده سازد.

فعالیت های مختلف مرتبط با امور مالی و حسابداری در شرکت های مختلف به چند دسته اصلی تقسیم بندی می شوند. این فعالیت ها شامل موارد زیر هستند:

 • بررسی و تجزیه و تحلیل وضعیت کلی شرکت
 • مدیریت دریافتیها و پرداختیها
 • حقوق و دستمزد کارکنان و پرسنل شرکت

گزارش گیری نهایی

در بازار وسیع نرم افزارهای ارائه شده برای انجام امور حسابداری می توان نرم افزارهای گوناگونی را دید؛ که هرکدام از آنها ادعا دارند که نرم افزار آنها بهترین نرم افزار حسابداری موجود در بازار است. از طرفی دیگر می توان گفت قریب به اکثریت نرم افزار های حسابداری خوب، رایگان نیستند. این نرم افزارها تعداد بسیار کمی از امکانات خود را بصورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند. چنانچه کاربر احساس کند که نرم افزار مدنظر مناسب کار وی است می تواند نسخه کامل نرم افزار را با مبلغ تعیین شده خریداری کند.

امکانات نرم افزار رافع 7

بهترین نرم افزار حسابداری را می توان در نقش آن به عنوان نرم افزاری قوی برای مدیریت سطوح مختلف حسابداری نام برد. رافع 7 با داشتن محیطی ساده و قابل استفاده برای کاربران مختلف، می تواند در نوع خود نیاز افراد و شرکت های مختلف را به خدمات حسابداری رفع کند. امکانات و توانایی های مختلف نرم افزار حسابداری رافع 7 شامل موارد زیر است:

 • امکانات مرتبط با سیستم حسابداری
 • گزارشات مرتبط با سیستم حسابداری
 • گزارشات مرتبط با سیستم خرید و فروش
 • امکانات مرتبط با سیستم انبار
 • گزارشات مختلف سیستم انبار
 • امکانات مرتبط با اموال و دارایی ها
 • گزارشات مرتبط با سیستم اموال و دارایی ها
 • امکانات مرتبط با سیستم چک و بانک
 • گزارشات مرتبط با سیستم چک بانک

سخن آخر

بهترین نرم افزار حسابداری نتیجه فاکتورهایی است که در بالا به طور مفصل به آنها پرداختیم. سالها فعالیت در عرصه ارائه بهترین نرم افزار حسابداری از ابتدایی ترین نسل رافع تا نسخه پایانی آن یعنی رافع 9، ما را بر آن داشته است که خود را با نیاز کاربران این نرم افزار بیش از پیش وفق دهیم. بدون شک بهترین نرم افزار حسابداری، کاربردی ترین آن برای اقشار مختلف کاربران با سطوح مختلف دانش حسابداری می باشد. جهت نیل به این هدف، ما نرم افزار رافع 9 را روانه بازار نموده و اکنون در دسترس همگان قرار دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021461*****
[نمایش اطلاعات]