اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009245579412528

با دو میلیارد نقدینگی در کدام مناطق می‌توان خانه خرید؟

کد: 140009245579412528

https://bit.ly/3e1dRTa

، تهران , (اخبار رسمی): اگر شما نقدینگی حدود 2 میلیارد تومانی دارید، اما نمی‌دانید که با این میزان سرمایه می‌توانید در کدام مناطق تهران اقدام به خرید خانه کنید؛ تا انتها با ما همراه باشید.

با 2 میلیارد نقدینگی در کدام مناطق می‌توان خانه خرید؟
با دو میلیارد نقدینگی در کدام مناطق می‌توان خانه خرید؟

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، شما با نقدینگی حدود 2 میلیارد تومان در اکثر مناطق تهران (5 تا 18) امکان یافتن خانه را خواهید داشت؛ اما شرایط هر خانه‌ای در هر منطقه ای متناسب با لوکیشن، امکانات ساختمان، سال ساخت، نظر فروشنده و … متفاوت است.

برای مثال اگر شما با این میزان نقدینگی در مناطق 3 تا 8 به دنبال خرید خانه هستید، باید به دنبال خانه های کم متراژ و با سال ساخت بالا باشید که اغلب این واحدهای مسکونی بدون امکانات مهمی همچون پارکینگ، انباری، آسانسور و … هستند.

اما شما با این میزان نقدینگی می‌توانید در مناطق جنوبی تهران، خانه‌های با متراژ بالاتر و با امکانات مناسب‌تر پیدا کنید.

ما در ادامه برخی از واحدهای مسکونی با این میزان نقدینگی که در سایت ملکی دلتا آگهی شده‌اند، را به شما معرفی خواهیم کرد.

شما در با این میزان سرمایه امکان خرید خانه در منطقه 5 تهران به عنوان پرمتقاضی‌ترین و محبوب‌ترین منطقه تهران را خواهید داشت. اما همانطور که اشاره کردیم اغلب این واحدهای مسکونی متراژ زیر 60 متر دارند. برای مثال یک واحد مسکونی 53 متری، یک خوابه، 14 سال ساخت، طبقه چهارم در محله شهرزیبا در منطقه 5 تهران، با امکانات (آسانسور-انباری-پارکینگ) با قیمت 2 میلیارد تومان در سایت ملکی دلتا آگهی شده است.

حتی شما امکان یافتن واحدهای مسکونی زیر 40 متر را در منطقه 3 تهران را نیز خواهید داشت. امروز یک واحد مسکونی 37 متری در محله ظفر، 25 سال ساخت و بدون امکانات با 2 میلیارد تومان آگهی شده است. در همین منطقه یک واحد 20 متری در ملاصدرا بدون امکانات با همین قیمت آگهی شده است.

شما در منطقه 9 و 10 می‌توانید با این میزان نقدینگی واحدهای مسکونی بالای 80 متر پیدا کنید. هم اکنون یک واحد مسکونی 90 متری، نوساز و با امکانات (آسانسور- انباری – پارکینگ) با قیمت حدود 2 میلیارد تومان آگهی شده است.

شما حتی در مناطق 19 و 20 تهران می‌توانید یک واحد مسکونی 100 متری با سال ساخت بین 5 تا 10 سال خریداری کنید.

شما با مراجعه به سایت ملکی دلتا و تعیین بودجه مدنظر خود، می‌توانید فایل‌هایی بیشتری را مشاهده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله دلتا

مجله اینترنتی دلتا هر روز شما را از جدیدترین مطالب در بخش های سلامتی، هنر آشپزی، گردشگری، دکوراسیون، حقوقی، اخبارمسکن و صدها موضوع دیگر مطلع می نماید. مجله اینترنتی دلتا می تواند سرگرمی روزانه شما باشد و مطمئناً با یکبار مطالعه مجله دلتا، آن را به دیگران هم توصیه می کنید. علاوه بر این در بخش ثبت و جستجوی ملک، مالکان و متقاضیان براحتی می توانند ملک خود را ثبت و یا ملک مورد نظر خود را جستجو کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه