اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13991217504776489

فراخوان عضویت در قدیمی‌ترین اتاق بازرگانی سوئیس و ایران

کد: 13991217504776489

https://bit.ly/3bvZ02t

، تهران , (اخبار رسمی): اتاق بازرگانی و صنعت سوئیس - ایران (SIHIK) در سال 1976 میلادی (1354 شمسی) در شهر زوریخ واقع در کنفدراسیون سوئیس تاسیس شد و قدیمی‌ترین اتاق بازرگانی مستقل و فعال بین دو کشور تا به امروز است. این اتاق یک انجمن اقتصادی - بازرگانی مستقل و فعالیت آن بر طبق قانون مدنی کشور سوئیس است.

فراخوان عضویت در قدیمی ترین اتاق بازرگانی سوئیس و ایران
فراخوان عضویت در قدیمی‌ترین اتاق بازرگانی سوئیس و ایران

تاق بازرگانی و صنعت سوئیس - ایران از نظر سیاسی و ایدئولوژی بی طرف است و از هیچ یک از دولت های سوئیس و ایران هیچگونه کمک مالی دریافت نمی‌کند و تنها منبع تامین مالی اتاق از طریق دریافت حق عضویت ها و ارائه خدمات بازرگانی، اقتصادی و مشاوره است. اعضای اتاق شامل افراد حقیقی و شرکت‌های سوئیسی و ایرانی هستند. هدف اتاق بازرگانی و صنعت سوئیس و ایران حمایت و تسهیل روابط اقتصادی و بازرگانی بین دو کشور سوئیس و ایران است.

سوئیس به عنوان کشوری امن و با ثبات، میزبان سرمایه های بزرگ جهانی از جمله صنایع بیمه و بانکداری، شرکت های چند ملیتی در زمینه های انرژی، فناوری های پیشرفته، تجهیزات پزشکی و دارو و صنایع غذایی بوده و همچنان مورد توجه فعالان طراز اول اقتصادی جهان است. کشور کنفدراسیون سوئیس همچنین به عنوان یک کشور مورد اعتماد جهانی در روابط بین المللی، پیوسته در فعالیت های بشردوستانه پیشگام بوده است.

در راستای استفاده از همین پتانسیل های کم نظیر، اتاق بازرگانی سوئیس و ایران طی بیش از 45 سال فعالیت مستمر همیشه نقش پلی ارتباطی و بسترساز را در جهت روابط دوستانه و اقتصادی دو کشور ایفا کرده است. حفظ منافع تخصصی اعضا از طریق ارائه برنامه ها، اهداف و راهبردهای موثر و نوین برای آشنا نمودن با ظرفیت های بازرگانی، قواعد و حقوق تجاری و بنگاه های اقتصادی هردو کشور، در کنار ارائه خدمات و حمایتهای حقوقی ازفعالیت های تجاری و مالی از مهمترین خدمات قدیمی ترین اتاق بازرگانی سوئیس و ایران بوده است.

اتاق بازرگانی و صنعت سوئیس و ایران با سال ها فعالیت و ارتباطات وسیع اقتصادی در تمام ایالات سوئیس و همچنین ایران، از شما دعوت می‌کند جهت همکاری در زمینه های مختلف اقتصادی، صنایع و بازرگانی و ارتقاء فعالیت ها و همکاری های تخصصی با شرکت‌ها و افراد متخصص در سوئیس، به این اتاق  بپیوندید.

بنابر تصمیم هیات مدیره اتاق، در ماه های اسفند 1399 و فروردین 1400 جهت حمایت از سرمایه گذاران، فعالان اقتصادی نوپا و استارت آپها، برای تعداد محدودی درخواست های عضویت جدید، تخفیف 50 درصدی در حق عضویت در نظر گرفته خواهد شد.

لطفا جهت اطلاع از مراحل دریافت عضویت به سایت رسمی اتاق بازرگانی در لینک زیر مراجعه کنید.

عضویت رسمی در اتاق بازرگانی سوئیس و ایران

و یا از طریق شماره تلفن تماس و یا واتس اپ 0041791091976  تماس حاصل فرمایید.

روسای اتاق بازرگانی سوئیس - ایران: دکتر علیرضا احتشام - پلینیو زانتی

مشاوره crm : حاتم طهرانی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

حاتم طهرانی

این مجموعه درحوزه فعالیت مشاوره و آموزش در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری CRM فعال است. از آنجا که بزرگترین مشکل و دغدغه صاحبان کسب و کار در هر لحظه، کسب درآمد بیشتر بوده و با توجه به شرایط فعلی بازارایران و تغییر در نیازهای مشتریان ، دستیابی به این مهم تنها با ایجاد ارزش برای مشتری و برقراری ارتباط موثر با مشتری امکان پذیر می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]