اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140004285335915135

آنا سلول طب جهت تکمیل کادر فنی، از میان دانش آموختگان بیوتکنولوژی استخدام میکند

استخدام کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در آنا سلول طب

کد: 140004285335915135

https://bit.ly/3ezC9UT

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت آنا سلول طب جهت تکمیل کادر فنی خود جهت پست نیروی تحقیق و توسعه و کنترل کیفی از میان فارغ التحصیلان کارشناسای ارشد بیوتکنولوژی و رشته های مرتبط استخدام میکند.

استخدام کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در آنا سلول طب
استخدام کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در آنا سلول طب

لازم به ذکر است شرکت آنا سلول طب در این مرحله به دنبال جذب  نیرو با مدرک کارشناسی ارشد و به صورت تمام وقت بوده و مایل به جذب مدارک بالاتر نیست.

آنا سلول طب از سال 1399 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده و به سرعت توانست جای خود را در بازار محصولات زیست پزشکی تثبیت کند.

اکنون آناسل برای ادامه مسیر رشد خود به افراد توانمند در حوزه تحقیق و توسعه، تولید و کنترل کیفی محصولات بیولوژیک از قیل کیت های استخراج RNA و DNA ، کیت های سنجش و ارزیابی های سلولی، انواع محصولات مرتبط با PCR از قبلی مستر میکس PCR ، کیت سنتز cDNA، مستر میکس ریل تایم و انواع کیت های تشخیصی ویروسی نیازمند است.

دکتر سعید ضیایی مسئول روابط عمومی شرکت آناسل میگوید:

ما به دنبال فردی هستیم که بتواند به عنوان یک عضو توانمند در یک تیم فعال، پویا، جوان و پرتلاش به فعالیت بپردازد. این تیم متفاوت از شرکتهای بزرگ با صدها محصول و هزاران پرسنل است. این تیم کوچک اما چابک است. فعالیت شما مستقیما به درآمد شرکت و درآمد شخص شما تاثیر گذار خواهد بود و برخلاف بسیاری از سازمان های دولتی، هیچ یک از اعضای تیم در قابل کار نکردن حقوقی دریافت نخواهند کرد.

دلیل جذب نیرو در آناسل گسترش محصولات و افزایش کیفیت محصولات بوده و در شرکت آناسل همه بدون توجه به سمت، سابقه و مدرک به صورت شبانه روز کار میکنند.

دکتر ضیایی اعتقاد دارد که کار در شرکت های جوان انسان را جوان و پویا می سازد و باعث احساس لذت از زندگی و امیدوار به آینده میکند. اما در کارهای روزمره و از پیش تعیین شده و در کارهای دفتری و روتین، چنین پویایی و جوانی وجود ندارد.

آقای خسروی مدیر تحقیق و توسعه آنا سل در مورد توانمندی فرد مورد نظر اینگونه توضیح میدهد:

فردی تحصیل کرده در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های بیوتکنولوژی، زیست شناسی سلولی و مولکولی و رشته های وابسته که به تکنیک های مولکولی تسلط کافی داشته باشد. تجربه کاری آزمایشگاهی داشته و بتواند در فرایندهای تولید و کنترل کیفی محصولات مشارکت کند. ما به دنبال فردی با کوهی از مدارک نیستیم و بیشتر توانمندی فرد در انجام آزمایشات و داشتن توانمندی تحلیل، تحقیق و ارائه ایده در جهت پیشبرد شرکت مد نظر ماست.

نیرویی که وارد شرکت آنا سل میشود در حین کار روش های تولید بسیاری از محصولات و کیت های بیولوژی را می آموزد و در اینجا با تکنیک هایی مواجه میشود که ممکن است در آزمایشگاه هیچ وقت چنین چیزهایی نیاموخته باشد. به همین دلیل ما به دنبال نیروی موقت و گذرا نیستیم. حضور در شرکت حداقل 5 ساله خواهد بود و فرد تنها با تضمین حضور طولانی مدت میتواند در شرکت آنا سل مشغول به کار شود.

لازم به ذکر است شرکت آنا سلول طب در این مرحله به دنبال جذب  نیرو با مدرک کارشناسی ارشد و به صورت تمام وقت بوده و مایل به جذب مدارک بالاتر نیست.

شرکت آناسل که در شهر تهران و در منطقه جنت آباد مرکزی واقع شده، هم اکنون بیش از 20 محصول مختلف مانند کیت استخراج RNA، کیت استخراج DNA، کیت میکرو RNA، کیت سنتز cDNA و بسیاری از ترکیبات و کیت های اختصاصی را تولید میکند. همچنین این شرکت اخیرا با همکاری یکی از شرکت های دانش بنیان واقع در پارک علم و فناوری اقدام به تولید و عرضه سرم جنین گاوی یا FBS نموده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آنا سل

شرکت آنا سلول طب ( آناسل ) در سال 1398 با هدف تولید کیت‌ها و مواد اولیه مورد نیاز در آزمایشگاه‌های مولکولی توسط جمعی از دانش‌آموختگان و اساتید دانشگاه‌های برتر کشور راه اندازی گردید. هدف و رویکرد اصلی شرکت آناسل تولید محصولات با کیفیت همراه با تضمین عملکرد و پشتیبانی علمی بوده و به همین سبب است که این شرکت توانسته است رضایت و توجه مراکز معتبر دانشگاهی و پژوهشی کشور را جلب نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام