اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14001108566444659

پنج روش افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا

کد: 14001108566444659

https://bit.ly/3KQk3wu

، تهران , (اخبار رسمی): هرچه کاربر از وب سایت شما رضایت داشته باشد گوگل نیز بسیار از این کار خوشش خواهد آمد و در نتیجه نمره رنکینگ خوبی به شما خواهد داد.هدف اصلی گوگل کشیدن کاربران به سمت وب سایت هایی با اطلاعات مفید و محتویات پر بار می باشد .

پنج روش افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا
پنج روش افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا

بعد از طراحی سایت ، وقتی سایت آماده در دسترس تان قرار گرفت باید برای افزایش ترافیک سایت تلاش کنید. ولی بیشتر صاحبان وب سایت قبل از این که به محتوای داخل سایت اهمیت بدهند مستقیما وارد بازاریابی در وب سایت می شوند . در حالی که برای اینکه این بازار یابی بتواند مفید واقع شود حتما باید مقوله محتوا را جدی بگیرند .و محتوای سایت خود را بعد از طراحی سایت گسترش دهند. اما در مورد تولید محتوا باید نقاط زیر را در نظر بگیرید:

۱-      چه نوع اطلاعاتی باید در سایت ارائه شود .

۲-      هدف از ارائه محتوای مورد نظر برای حل چه نوع مشکلی است.

۳-      و اینکه به چه طریق می توانید به کاربران سایت خود کمک رسانی کنید.

اگر در سایت بر چسبی نداشته باشید یا اینکه در توصیف یک لغت از لینک استفاده نکنید و… که مربوط به سئو سایت می شود که خود یک مقوله بسیار پیشرفته است. خواننده بلافاصلخ بعد از اینکه مطلب مورد نظر را مطالعه کرد با زدن دکمه خروج از سایت خارج می شود و هیچ گشت وگذاری در سایت انجام نمی دهد. بنابراین قبل از شروع به بازاریابی وب سایت تان بهتر است بر روی افزایش و تهیه محتوا برای آن تلاش کنید.در زیر برخی از نکات لازم جهت تولید محتوای برتر در سایت معرفی می شود:

استراتژی تولید محتوا عامل مهم برای سئو

ابتدا یک وبلاگ در داخل سایت برای گذاشتن مطالب ایجاد کنید

با ایجاد وبلاگ شما می توانید با تولید جریانی از مطالب جدید و جذاب برای خوانندگان سایت خود ارائه دهید . با قرار دادن محتوای جدید در سایت بازدیدگنندگان دوباره به سایت باز خواهند گشت .و یکی از دلایل افزایش رنکینگ برخی از سایت ها در موتورهای جستجو بروز شدن دائمی وب سایت ها می باشد.در این وبلاگ می توانید مطالب خود را باز نویسی یا به روز کنید و یا برای انتشار آنها را دسته بندی کنید . تولید محتوای جدید و به درد بخور در بهینه سازی و سئوی سایت نیز بسیار موثر می باشد.

ساخت صفحه سوالات متداول

در طراحی سایت بهترین راه قرار دادن یک صفحه برای سئوالات است و این بستگی به موضوع کسب و کار صاحب سایت دارد . لیستی از سوالات متداول می تواند اطلاعات بسیار مفیدی دداشته باشد.وجود صفحه سوالات متداول مزیتش در این است که مشتریان به راحتی می توانند به جواب سئوالات خود برسند بدون اینکه به شما نیازی داشته باشند.در ضمن با این کار در وقت شما نیز صرفه جویی می شود و شما می توانید به بقیه کارهای وب سایت برسید.

ایجاد لیستی از وب سایت های بسیار مفید و لینک دهی به آن ها

شاید در ابتدا این کار به نظر معقول نمی رسد و شاید در این فکر باشید که کاربر وب سایت شما را زود ترک می کند ولی خوانندگان با این کار از سایت شما استقبال خواهند کرد زیرا شما دارید روی یک وب سایت مفید کار می کنید همچنین در این زمینه وب سایت هایی هستند که خدمات مکملی را برای لینک دهی انجام می دهند و این می تواند خوب به نظر برسد.

در حالت کلی با ارائه منابع مفید به کاربران ، در واقع شما دارید یک وب سایت مفید برای خوانندگان خود ایجاد می کنید که خوانندگان نیز از این کار بسیار خوشحال خواهند شد.

در وب سایت صفحه ای برای اطلاع دهی از اهداف کار خودتان ایجاد کنید

کاربری که به سایت شما رجوع می کند در ابتدا از اهداف و کاری که شما در سایت انجام می دهید چیزی نمی دانند بهتر است اطلاعات بیشتری در این باره به آنها ارائه کنید تا کاربران نیز زمینه فعالیت شما را بشناسند.

حتما در سایت خود یک صفحه برای مقالات ایجاد کنید

در اینجا می توانید تمام مقالات خود را به کاربران ارائه دهید با این کار خوانندگان سایت به تمامی مقالات سایت شما دسترسی دارند و می تواند بازخورد سایت (ترافیک سایت) را بالا ببرد .ایجاد صفحه مقالات می تواند حین طراحی سایت انجام پذیرد در این صفحه شما می توانید تمام مقالات خود را بر اساس موضوع دسته بندی کنید تا برای کاربران جستجو در بین آنها راحتر شود. در بین مقالات به مقالات مرتبط با آن لینک داده شود با این کار شما در واقع یک کتابخانه در سایت ایجاد می کنید .

در نتیجه

اگر می خواهید وب سایتی بسازید که کاربران آن را دوست داشته باشند باید نیاز کاربران را شناسایی و محتویات و مطالب لازم را ارائه کنید ، هرچه کاربر از وب سایت شما رضایت داشته باشد گوگل نیز بسیار از این کار خوشش خواهد آمد و در نتیجه نمره رنکینگ خوبی به شما خواهد داد.هدف اصلی گوگل کشیدن کاربران به سمت وب سایت هایی با اطلاعات مفید و محتویات پر بار می باشد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینتن

طراحی سایت اینتن مجموعه تشکیل یافته از تیم حرفه ای طراحی و بهینه سازی آکادمیک تشکیل یافته است و با تکیه بر نیروی متخصص و خلاق خود سعی دارد بهترین خدمات را ارایه نماید.از خدمات این گروه می توان به طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات اینترنتی ، وب برندینگ ، دفتر کار مجازی و تجارت الکترونیک اشاره کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی