اطلاعات تماس
  • 091498*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007135461917321

آموزش سئو توسط محمد جانبلاغی

کد: 140007135461917321

https://bit.ly/2YipNLI

، (اخبار رسمی): اگر می خواهید قدرتمندترین انواع متدهای سئو خارجی (شامل: نوشتن قدرتمندترین متن های رپورتاژی، انواع لینک سازی های طبیعی، ساخت بک لینک های pbn و هرمی، ساخت شبکه قدرتمند pbn و…) را یاد بگیرید دوره آموزش سئو توسط محمد جانبلاغی را ثبت نام کنید.

در آموزش سئو حقیقت همانطور که تاکنون اهمیت آموزش سئو را شناخته ایم، این که از کدام انواع آموزش سئو متناسب با کسب و کار خود بهره ببریم هم اهمیت دارد.

با آموزش سئو شما می توانید بدون آنکه هزینه ای را در برداشته باشید در کل دنیا دیده شوید. متأسفانه برخی از سایت هایی که به صورت کپی کار می کنند با هزینه کردن تبلیغات می توانند به این درجه برسند، اما آموزش سئو مهم آن است که شما خود به خود دیده شوید و برای این کار باید زحمت زیادی بکشید. زیرا حجم داده ها در فضای اینترنت بسیار بالاتر از تصور شماست، به همین دلیل باید دقت خاصی را بکار ببرید.

سئوی کلاه سیاه در بین انواع سئو و بهینه سازی سایت
اگر اول راه آموزش سئو سایت هستید و می خواهید بیشتر با این مفهوم آشنا شوید، بهتر است بدانید که ما در دنیای سئوی سایت یک مفهوم به نام آموزش سئو کلاه سیاه داریم که باعث می شود سایت ما رتبه خود را از دست بدهد!

این آموزش سئو کلاه سیاه چیست؟ زمانی که شما به عمد یک یا چند اقدام بر خلاف خط مشی گوگل در بهینه سازی سایت انجام دهید، در واقع سئوی کلاه سیاه انجام داده اید. مشهور ترین روش سئوی کلاه سیاه را می توان استفاده از وب سایت های مزرعه لینک و یا استفاده آموزش سئو از محتوای کپی دانست.

همچنین در صورتی که شما به عمد برای رقیبتان این روش از آموزش سئو سایت را انجام دهید، گوگل قطعا شما را جریمه خواهد کرد و برای یک مدت زمان نسبتا طولانی در میان نتایج این پورتال نخواهید بود. پس باید دقت داشته باشید که هیچ وقت سمت سئوی کلاه سیاه نروید!

شاید برای شما جالب باشد که آموزش سئو حتی دقت بیش از اندازه شما برای سئوی سایت نیز از سوی گوگل نقض قوانین شناخته می شود و شما باید همواره یک راه عادلانه برای رقابت پیدا کنید و نباید به دنبال راهی باشید که تمامی رقبای شما از صحنه خارج شوند.

در اصول بهینه سازی و آموزش سئو همانند هر کسب و کار دیگری قوانینی وجود دارد که بهتر است تا از تک تک آنها پیروی نمایید، در غیر این صورت جریمه نیز خواهید شد. کلاه سیاه اصطلاحی است که معمولاً در زمان شکسته شدن قوانین و استفاده آموزش سئو از راه های فریب دهنده بکار گرفته می شود. یعنی شما به نوعی قوانین را زیرپا گذاشته اید.

به عنوان مثال زمانی که شما بیش از اندازه یک کلمه کلیدی را در مطلب خود بکار می برید، در نهایت متوجه خواهید شد که با این وجود باز هم مورد پذیرش نیستید. در حقیقت باید بگوییم که گوگل این کار شما برای زودتر بالا آمدن نوشته را در زمره ی آموزش سئو کلاه سیاه  قرار می دهد.

سئوی کلاه سفید چیست؟
نقطه مقابل آموزش سئو سیاه، آموزش سئو  کلاه سفید قرار دارد که در واقع در این نوع سئو شما تمامی اصول را انجام خواهید داد اما نتیجه کار شما در یک مدت زمان نسبتاً طولانی خود را نشان می دهد. بنابراین در نظر داشته باشید که نباید عجله کنید. اما در نهایت آنچه که برای شما باقی خواهند ماند یک لبخند رضایت است. در حقیقت این رضایت از رتبه گرفتن عالی در فضای وب خواهد بود.

در آموزش سئو کلاه سفید یک سری از قوانین وجود دارد که شما رفته رفته آنها را در نظر خواهید گرفت و هیچ یک را برخلاف آنچه وجود دارد انتخاب نخواهید کرد. سئویی که از آن یاد می شود نتایج مثبتی را در برخواهد داشت و سایت شما در گوگل بالا می آید اما ممکن است چند ماه بعد این نتیجه را مشاهده کنید.

در صورتی که تعداد مطالب روزانه و مفید شما بیشتر باشد این رتبه بندی در مدت زمان کوتاه تری اتفاق می افتد.در آموزش سئو سفید شما هیچ فردی را فریب نخواهید داد.

در آموزش سئو سفید شما نیاز دارید که به برخی از جزئیات نیز توجه بیشتری داشته باشید. به عنوان مال توجه کردن به شبکه های اجتماعی برای افزایش رتبه، همچنین طراحی یک سایت مپ جامع و کامل می تواند کمک فراوانی را به شما داشته باشد. سعی کنید تا همیشه حضور داشته باشید و هیچ گاه از کار دست برندارید. تنها یک وقفه کوتاه می تواند زحمات چند ساله شما را برباد بدهد.

آموزش سئو کلاه خاکستری را دریابید!
برخی ها همه چیز را رعایت نمیکنند، شاید اصول اولیه مربوط به آموزش سئو کلاه سفید رعایت شود اما در مقابل سیاست هایی برای خود تعریف می کنند که با گوگل تضاد دارد. همین امر که تاکتیک های غیر اصولی به کار گرفته می شود به ضرر شما خواهد بود.

سعی کنید تا همیشه شرایط آموزش سئو سایت خود را به سمتی پیش ببرید که بهترین ها را نصیب خود کنید. متأسفانه از عواملی که سبب منفی شدن یک سایت خواهد شد هک شدن ها، استفاده ا محتوای کپی، نبود اطلاعات واقعی از مدیر  و… در سایت، کمک گرفتن از لینک های انبوه و … می باشد.

حتماً از پلاگین آموزش سئو استفاده کنید!
اکثر سایت هایی که امروزه به روی کار آمده اند پلاگین را با نام یواست آموزش سئو بر روی خود دارند تا راه را به آنها نشان دهد. این پلاگین با بررسی خود چراغی را به شما نشان خواهد داد که سبز بودن این چراغ به معنای آن است که شما به آموزش سئو راحتی توانسته اید رتبه خوبی را برای مطلب خود به دست آورید.

از دیگر آموزش سئو مواردی که می تواند به سئوی سایت شما کمک کند، استفاده از چند قالب تولید محتوا می باشد. در واقع شما باید برای بهینه سازی سایت خود علاوه بر محتوای متنی که پایه تولید محتوا شناخته می شود، آموزش سئو از تولید محتوای تصویری، ویدیو مارکتینگ و تولید پادکست نیز استفاده کنید و چه بهتر است که تولید محتوای مناسبی برای سرویس های دریافت لینک رایگان نیز انجام دهید.

این راز از آموزش سئو سایت را بیشتر کسب و کارهای دیجیتال مارکتینگ جدی نمی گیرند و همواره تصور می کنند که عکس و متن در کنار هم باعث می شود که سایت آن ها رتبه های بهتری دریافت کند و این در حالی است که این آموزش سئو روش ها سقف مشخصی دارند و نباید در تولید محتوا تنها از یک یا دو روش و قالب تولید محتوا استفاده کرد.

با توجه به راز های آموزش سئو که در این مقاله با شما در میان گذاشتیم، می توانید بهینه سازی بهتری از سایت خود داشته باشید و همچنین به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به عنوان یک آموزش سئو سایت خوب از دید گوگل معرفی شوید. دقت کنید که این مقاله برای افراد مبتدی و میانه آموزش سئو نگارش شده است.

منبع:

https://www.janblaghy.top/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091498*****
[نمایش اطلاعات]