اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140005175367111888

14 روز استفاده رایگان از نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان

نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان

کد: 140005175367111888

https://bit.ly/3sbkZ5J

، (اخبار رسمی): حسابداری و امور مالی اصلی ترین رکن هر کسب و کاری است. هر کسب و کاری حتی در ساده ترین شکل ممکن هم بدون جمع بندی مالی نمی تواند مدیریت شود. از این رو صاحبان کسب و کارها، حسابداران و مدیران مالی اهمیت ویژه ای برای این موضوع قائل هستند.

نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان
نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان

نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان

حسابداری و امور مالی اصلی ترین رکن هر کسب و کاری است. هر کسب و کاری حتی در ساده ترین شکل ممکن هم بدون جمع بندی مالی نمی تواند مدیریت شود. از این رو صاحبان کسب و کارها، حسابداران و مدیران مالی اهمیت ویژه ای برای این موضوع قائل هستند. برای درک صحیح وضع مالی هر کسب و کار نیاز به تحلیل بررسی و جمع آوری گزارشات متنوع حسابداری و مالی است. این امر بدون استفاده از یک نرم افزار حسابداری مالی مناسب امکان پذیر نیست. نرم افزار حسابداری مالی هسته ی اصلی گزارشات و عملکرد کسب و کار است. نرم افزاری که هرچقدر کاملتر، پیشرفته تر و بروزتر باشد بیشتر مورد قبول واقع می شود.

آیا کسب و کار نیاز به یک نرم افزار حسابداری مالی دارد؟

شاید در ساده ترین حالت جواب این سوال بلی باشد اما در عمل خیر. هر کسب و کار هر چقدر هم کوچک باشد در ساده ترین حالت نیازمند تحلیل سود و زیان است. اگر این گزارش سود و زیان درست ارائه نشود ممکن است مدیر کسب و کار را برای ادامه فعالیت به خطا برساند. هر چقدر هم کسب و کارها رشد کنند نیازمند تحلیل های متفاوت تری بر اساس صورت های مالی مختلف هستند.

بررسی شش گانه نرم افزار حسابداری مالی

یک نرم افزار حسابداری مالی را می توان با شش جهت بررسی کرد که خصوصا برای کسب و کارهای کوچک که برای اولین بار نرم افزار می خواهند تهیه کنند می تواند مفید باشد

اول: سادگی و هوشمندی

یک نرم افزار حسابداری مالی طوری طراحی شده باشد که سهولت کاربری بالایی برای کاربر داشته باشد و حتی کاربری که دانش کمی در مورد حسابداری دارد بتوانند با اندک آموزشی با آن کار کند. باید نرم افزار با ارائه سیستم های هوشمند خود از دوباره کاری در ثبت اسناد جلوگیری کند. همچنین گزارشات دقیق همراه با داشبوردهای مدیریتی متنوع هوشمند را ارائه دهد.

دوم: امنیت

برای بسیاری از کسب و کارها تا کنون پیش آمده است که با از بین رفتن اطلاعات مالی شان دچار ضرر وزیان های زیادی شده اند. این موارد شامل سرقت اطلاعات، از بین رفتن اطلاعات، مخشدون شدن اطلاعات و عدم دسترسی به اطلاعات می باشد. این موارد معمولا از موارد قفل نرم افزار، سرور، آنتی ویروس، هک شدن و … رخ می دهد. رایانش ابری موجب می گردد نرم افزارها نیاز به سرور، قفل سخت افزاری نداشته باشند و امنیت اطلاعات در بالاترین سطح حفظ شود.

سوم: جامع و یکپارچه

به جرات می توان گفت که یکپارچگی و جامعیت، یکی از ارکان اصلی یک نرم افزار حسابداری مالی است. یکپارچکی و جامع بودن باعث می شود یک کسب و کار در حین کار به سیستم های مختلف کاری در حوزه کسب و کار دسترسی داشته باشد و بتواند موارد مختلف کاری را مدیریت نماید و گزارشات یکپارچه ای را دریافت نمایند.

چهارم: مقرون به صرفه

برای کسب و کارها خصوصا در شرایط تورمی و افزایش نرخ ارز که به سر می بریم هزینه یک نرم افزار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. باید نرم افزاری برای کسب و کارها انتخاب شود که علاوه بر کارایی و امکانات مناسب، هزینه مناسبی داشته باشد. این مورد چه در هزینه های جانبی نرم افزار و چه هزینه های کسب و کار  باید در نظر گرفته شود.

پنجم: پیشرفته و سریع

با توجه به افزایش سرعت تکنولوژی و افزایش امکانات در حوزه نرم افزار، این خواستگاه برای کسب و کارها پیش می آید که نرم افزار حسابداری مالی شان باید پیشرفته باشد. اطلاعات را درست پایش کرده و گزارشات دقیقی را ارائه دهد. همچنین با حذف عملیات زائد در دوباره کاری های نرم افزارهای سنتی سرعت در ثبت و گزارشات حسابداری را بالا ببرد. سرعت کار نرم افزار به طور حتما باعث افزایش سرعت کسب و کار و راندمان کارایی بیشتر خواهد شد.

ششم : دسترسی

یکی از چالش های مهم کسب و کارها پس از شیوع بیماری کرونا دسترسی به اطلاعات در هر مکان و هر زمان بود. نرم افزارهای حسابداری مالی سنتی دیگر قادر به پاسخگویی به این نیاز کاربران نبودند و کسب و کارها دچار اختلال فعالیت شدند. با پیشرفت تکنولوژی و پردازش ابری، نرم افزار حسابداری آنلاین بهترین پاسخ به این نیاز است زیرا که دسترسی به اطلاعات را در هر زمان و هر مکان و با هر دستگاهی در بستری امن برای کاربران فراهم می آورد. هر کاربر می تواند تنها با اتصال به اینترنت به راحتی با نرم افزار کار کند و به اطلاعات کاری خود دسترسی داشته باشد. این اتصال راحت بستری مناسب را برای حسابداری دورکاری فراهم آورده است.

نرم افزار مالی آنلاین ابرستان با ارائه بستری امن، با محیطی ساده و کاربرپسند و درعین حال پیشرفته و سریع با تعرفه های مناسب، دسترسی کسب و کارها را به اطلاعات مالی و انجام امور حسابداری شان ساده نموده است. ابرستان برای کسب و کارهای مختلف راهکارهای ویزه ای را در نظر گرفته است.

  • راهکار شرکت ها
  • راهکار اصناف
  • راهکار استارت آپ ها

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری ابرستان

ابرستان با تکیه بر تکنولوژی نوین ابری Cloud Technology و تکنولوژی SaaS یا سرویس به جای نرم افزار پاسخ همه دغدغه های شما را داده است به نحوی که از این پس می توانید تنها با دریافت اشتراک ماهیانه فقط و فقط ۳۵ هزارتومان از همه خدمات مورد نیاز خود برای مدیریت حسابداری ، کالا ، انبار و مشتریان خود استفاده کنید.

اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]