اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011035653715513

آشنایی با آلبوم کاغذ دیواری آدریل

کد: 140011035653715513

https://bit.ly/3tRComE

، تهران , (اخبار رسمی): آلبوم کاغذ دیواری آدریل (Adriel) آلبومی با طرح های ساده و مدرن است. جنس کاغذ این آلبوم کاغذ دیواری از نوع نانوون  و دارای کیفیت بالایی است

آلبوم کاغذ دیواری آدریل (Adriel) آلبومی با طرح های ساده و مدرن است. جنس کاغذ این آلبوم کاغذ دیواری از نوع نانوون  و دارای کیفیت بالایی می باشد. به علت مقاومت بالای کاغذ دیواری های آدریل ، انتخابی مناسب برای نصب بر دیوارهای مختلف است. قیمت این کاغذ دیواری بسیار مناسب بوده و طرح ها و رنگ های زیبایی دارد. 
هر رول از کاغذ دیواری Adriel در ابعاد 53 سانتی متر در 10 متر است. که حدود یک و نیم متر از عرض دیوار کامل (دیواری که حدود 3 متر ارتفاع دارد) را پوشش می دهد.
شما می توانید جهت مشاوره و خرید  کاغذ دیواری آدریل با ما در تماس باشید.
سایت : https://siminsaz.ir/
تلفن :02177366058  
موبایل : 09014794151 - 09190499956 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی سیمین ساز

فروشگاه اینترنتی سیمین ساز با هدف فروش مستقیم محصولات دکوراسیون داخلی از جمله کاغذ دیواری پوستر دیواری پارکت لمینت و کفپوش و همچنین محصولات دکوراتیو مانند رومیزی و رانر، کوسن، انواع پرده و آینه دکوری شروع به فعالیت نموده است. خرید انواع محصولات دکوراسیون داخلی دقدقه ی این روزای بیشتر افراد است. زیرا زمان بسیار زیادی باید صرف خرید از فروشگاه ها شود. و امکان مقایسه ی محصولات در بسیاری از موارد وجود ندارد. در این میان افرادی که این محصولات را بصورت اینترنتی خرید می کنند شانس خرید بهتری را به خودشان می دهند. زیرا می توانند قیمت ها را مقایسه کنند و محصولات زیادی را ببینند بدون اینکه زمان زیادی صرف نمایند. فروشگاه اینترنتی سیمین ساز با فراهم آوردن امکان یک خرید صحیح و بدون تردید را به شما می دهد. زیرا موارد مورد نیاز مشتریان را نیازسنجی کرده و آنها را به بهترین شکل ممکن فراهم نموده است. تلاش ما در فروشگاه سیمین ساز بر این است که با قیمت های منصفانه بتوانیم یک موقعیت مناسب برای خرید در هر شرایط و با هر توان مالی را فراهم کنیم. و این فقط یک شعار نیست. شما میتوانید با مقایسه ی قیمت ها به صحت آن پی ببرید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان