اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007215476717012

وبینار دوم سرآمدشو با معرفی 4 پلتفرم آموزشی در سطح‌ بین‌المللی برگزار شد

کد: 140007215476717012

https://bit.ly/3aMVlMJ

، تهران , (اخبار رسمی): وبینار دوم سرآمدشو در حالی برگزار شد که 4 پلتفرم برتر اموزشی در سطح بین المللی مورد ارزیابی قرار گرفتند. مخاطب این پلتفرم‌ها کودکان پیش‌دبستانی تا دانش‌آموزان پایه هفتم هستند. خانم رزبان ارائه دهنده این وبینار پیشنهاد کردند محتوا‌ها متناسب با بستر وب طراحی شوند و به عناصر بازی و داستان توجه شود .

وبینار دوم سرآمدشو با معرفی 4 پلتفرم آموزشی در سطح‌ بین‌المللی برگزار شد
وبینار دوم سرآمدشو با موضوع نفد و بررسی محتوا‌های الکترونیکی بین‌المللی

وبینار دوم سرآمدشو با ارائه سرکار خانم رزبان و معرفی 4 پلتفرم برتر آموزشی در سطح‌ بین‌المللی برگزار شد 

دومین وبینار سرآمدشو با نقد و بررسی ۴ پلتفرم آموزشی روز سه‌شنبه ۲۰ مهر ماه با حضور گرم مدیران، معلمان، کادر آموزشی، دانشجویان تعلیم و تربیت و تولیدکنندگان محتواهای آموزشی برگزار‌ شد.

به گزارش دبیر رویداد سرمد این مجموعه وبینار‌ها به همت بنیاد سرمد که هدف آن ایجاد مهارت‌های فردی، تعلیم و تربیت فرزندان و انجام فعالیت‌های آموزشی در بالاترین سطح ممکن است در حال برگزاری هستند.

ایشان پیرامون وبینار دوم این چنین گفتند: 

ارائه دهنده دومین وبینار همچون وبینار اول خانم رزبان ارائه دهنده دوره های آموزشی بودند و ایشان مختصری به موضوع وبینار اول پرداختند و هدف وبینار قبل را رسیدن به یک چارچوب برای ارزیابی نام بردند و همچنین معیار این ارزیابی ها را شرح دادند.

در ادامه وبینار دوم را خانم رزبان این طور شرح دادند:

ایشان محتوای الکترونیکی را تلفیق صدا، متن، تصویر و فیلم در بستری همچون رایانه با هدف تعامل و ارتباط نامیدند. در ادامه چندین محتوای بین‌المللی را ارزیابی کردند، این محتوا‌ها مبتنی بر بازی،حل‌مسئله وداستان بودند. ایشان پلتفرم‌ها‌ی:

  1. SQULA
  2. FUNBRAIN
  3. PBS kids(peg+cat)
  4. ENUM

بررسی کردند. مخاطب این پلتفرم‌ها کودکان پیش‌دبستانی تا دانش‌آموزان پایه هفتم هستند.

از ویژگی‌های برجسته این پلتفرم‌ها می‌توان به داستان و حل‌مسئله، تعدد و تنوع بازی‌های آموزشی و فعالیت‌های شبیه‌سازی شده‌ی تعاملی اشاره کرد. پلتفرم Funbrain از زبان فارسی هم برای مخاطبان خود استفاده کرده است.

 ایشان پیشنهاد کردند محتوا‌ها متناسب با بستر وب طراحی شوند و به عناصر بازی و داستان توجه شود .

در انتهای وبینار هم پرسش و پاسخ میان شرکت‌کنندگان و سخنرانان  صورت گرفت .

وبینار سوم سرآمدشو، با موضوع مهارت‌های زندگی و شایستگی‌های کلیدی در قرن ۲۱ با ارائه دکتر محمد حسین شریفیان دکترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه شهید بهشتی در آبان ماه برگزار خواهد شد.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس  zaya.io/n7sgo مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۲۱۲۲۲۰۷۷۲۷ و ۰۹۹۸۱۲۴۰۶۳۷  تماس حاصل نمایند و یا در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام، وبینارهای سرآمدشو را دنبال کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد سرمد

سرمد به عنوان یک بنیاد فرهنگی آموزشی خصوصی عام‌المنفعه تاسیس شده تا کودکان و نوجوانان را با تلاش در حوزه تربیت و توانمندسازی و با انجام فعالیت‌هایی نظیر فضای مناسب برای رشد، ایجاد زیرساخت‌ها برای پیشبرد اهداف آموزشی شناسایی و پرورش استعدادها یاری دهد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]