اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010295648013270

شرکت زلال آب پارتاک رقیبی تازه نفس در فروش سپتیک تانک پلی اتیلن ارایه کرد

آغاز عرضه و فروش سپتیک تانک از فروردین 1400

کد: 140010295648013270

https://bit.ly/3qQlG5t

، اصفهان , (اخبار رسمی): تولید کننده فعال عرصه فروش سپتیک تانک پلی اتیلن کشور، سپتیک تانک پلی اتیلن را با امکان نصب و راه اندازی در مجرای خروجی فاضلاب ساختمان ها و اماکن اداری یا حتی کمپ های کارگری کارخانجات ، فاضلاب خروجی هتل ها، مجتمع های تفریحی و ورزشی و رستوران ها را از فروردین 1400 به بازار مصرف عرضه کرد.

آغاز عرضه و فروش سپتیک تانک از فروردین 1400
سپتیک تانک پلی اتیلن زلال آب پارتاک

بهترین گزینه برای تصفیه فاضلاب در مجتمع های مسکونی و تجاری ، هتل های و مجتمع های موقت و بین راهی ، خودروهای کمپ و ون های مسافری ، کلبه ها ، ساختمان و کانکس ها ، استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلن است.

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت زلال آب پارتاک، از فروردین 1400  عرضه سپتیک تانک پلی اتیلن آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان به استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلن هم اکنون امکان استفاده از مزیتهایی همچون نصب سریع و آسان، با دوام در برابر رطویت، مقاوم در برابر تاثیر مواد شیمیایی، مقاوم در برابر تاثیر گازهای موجود در فاضلاب، مقاوم در برابر زنگ زدگی و اکسیداسیون، مقاوم در برابر زنگ خوردگی اسیدی و بازی را دارند.

طراحی سپتیک تانک

در طراحی مخزن از دو محفظه استفاده شده که هر کدام مجهز به دهانه و پوشش دسترسی هستند و توسط یک دیوار تقسیم کننده با دهانه هایی از هم جدا شده اند که در میانه راه بین کف و سقف مخزن قرار دارد. فاضلاب وارد محفظه اول مخزن می شود و باعث می شود مواد جامد ته نشین شده و پساب ها شناور شوند.

نصب مخزن سپتیک

قبل از نصب ، آزمایش تراوش لازم است تا اطمینان حاصل شود که تخلخل خاک برای استفاده در مزرعه تخلیه مناسب است. ناخالصی های باقی مانده در خاک به دام افتاده و از بین می روند ، آب اضافی از طریق نفوذ به داخل خاک ، از طریق تبخیر و با جذب از طریق سیستم ریشه گیاهان و در نهایت تعرق یا ورود به آب های زیرزمینی یا سطحی ، از بین می رود. اندازه محل تخلیه متناسب با حجم فاضلاب و متناسب عکس با تخلخل محل تخلیه است.

مهندس رحمانی مدیرعامل شرکت زلال آب پارتاک با اشاره به مزیت‌های این محصول گفت: تولید این محصول نتیجه 10 سال تجربه در صنعت آب و فاضلاب بوده است.همچنین سپتیک تانک را می توان همراه با سایر تجهیزات و واحدهای مورد نظر تصفیه در محل مانند بیوفیلترها یا سیستم های هوازی مانند هوادهی عمقی یا سطحی استفاده کرد. 

وی ادامه داد: در این مخازن پلاستیکی ، از رزین های پلی اتیلن به عنوان یک جایگزین عالی بجای سیمان و بتن استفاده می شود، زیرا ماندگاری آنها به همان اندازه نوع بتنی است ، ولی در مقابل نصب آنها تقریبا نصف مدل بتنی زمان می برد و از نظر هزینه هم بسیار به صرفه تر هستند. بهترین گزینه برای فرآیند تصفیه فاضلاب در مجتمع های مسکونی و تجاری ، هتل های و مجتمع های موقت و بین راهی ، خودروهای کمپ و ون های مسافری ، کلبه ها ، ساختمان و کانکس ها قابل حمل ، استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلن است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت شرکت زلال آب پارتاک به نشانی zolalabco.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فیلتیران

سئو وب ایران seowebiran.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی