اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010235634716254

با هدف بهبود رابط کاربری سایت و اپلیکیشن مغز رایانه انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت و اپلیکیشن مغز رایانه Maghzrayaneh

کد: 140010235634716254

https://bit.ly/3nvX001

، ارومیه , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید نوین پردازان مغز رایانه  از  1400/10/20 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت و اپلیکیشن مغز رایانه | Maghzrayaneh
مغز رایانه خدمات کامپیوتر در محل

به گزارش روابط عمومی نوین پردازان مغز رایانه، وبسایت این شرکت فعال در خدمات کامپیوتر در محل کامپیوتر در محل با پشتیبانی رایگان از تاریخ 1400/10/20 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس https://maghzrayaneh.com در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وب سایت، بخش‌های فرصت های شغلی، بلاگ، تماس با ما به فهرست وب سایت اضافه و فرصت‌های شغلی، بلاگ، و بهبود رابط کاربری اپلیکیشن برای مخاطبان میسر شده است.
امید بداق مدیرعامل نوین پردازان مغز رایانه با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و کاربران و مشتریان محترم و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: بهبود رابط کاربری سایت و اپلیکیشن مغز رایانه برای کاربران جزء مهم ترین مسائل تیم توسعه میباشد.
او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال بهبود بهتر خدمات و پشتیبانی از راه دور هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با سه سالگی مغز رایانه، رونمایی شد.

در بلاگ مغز رایانه مغز رایانه بخوانید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مغز رایانه

استارتاپ مغز رایانه با درک این نیاز که کاربران نیازمند رفع سریع مشکلات کامپیوتری در کمترین زمان در محل خودشان بدون نیاز به حمل و نقل کیس، سخت افزار، پرینتر، اسکنر، نمایشگر، خود هستند با تکیه بر دانش های فنی و تجربه تیم اقدام به تولید و انتشار اپلیکیشن مغز رایانه شدند تا کاربرانی که از کامپیوتر استفاده می کنند به سادگی با درخواست خدمات کامپیوتر در محل را در سراسر ایران، بدون هزینه ایاب و ذهاب، با پشتیبانی کامپیوتر ۲۴ ساعته آنلاین مغز رایانه را دریافت کنند. خدماتی که اپلیکیشن مغز رایانه ارائه می دهد: خدمات کامپیوتر در محل خدمات نرم افزاری و سخت افزاری نصب سیستم عامل های ویندوز، مکینتاش، لینوکس پشتیبانی کامپیوتر ۲۴ ساعته آنلاین تعمیرات کامپیوتری در محل حل مشکلات مانیتور نصب نرم افزار های تخصصی آپدیت درایو های نرم افزاری گروه مغز رایانه از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را به صورت رسمی در شهر ارومیه توسط آقای امید بداق در سمت بنیانگذار و مدیر عامل با تیم ۵ نفره شروع کرد. در حال حاضر خدمات کامپیوتر در شهر تهران ارائه می شود. پشتیبانی کامپیوتر به صورت ۲۴ ساعته آنلاین در سراسر ایران تحت پوشش است. این شرکت دارای مجوزهای فعالیت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، وزارت ارشاد،سایت و اپلیکیشن، و نماد الکترونیک می باشد. آقای امید بداق مدیرعامل تیم مغز رایانه به این نکته که هدف تیم ما تسریع در زمان، صرفه جویی در هزینه های کاربران، اشتغال زایی، و خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته با استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا می باشد نیز اشاره کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]