اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007225477415567

بهترین بیزینس برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، کدام است؟

کد: 140007225477415567

https://bit.ly/3lM4aMW

، (اخبار رسمی): سرمایه گذاری یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به کشورهای خارجی است. در این میان کانادا نیز به عنوان بهشت سرمایه گذاری شناخته می شود و مثل بسیاری از کشورهای ثروتمند راه را برای ورود سرمایه گذاران باز نگه داشته است.

بهترین بیزینس برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، کدام است؟
ویزای سرمایه گذاری کانادا
بهترین بیزینس برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، کدام است؟
ویزای سرمایه گذاری کانادا

بسیاری از برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری نیاز به اثبات تمکن مالی در حدود ۳۵۰ هزار دلار کانادا را دارند. تمکن مالی با مدارک مالی و بانکی قابل ارائه است.

بهترین بیزینس برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، کدام است؟
سرمایه گذاری یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به کشورهای خارجی است. در این میان کانادا نیز به عنوان بهشت سرمایه گذاری شناخته می شود و مثل بسیاری از کشورهای ثروتمند راه را برای ورود سرمایه گذاران باز نگه داشته است.


معرفی کسب و کارهای پرسود و بهترین فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

  • تولید محصولات چوبی

وجود جنگل ‌های وسیع در کانادا فرصت فعالیت در صنعت چوب را برای شما فراهم می ‌کند. اگر در حرفه نجاری مهارت دارید می ‌توانید با راه ‌اندازی یک کارگاه کوچک نجاری اقدام به اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا کنید.

  • راه ‌اندازی کافی ‌شاپ

راه اندازی یک کافی شاپ برای مهاجرین کانادایی سود بالایی دارد. چرا که مردم کانادا خیابان به خیابان ‌در حال جستجوی‌ کافی ‌شاپ هستند و اینکه کافی شاپ شما دربخش مسکونی باشد یا تجاری، تفاوتی ندارد. یک فضای داخلی و بیرونی مناسب طراحی کنید تا حس آرامش را به مشتریان بدهد.

  • تأسیس سالن آرایشگاه

یکی از مشاغلی که همیشه طرفدار دارد، آرایشگری است. اگر شما در زمینه‌ ی آرایشگری آموزش دیدید و مهارت دارید، می‌ توانید با تأسیس آرایشگاه و جذب مشتری درآمد خوبی کسب کنید.

بیشتر کشورها بر اساس معیارهای خود برای آرایشگران مجوز کار صادر می ‌کنند. کشور کانادا نیز از این عرف مستثنی نیست. پس شما باید جواز کار خود را اخذ نمایید. 

  • را‌ه‌ اندازی وبلاگ

داشتن وبلاگ و محتوا نویسی از بهترین، ساده ‌ترین روش ‌های کسب درآمد آنلاین است. اگر در نگارش محتوای انگلیسی مهارت بالایی دارید می ‌توانید بدون خروج از محل‌ زندگی به درآمد مورد نیاز خود دست یابید.
برای شروع این کسب و کار داشتن یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت کافی است. پس از مدتی شما می ‌توانید به عنوان صاحب یک وبلاگ نیز به فعالیت خود ادامه دهید.

  • تأسیس شرکت خدمات نظافتی

تأسیس شرکت ‌های خدمات نظافت تنها به یک سرما‌یه‌ ی کاری نیاز دارد و آن سخت کوشی در کار است. شما می ‌توانید با یک تیم کوچک 4 یا 5 نفره در محیط‌ های مسکونی و تجاری اقدام به ارائه‌ ی خدمات کنید. به یاد داشته باشید که اگر به دنبال درآمد بالا و همیشگی از این راه هستید، باید در کار خود دقت و نظم بالایی داشته باشید.

  • تعمیرات اتومبیل

اگر مهارت کافی در تعمیر اتومبیل دارید، این مورد برای شما مناسب است. شما می ‌توانید با سرمایه‌ گذاری کوچک و با گذشت زمان کمی، درآمد خود را به رشدی قابل قبول برسانید.

  • تأسیس آژانس خدمات خانه‌ داری

معمولا افراد شاغل کانادایی برای رسیدگی به کارهای خانه زمان زیادی ندارند. پس تقاضای کار برای خدمات خانه ‌داری زیاد است و درآمد آن حاصل از آن مطلوب خواهد بود.
در این کار افراد موظف به نگه‌ داری از خانه و انجام امور مربوط‌ به آن می ‌باشند. برای مثال، انجام اموری مثل نظافت، پخت و پز، خرید مایحتاج منزل و رسیدگی به چمن و درختان محوطه جزو خدمات خانه داری به شمار می آید.
برف روبی و چمن زنی دو مورد از خدمات خانه‌ داری هستند که در تمام سال در جریان بوده و تقاضای کار آن‌ ها بالا است.

  • مدیریت رویداد

در کشوری مثل کانادا، مردم مشغله‌ های بسیاری داشته و زمان آن ‌ها برای سازمان ‌دهی کردن مهمانی ‌ها و مراسم بسیار کم است. شما می ‌توانید از این فرصت برای گرفتن پروژه ‌ها‌ی مدیریت مراسم  استفاده کرده و پس از مدتی به حداکثر مهارت در این زمینه دست یابید.

  • راه ‌اندازی بوتیک

امروزه فشن و مد به یک صنعت جهانی تبدیل شده و محبوبیت آن روز افزون است. اگر شما در طراحی لباس، کیف و کفش مهارت دارید راه ‌اندازی بوتیک گزینه‌ ی خوبی برای بیزینس شما خواهد بود. از فضای مجازی برای تبلیغات خود استفاده کنید تا فروش شما افزایش یابد. 

  • برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا باید چه شرایطی داشت؟

حال که با تعدادی از بیزینس های پررونق کانادا آشنا شدید، قطعا این سوال فکرتان را درگیر می کند که برای سرمایه گذاری در این کشور، چه شرایطی لازم است؟
سرمایه گذاری در کانادا یکی از روش های مهاجرتی است که پیچیدگی های زیادی دارد و باید حتما با راهنمایی یک وکیل حرفه ای پیش بروید.
در اولین قدم می بایست مدرک زبان خود را  دریافت کنید. در بیشتر برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری نمره موردنیاز آیلتس جنرال 5 می باشد. برخی از برنامه ها نیز نیازمند مدرک لیسانس هستند. علاوه بر این باید بتوانید ثابت کنید که سابقه چند ساله در اداره یک شغل در کشور محل سکونت خود را دارید.
همچنین در بسیاری از برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری لازم است شما تمکن مالی خود را اثبات نمایید. این تمکن مالی با مدارک مالی و بانکی و همچنین اسناد ملکی قابل ارائه می باشد. اکثر برنامه های مهاجرتی کانادا، تمکن مالی حدودا ۳۵۰ هزار دلار کانادا را مطالبه می کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]