اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009095551717227

مزایای کاربرد دوگانه بالابر نفربر

کد: 140009095551717227

https://bit.ly/3o52LSU

، (اخبار رسمی): در حالی که استانداردهای صنعت بالابر در جهان بیشتر با هم هماهنگ می شوند ، تولیدکنندگانی مانند آسیابرج که بالابر آکاردئونی (که در طبقه بندی سکوهای کار هوایی یا همان بالابر متحرک قرار می گیرند - مجموعه ای از لوله های ضربدری که مانند قیچی کار می کنند و بر همین اساس نامگذاری شده اند) .

مزایای کاربرد دوگانه بالابر نفربر
مزایای کاربرد دوگانه بالابر نفربر

در حالی که استانداردهای صنعت بالابر در جهان بیشتر با هم هماهنگ می شوند ، تولیدکنندگانی مانند آسیابرج که بالابر آکاردئونی (که در طبقه بندی سکوهای کار هوایی یا همان بالابر متحرک قرار می گیرند - مجموعه ای از لوله های ضربدری که مانند قیچی کار می کنند و بر همین اساس نامگذاری شده اند) . آنها در حال بررسی دقیق تری هستند که چگونه الزامات موجود در این استانداردها بر طراحی ماشین و استفاده ایمن آنها تأثیر می گذارد .

استانداردهای ISO امروزی به طور خاص به درجه بندی میزان باد ، زاویه شاسی و ظرفیت بار بالابر متحرک اشاره می کنند. برای رعایت الزامات درجه بندی میزان باد در استانداردهای ISO ، بالابرهای آکاردئونی اکنون در دسته ماشین های فضای بسته (داخل محوطه و ساختمان) یا فضای خارجی (بیرون ساختمان) استفاده می شوند. با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر محاسبات ، استفاده از بالابرهای قیچی در داخل یا خارج از خانه بر اساس عوامل مختلفی از جمله نیروی جانبی ، شیب شاسی ، درجه بندی باد و سنجش بار سکو انجام می شود.

امکانات تکمیلی دستگاه

به منظور مطابقت با استانداردهای صنعت در مورد درجه بندی میزان باد و مکانی که می توان از این ماشین ها استفاده کرد ، تولیدکنندگان بالابر قیچی ، از جمله آسیابرج ، چندین راه حل طراحی برای بررسی دارند ، مانند موارد زیر :

1. محدود کردن ماشین آلات فقط به داخل خانه

2. افزایش وزن دستگاه، تا بتوان به عملکرد تمام قد در فضای باز دست پیدا کرد (استفاده از بالابر در بیشترین ارتفاع ممکن)

3. محدود کردن ظرفیت دستگاه در فضای باز

4. محدود کردن ارتفاع سکو در فضای باز

هر یک از این گزینه ها موافقان و مخالفانی دارد و در بعضی موارد ممکن است چند پزینه در یک دستگاه پیدا شود.

تولیدکنندگان در تولید یک بالابر نفربر که مختص استفاده در فضای داخلی است، این امکان را دارند که وزن دستگاه را پایین آورده و یک بالابر سبک تولید کنند. اما فروشگاه ها و شرکت هایی که امور اجاره بالابر را انجام می دهند باید در سبک کاری خود دستگاه مناسب را تأمین نمایند. حال این دستگاه می تواند فقط جهت استفاده در فضای داخلی باشد یا فقط فضای خارجی و یا بالابری که امکان کار در هر دو فضا را داشته باشد. با یادگیری از بازارهایی مانند اروپا که چندین سال است این الزامات را دارند ، ناوگان مختلط می تواند هم برای تیم عملیات اجاره و هم برای مشتریان آنها بسیار گیج کننده باشد. علاوه بر این ، ماشین آلات محدود به استفاده در محیط داخلی قبل از نصب دیوارها در جایی که اگرچه سقف وجود دارد ولی در عین حال باد نیز جریان دارد، قادر به کارکردن در پروژه هایی در مقیاس بزرگ مانند محل های کاری بلند نیستند.

افزایش وزن دستگاه ، تولیدکنندگان را قادر می سازد بالابرهای آکاردئونی که می توانند در عملیات خارج از ساختمان (فضای باز) به تمام ارتفاع برسند ، ارائه دهند ، اما افزایش قابل توجه وزن ماشین همچنین باعث افزایش مشخصات بارگذاری کف ، از جمله حداکثر بار چرخ و فشار تماس تایر می شود. مشاغل امروزی به ماشین آلات سبک که دارای شاسی کوتاه تری هستند نیاز دارند تا ماشین های بیشتری بتوانند در همان منطقه کار کنند یا به صفحات بتونی دسترسی پیدا کنند.

محدود کردن ظرفیت بالابر به این معنی است که ماشین می تواند وزن کمتری داشته باشد ، اما کاهش ظرفیت همچنین به معنی اپراتور کمتر ، ابزار کمتر و یا مقدار کمتری از ملزومات پروژه است که می تواند برای انجام کار در ارتفاع بلند شود ، که به طور قابل توجهی بر بهره وری سایت کار تأثیر می گذارد . گفتنی است که ظرفیت بستر های نرم افزاری برای انجام کار در اماکن کاری امروز بسیار مهم است.

گزینه چهارم جهت اجابت نیاز کار در ارتفاع - محدود کردن ارتفاع سکو در فضای باز - راه حلی است که شرکت آسیابرج برای کاهش سردرگمی در بازار و همچنین افزایش بهره وری ماشین انتخاب کرده است. با رعایت استانداردهای ISO ، این شرکت در حال حاضر بالابرهای آکاردئونی خود را برای استفاده ایمن در پروژه های در فضای بسته و فضای باز با عملکرد در هر دو فضا طراحی و تولید می کند که باعث می شود اپراتور در حین استفاده دچار مشکل نشود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید