کد: 140007075454615276

همزمان با سومین سالگرد تولد نیوزباکس

گزارش عملکرد نیوزباکس در یک سال گذشته

کد: 140007075454615276

https://bit.ly/3Aew2O5

، تهران , (اخبار رسمی): سه سال از تولد نیوزباکس (ابزار شنیدن شبکه‌های اجتماعی) می‌گذرد و در طول این سه سال همواره سعی کرده‌ایم با شنیدن و توجه به نظرات و بازخوردهای کاربران، خدمات‌مان را بهبود دهیم و محصولی بر اساس انتظارات آن‌ها بسازیم.

گزارش عملکرد نیوزباکس در یک سال گذشته
سه سالگی نیوزباکس

در این سه سال بخش‌های جدیدی به نیوزباکس اضافه کرده‌ایم. از امکان خرید بسته عضویت توسط کاربر، قابلیت پایش منابع، تا نمره نفوذ، شناسایی اسپم، امکان تعیین احساس محتوا، پایش نشریات آنلاین و انتخاب دسته‌ای محتوا و اعمال تغییر هم‌زمان.

در سال گذشته نیوزباکس از میان میلیاردها محتوا، ۵۸ میلیون محتوایی که کاربران به آن نیاز داشتند را به دستشان رسانده که:

  • 28 میلیون محتوا مربوط به توییتر
  • 15 میلیون محتوا مربوط به تلگرام
  • 3 میلیون محتوا مربوط به اینستاگرام
  • 13 میلیون محتوا مربوط به سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها
  • 200 هزار محتوا مربوط به آپارات
  • و بیش از 180 هزار محتوا مربوط به نشریات آنلاین بوده است.

کاربران نیوزباکس در مجموع ۱۱۴۵ حساب کاربری ساخته‌اند و بیش از 3600 کلمه کلیدی برای پایش ثبت کرده‌اند که نسبت به سال قبل، 1400 عدد افزایش یافته است.

از این تعداد، بیش از 20 درصد از کاربران محتوای پنل خود را از طریق اتصال محتوا و در کانال تلگرامی اختصاصی خودشان دریافت کرده‌اند.

رکورد بیشترین جمع‌آوری محتوا در یک روز مربوط است به روز 6 اسفند ماه 1399 که نیوزباکس در آن روز بیش از 472 هزار محتوا در اختیار کاربران قرار داده است.

بخش‌های مختلف نیوزباکس، از تیم فروش و پشتیبانی تا دیجیتال مارکتینگ و طراحی محصول، در کنار هم با هدف ایجاد احساس خوب در مشتریان همکاری کردند.

در سال گذشته تیم پشتیبانی مشتریان به بیش از 11 هزار تماس و پیام کاربران در کانال‌های مختلف مانند تلفن، چت سایت و واتساپ پاسخ داده است.

همچنین بخش اصلی تمرکزمان در استراتژی محتوا را بر تولید و انتشار محتواهای آموزشی گذاشتیم تا با شناخت بیشتر چالش‌ها و دغدغه‌های شما مخاطبان عزیز محتواهایی کاربردی منتشر کنیم که علاوه‌بر ارائه راه‌حل، دیدگاه جدیدی برای شما ایجاد کند.

تیم محتوای نیوزباکس در یک سال گذشته بیش از 50 مقاله و ایمیل آموزشی با موضوعاتی از قبیل فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، پشتیبانی و ارتباط با مشتریان، روابط عمومی، برندینگ و تحلیل و رصد رقبا تهیه کرده و همراه با گزارش‌هایی از ویژگی‌های نیوزباکس منتشر کرده است.

همچنین دو کتاب الکترونیک با موضوع آموزش فعالیت در شبکه‌های اجتماعی تولید و در آن‌ها راه‌حل‌هایی ارائه کرده‌اند که کاربران نیوزباکس بتوانند نتایج بهتری از فعالیت‌های خود به دست آورند.

هدف ما همواره این بوده است که با ارائه محصول و خدماتی نوآورانه، امکانی فراهم کنیم تا افراد و سازمان‌ها راحت‌تر و سریع‌تر از خبرهای مربوط به برند و محصولات‌شان باخبر شوند تا هر زمانی که کاربران راجع‌به آن‌ها صحبت کردند باخبر شوند و با شنیدن صدای مشتریان، رابطه خود را با آن‌ها بهبود دهند و از شهرت و اعتبار برند خود محافظت کنند.

اگر تاکنون از نیوزباکس استفاده نکرده‌اید از شما دعوت می‌کنم روی لینک زیر کلیک کنید و به مدت یک هفته به صورت رایگان از نیوزباکس استفاده کنید:

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیوزباکس

نیوزباکس ابزار شنیدن شبکه های اجتماعی است. با نیوزباکس می‌توانید تمام پست‌ها و توییت‌هایی که در آنها نام سازمان، برند، محصولات و خدمات شما آمده را هر روز دریافت کنید. با کمک نیوزباکس صدای مشتریان ناراضی را می‌شنوید و با پاسخ به‌موقع، علاوه‌بر حافظت از برندتان، مشتریان را به مشتری وفادار تبدیل می‌کنید. همچنین می‌توانید صدای کاربرانی که به خدمات شما نیاز دارند را بشنوید و به سرنخ فروش تبدیل کنید.