اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011125676417492

به همت موسسه راهبرد به صورت همه روزه

دوره آموزشی دبیری فیزیک برگزار می‌شود

کد: 140011125676417492

https://bit.ly/3GwmX68

، تهران , (اخبار رسمی): دوره آموزشی دبیری فیزیک  با حضور متقاضیان آزمون استخدامی دبیری فیزیک در تاریخ همه روزه برگزار می‌شود

دوره آموزشی دبیری فیزیک برگزار می‌شود
موسسه راهبرد همواره تلاش دارد آموزش آنلاین ریاضی آزمون استخدامی، ارشد، دکتری را به شما عرضه کنیم.

به گزارش روابط عمومی موسسه راهبرد، دوره آموزشی دبیری فیزیک با حضور متقاضیان آزمون استخدامی همه روزه به میزبانی سایت موسسه راهبرد با عنوان Rahbordplus.com توسط این شرکت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه راهبرد، دوره آموزشی دبیری فیزیک با حضور متقاضیان آزمون استخدامی دبیری فیزیک در تاریخ همه روزه به میزبانی سایت موسسه راهبرد با عنوان Rahbordplus.com توسط این شرکت برگزار می‌شود.

دکتر فرخی مدیر عامل موسسه راهبرد هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش متقاضیان آزمون های استخدامی بیان و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفی فعالان صنعت آزمون استحدامی، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشورمان فراهم شود.

دکتر فرحی درباره زمینه‌ها و نتایج این دوره آموزشی افزود: قبولی در آزمون استخدامی دبیری فیزیک.

وی مدرسان دوره آموزشی دبیری فیزیک را جزو نخبگان این رشته دانست و اظهار داشت: مدرسان موسسه راهبرد همگی از  متخصصانی هستند که می‌توانند راهنمای خوبی برای ارتقا سطح دانش شرکتکنندگان باشند.

اوبه برنامه‌های آتی مجموعه اشاره و تشریح کرد: برگزاری کلاس های آزمون استخدامی دبیری ریاضی نیز در راه اسا.

گفتنی است رای حضور در این دوره آموزی هزینه رایگان دریافت خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر وبسایت https://rahbordplus.com/ را بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد

موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد حاصل ایده های دانشجویان دانشگاه امیرکبیر هست. همه چیز از یک صحبت داغ درباره دغدغه‌ های آموزش ریاضی در سلف دانشگاه امیرکبیر شروع شد. دغدغه هایی که محور اونها کیفیت آموزش دروس ریاضی در دانشگاه و حتی دبیرستان بود. بعد از اون تصمیم گرفتیم که خودمون آستینها رو بالا بزنیم و حاصل اون شد موسسه راهبرد که از اوایل سال ۱۴۰۰ بصورت جدی زیرساختی رو به وجود آورده که دوره های ریاضی و بعدش با اضافه شدن فیزیک و دوره های دیگه درحال ارائه آموزشهای باکیفیت هست. چشم انداز موسسه راهبرد ارتقای زیرساختهای لازم برای برگزاری دوره های آموزشی و همچنین ایجاد بستر مناسب برای پژوهش هست. استراتژی ما بسترسازی هستش؛ یعنی ما نمیخواهیم خودمون بهترین مدرس باشیم بلکه میخواهیم بهتر پلتفرم برای مدرسین و محققین (بالاخص در رشته های ریاضی و فیزیک) در کشور باشیم که در جای جای این مرز و بوم دغدغه آموزش و پژوهش دارند اما به خاطر نبود زیرساخت لازم شاید نتونن خدمتی که میخوان رو به مخاطبین ارائه بدن. ما از روز اول ترویج اخلاق و مسئولیت پذیری رو سرلوحه کار خودمون قرار دادیم و سعی کردیم این فرهنگ رو فراتر از راهبرد بین مخاطبین خودمون هم رواج بدیم. چون معتقدیم علم و اخلاق باید درکنار هم آموخته بشن. ما در راهبرد امیدواریم بتونیم با تلاش و کوشش٬ ذره ای از دین خودمون به مردم این آب و خاک رو ادا کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش