اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007105457615567

مهاجرت به استرالیا، تضمین آینده کاری و رفاه اجتماعی تان

کد: 140007105457615567

https://bit.ly/3F7Uswa

، (اخبار رسمی): اگر به دنبال کشوری با شرایط زندگی عالی هستید، زندگی در استرالیا را به شما پیشنهاد می کنیم. استرالیا کشوری مناسب برای افرادی است که می خواهند نه تنها از زندگی لذت ببرند، بلکه در یک کشور پیشرفته با امکانات بالا ساکن شوند. از آنجا که شرایط زندگی در استرالیا آسان تلقی می شود.

مهاجرت به استرالیا، تضمین آینده کاری و رفاه اجتماعی تان
مهاجرت به استرالیا

کار و زندگی در استرالیا برای افرادی که به دنبال شغل و فضای کاری بهتری هستند، به دلیل جمعیت کم، وضعیت اقتصادی و اجتماعی بسیار قوی، میزان حقوق و دستمزد بالا جذابیت بسیاری دارد.

مهاجرت به استرالیا، تضمین آینده کاری و رفاه اجتماعی تان

بدون شک همه شما دوست دارید که یک تحول بزرگ را در زندگی خود تجربه کنید. گاهی اوقات ممکن است با مهاجرت این تغییر را در زندگی تان ایجاد کنید. شاید هم با توجه به شنیده ها و تجربیات اطرافیان تان استرالیا را برای کار و زندگی انتخاب کردید. در این صورت باید بگوییم که انتخاب خوبی داشتید! کار و زندگی در استرالیا همیشه برای افراد خارجی و ساکنان غیر استرالیایی که به دنبال شغل و فضای کاری بهتری بودند، جذابیت های بسیاری دارد.


استرالیا با توجه به وسعت و جمعیت کمی که دارد از بازار کار بسیار قوی برخوردار است، هرچند در حال حاضر به دلیل حجم زیاد مهاجرت به استرالیا در سال های اخیر و وضعیت اقتصاد جهانی، این کشور دچار مشکلاتی شده است اما همچنان یکی از کشورهای قوی اقتصادی در سطح جهان به شمار می آید که در با وجود چنین بحرانی نه تنها آسیب زیادی ندیده است، بلکه ارزش دلار آن نیز بسیار افزایش یافته است.
همه این ها دلایلی هستند که مهاجران را به سمت استرالیا جذب می کند. روش های بسیاری برای مهاجرت به استرالیا جود دارد که باید با آگاهی یکی از آن ها را انتخاب کرد.


زندگی در استرالیا چگونه است؟
استرالیایی ها در بسیاری از رتبه بندی های جهانی، یکی از خوشبخت ترین افراد جهان به شمار می آیند. علت آن هم چیزی نیست جز امنیت کامل و محیط زندگی مسالمت آمیز و سطح بالای رفاه.
اما از طبیعت زیبا و دست نخورده استرالیا نیز نمی توان غافل شد. این مورد هم یکی از دلایلی است که زندگی در این کشور را بسیار دلپذیر می کند. استرالیا کشوری پهناور با مناظر طبیعی بی نظیر است. آب و هوای عالی، سواحل بسیار تمیز و زیبا، کیفیت بالای زندگی و فرهنگ بالای مهاجرت تنها برخی از دلایل جذابیت این کشور است که مهاجران دوست دارند در استرالیا زندگی کنند.
در نظر گرفتن شرایط مهاجرت به استرالیا و همچنین هزینه های زندگی از فاکتورهای مهم در انتخاب استرالیا به عنوان محل مهاجرت است. درصورتی که قصدتان برای زندگی در این کشور جدی است پس باید بدانید از هزینه های زندگی خود از جمله غذا، اجاره مسکن و نیازهای دیگر اطلاع داشته باشید.
اما همان طور که گفتیم پیش از مهاجرت به استرالیا و زندگی در آنجا باید در نظر بگیرید که هزینه زندگی در استرالیا چقدر است؟
یکی از عواملی که زندگی در استرالیا را گران می کند، کیفیت بالای زندگی در این کشور است. البته این هزینه ها برای افرادی که در استرالیا کار می کنند چندان قابل توجه نیست، چرا که متوسط درآمد در این کشور بسیار زیاد است.
به همین دلیل در ادامه به چند مورد از هزینه های زندگی در این کشور اشاره کردیم:

  • هزینه های برق و گاز: حدوداً 35 تا 140 دلار استرالیا در هفته
  • هزینه غذا و رستوران: حدوداً 80-280 دلار در هفته
  • تلفن و اینترنت: حدوداً 20 تا 55 دلار استرالیا در هفته
  • هزینه حمل و نقل عمومی: حدوداً 15 تا 55 دلار استرالیا در هفته
  • هزینه استهلاک خودرو: حدوداً 150 تا 260 دلار در هفته

فراموش نکنید که این هزینه ها زمانی به راحتی تامین می شود که یک شغل مناسب با درآمد قابل قبول داشته باشید. جالب است بدانید که حداقل حقوق دریافتی بابت یک شغل در کشور استرالیا جزو پردرآمدترین کشورهای جهان است.

کیفیت زندگی در استرالیا چگونه است؟
استرالیا کشوری مناسب برای افرادی است که می خواهند نه تنها از زندگی لذت ببرند، بلکه در یک کشور پیشرفته با امکانات بالا ساکن شوند. از آنجا که شرایط زندگی در استرالیا آسان تلقی می شود، اما از نظر امکانات رفاهی و توجه دولت به شهروندان این کشور مانند کشورهایی همچون کانادا است.


مقایسه کیفیت زندگی استرالیا با سایر کشورهای اروپایی
شهرهای استرالیا همیشه از نظر کیفیت زندگی در رتبه های بالایی قرار دارند. به عنوان مثال شهر سیدنی در این کشور در رتبه بالایی قرار دارد، البته از رتبه دهم به یازدهم افت داشته است. دلیل افت رتبه آن نیز براساس نظرسنجی های کیفیت زندگی Mercer ، افزایش ترافیک در این شهر است.

در کشور اتریش هم شهر وین با رکورد ده ساله خود در ردیف با کیفیت ترین شهرهای جهان قرار دارد، شهر زوریخ، نماینده آلمان نیز در رتبه بعدی قرار دارد.

همچنین در جایگاه سوم، شهرهای اوکلند، مونیخ و ونکوور و شهرهای کشورهای اروپایی جزو 20 شهر برتر جهان قرار دارند.

طبق آخرین آمار، شهر ملبورن جایگاه شانزدهم خود را به مکان 17 تغییر داده است، در حالی که شهرهای پرت، آدلاید و کانبرا به ترتیب 21 ، 29 و 30 هستند و شهر بریزبن نیز جایگاه 37 ام خود را به 35 ارتقا داده است.

به طور کلی بسیاری از شهرهای قاره استرالیا از نظر کیفیت زندگی در رتبه های بالای این دسته بندی قرار گرفته اند و این خود دلیلی بر جذابیت زندگی در این کشور است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]