کد: 140008045494416254

فرصت شغلی در شرکت مغز رایانه

کد: 140008045494416254

https://bit.ly/3nqSfnm

، ارومیه , (اخبار رسمی): شرکت مغز رایانه ارائه دهنده خدمات رایانه در بستر اپلیکیشن آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته آنلاین میباشد که از سال 1397 به طور رسمی در حوزه رایانه فعالیت دارد.

فرصت شغلی در شرکت مغز رایانه
فرصت های شغلی مغز رایانه اپلیکیشن خدمات کامپیوتر در محل

شرکت مغز رایانه ارائه دهنده خدمات رایانه در بستر اپلیکیشن آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته آنلاین میباشد که از سال 1397 به طور رسمی در حوزه رایانه در شهر های محتلف ایران فعالیت تخصصی دارد. مغز رایانه دارای مجوز های رسمی از مراجع ذیع ربط میباشد.

فرصت‌های شغلی مورد نیاز تیم‌های مغز رایانه را ببیند و برای پیوستن به جمع مغز رایانه رزومه بفرستید.

اگر خود را بلندپرواز و سخت‌کوش می‌دانید، برای چالش‌های بزرگ، مدیریت بحران ،حل مساله و مارکتینگ در لحظه آماده‌اید و می‌توانید از هر فرصتی برای رشد و ترقی استفاده کنید، جای شما در مغز رایانه است. 

در مغز رایانه هر روز با فرصت ها و چالش های متفاوت قرار میگیریم دست از تلاش بر نمیداریم، هر روز امیدوارتر از دیروز هستیم، اگه سخت تلاش میکنی یا برای حل مسائل راه های بهتری تو ذهتون هست جای شما تو مغز رایانه هست.

در وب سایت مغز رایانه، فرصت شغلی مورد تخصص خود را انتخاب و طبق خواسته ها و تلاش های خودتون و برای پیشرفت تیم با تجربه های مختلف جمعی، رزومه خودتون را برای مغز رایانه ارسال کنید.

در مغز رایانه ما همگی برای هم تلاش میکنیم، همیشه در لحظه مغز رایانه برای خدمت به مردم حضور دارد.

مغز رایانه خدمات کامپیوتر در محل با پشتیبانی 24 ساعته رایگان

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مغز رایانه

مغز رایانه اپلیکیشن آنلاین خدمات رایانه در محل این مورد شامل خدمات مشاوره و پیاده سازی سخت افزار و نرم افزار است. نگهداری و تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی؛ خدمات بازیابی بلایا، ارائه مشاوره و کمک در امور مربوط به مدیریت منابع کامپیوتری؛ تجزیه و تحلیل، طراحی و برنامه نویسی سیستم های آماده برای استفاده، از جمله توسعه و طراحی صفحات وب؛ مشاوره فنی مرتبط با نرم افزار; هزینه های مجوز جمع آوری شده برای استفاده از نرم افزار (به غیر از سفارش مشتری)؛ توسعه، تولید، عرضه و مستندسازی نرم‌افزارهای سفارشی، از جمله سیستم‌ عامل‌ های ساخته شده به سفارش کاربران خاص؛ تعمیر و نگهداری سیستم ها و سایر خدمات پشتیبانی، مانند آموزش ارائه شده به عنوان بخشی از مشاوره؛ خدمات پردازش داده ها، مانند ورود داده ها، جدول بندی و پردازش بر اساس اشتراک زمانی؛ خدمات میزبانی صفحات وب، یعنی ارائه فضای سرور در اینترنت برای میزبانی صفحات وب مشتریان؛ افراد ما شامل مهندسان شبکه و برنامه کاربردی، تکنسین ها، مدیران پروژه، کارشناسان ابر، معماران داده، توسعه دهندگان و مشاوران تجاری هستند. ما با استفاده از خدمات اصلی خود، راه حل های تجاری را ارائه می دهیم که شامل مشاوره سیستم های اطلاعاتی و مدیریت پروژه، مهندسی شبکه و سرور، پشتیبانی از کاربر نهایی برون سپاری شده، خدمات تکمیلی کارکنان/استخدام فناوری اطلاعات، برون سپاری فناوری اطلاعات، فروش سخت افزار و نرم افزار، و نصب/اجرا می شود. ما همچنین یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده هستیم.

منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام