اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011025652718048

چه مدل ترازویی برای فروشگاه شما مناسب است؟

کد: 140011025652718048

https://bit.ly/3KACeGg

، (اخبار رسمی): شاید با وجود تنوع بالا در سیستم های توزین برای انتخاب مناسب آن سردرگم شده باشید. ما در این مقاله به شما می گوییم چگونه بهترین ترازو را مناسب با کسب و کار خود خریداری نمایید و به چه نکاتی باید توجه داشته باشید.

چه مدل ترازویی برای فروشگاه شما مناسب است؟
انواع ترازو فروشگاهی

 

ابتدا در نظر داشته باشید حداکثر وزن مورد نیاز شما چه مقدار می باشد. برای مشاغلی مانند سوپرمارکت و فروشگاه های مواد غذایی معمولا ترازوی 30 کیلویی و ترازوی 50 کیلویی مورد استفاده قرار می گیرد. پس از اینکه ظرفیت مورد نظر را انتخاب کردید بهتر است به سراغ قابلیت های دستگاه بروید که یکی از آن ها پرینتر است. اگر محصولات شما دارای بارکد هستند و نیاز دارید که توسط بارکد اسکنر خوانده شوند توجه داشته باشید که تز نوع بارکد زن خریداری نمایید. توجه داشته باشید در صورتیکه قصد راه اندازی یک سوپرمارکت کوچک دارید و الزامی برای ارائه رسید به مشتریان نیست می توانید مدل های بدون پرینتر را نیز خریداری نمایید.

از دیگر نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید حافظه ی دستگاه می باشد. بدون شک در یک فرشگاه مواد غذایی تنوع بالایی از محصولات وجود دارد که باید هرکدام از آن ها در حافظه سیستم توزین ذخیره شوند بنابراین در نظر داشته باشید که دستگاه از حافظه ی بالایی برخوردار باشد. این محصولات معمولا در برندهای توزین صدر، رادین، محک، پند، کمری و … تولید می شود.

گارانتی : تمامی محصولات باید شامل 1 الی 2 سال گارانتی باشند بنابراین هنگام خرید به مدت زمان گارانتی محصول توجه داشته باشید.

اگر برای فروشگاه های زنجیره ای قصد خرید ترازو دارید موارد زیر را در نظر بگیرید :

فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت های بزرگ معمولا با چندین سیستم توزین تجهیز می شوند. حجم بالای فروش و نیز قابلیت هایی که در یک فروشگاه بزرگ مورد نیاز است شما را مجاب خواهد کرد تا بدنبال نمونه های پیشرفته باشید.

از آنجایی که در این مشاغل برخی اجناس بلافاصله پس از توزین بسته بندی می شود بنابراین ترازوی لیبل پرینتر یکی از اصلی ترین ابزار کار شما خواهد بود این نوع سیستم های وزن کشی قادرند علاوه بر اعلام وزن اطلاعات کالا شامل وزن، قیمت، نام، بارکد و .. را بر روی برچسب چاپ نمایند تا شما بتوانید محصولات را بسته بندی نمایید و از طریق لیبل درج شده بر روی آن ها تمامی اطلاعات را به صندوق ارسال نمایید. برای خرید این نوع دستگاه به مواردی نظیر ارتباط با شبکه، چاپ بارکد و گارانتی محصول توجه داشته باشید.

بهترین سازندگان این محصول کمپانی دیجی ژاپن، دیبال اسپانیا و توزین صدر در کشور ایران می باشند.

خرید ترازو برای فروشگاه پروتئینی و مرغ و ماهی :

از آنجایی که این گروه از فروشگاه ها با رطوبت بالا سروکار دارند توصیه می شود قبل از خرید دستگاه توزین نکاتی را در نظر بگیرید. توصیه می کنیم دستگاهی را انتخاب کنید که صفحه کلید در قسمت بالای دستگاه تعبیه شده باشد. این ویژگی موجب می شود رطوبت و آلودگی های ناشی از مرغ و گوشت با صفحه کیبورد دستگاه تماسی نداشته باشد و از خراب شدن آن جلوگیری شود.

از دیگر نکاتی که در این روزها دغدغه ی فروشگاه های پروتئینی شده است درج قیمت واحد و مبلغ کل به ریال می باشد توجه داشته باشید تا محصول مورد نظر شما حتما این قابلیت را داشته باشد تا بتوانید اجناسی که قیمت آن ها بالای 99.000 تومان است را نیز توزین نمایید.

فروشگاه های مواد غذایی الزاما باید پس از هربار فروش فاکتور کالا را به مشتری ارائه دهند به همین دلیل حتما در نظر داشته باشید باید از ترازوی فروشگاهی در کسب و کار خود استفاده کنید. همچنین در صورتی که قصد بسته بندی مواد گوشتی را دارید می توانید از ترازوی لیبل زن برای این کار استفاده نمایید.

برای فروشگاه های پروتئینی و مرغ و ماهی معمولا ظرفیت های 50 کیلوگرم، 60 کیلوگرم و 70 کیلوگرم را توصیه می کنیم و این به دلیل دارا بودن سینی توزین بزرگ می باشد. ما محصولات محک، پند، رادین و توزین صدر را به شما پیشنهاد می کنیم .

اگر برای فروشگاه ابزار، یراق، پیچ و مهره قصد خرید ترازو دارید:

در این نوع کسب و کار قبل از وزن کشی محصولات، تعداد آن ها اولویت دارد بنابراین ترازوی قطعه شمار تولید شده است تا کار شما را آسان کند. این محصول قادر است تعداد و وزن دقیق قطعات را به شما اعلام کند. بنابر این برای کسب و کار خود بهتر است به دنبال ترازوی قطعه شمار باشید. بهترین برندها در این گروه ساتریو، اکسل، کیا، جادور، پند می باشد. هنگام خرید به ظرفیت و دقت آن توجه داشته باشید.

برای خرید ترازوی عطاری بهتر است این متن را مطالعه کنید:

اگر فروشگاه عطاری دارید بنابراین نیاز به دقت بالایی در توزین خواهید داشت. به حداکثر وزن مورد نیاز توجه کنید و با در نظر گرفتن آن با نمایندگی فروش ترازو مشورت کنید. همکاران ما بهترین گزینه را در اختیار شما می گذارند.

بهترین گزینه برای کارگاه ها و کارخانه ها کدام ترازو است:

کارگاه ها و کارخانجات صنعتی از سختی کار بالایی برخوردار می باشند و بهتر است دستگاهی را انتخاب کنید که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. ترازوی صنعتی معمولا در ظرفیت های 30 کیلوگرم، 50 کیلوگرم و 70 کیلوگرم تولید می شود. ترازوی پند جزء بهترین محصولات سیستم های توزین صنعتی می باشد.

اگر به دنبال خرید ترازوی خانگی هستید به این نکات توجه نمایید:

این گروه از ابزارهای وزن کشی با تنوع بسیار بالایی ارائه میشود ولی بهتر است بدانید که بیشتر آنها وارداتی است و قطعات جانبی برای آن ها وارد نمی شود به همین دلیل در زمان معیوب شدن هیچگونه قطعه ای برای درست کردن آن وجود ندارد. برای خرید این گروه از سیستم وزن کشی توصیه می کنیم از برندهای معروف مانند بیورر و کمری استفاده کنید.

ما به شما کمک می کنیم تا انتخاب مناسب تری در زمینه انتخاب و خرید ترازو مناسب فروشگاه خود را داشته باشید 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید