اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14001117568694659

چرا موتور جستجوی گوگل اولین انتخاب کاربران است؟

کد: 14001117568694659

https://bit.ly/331GYUu

، تهران , (اخبار رسمی): موتور جستجوی گوگل اولین و شاید حتی آخرین مقصد هر کاربری است که در پی یافتن چیزی در دنیای وب قرار دارد.

چرا موتور جستجوی گوگل اولین انتخاب کاربران است؟
چرا موتور جستجوی گوگل اولین انتخاب کاربران است؟

موتور جستجوی گوگل اولین و شاید حتی آخرین مقصد هر کاربری است که در پی یافتن چیزی در دنیای وب قرار دارد. اما چرا کاربران تا این اندازه به موتور جستجوی گوگل در طراحی سایت علاقه نشان داده و هیچ رغبتی به استفاده از سایر موتورهای جستجو نشان نمی‌دهند؟ گوگل به عنوان غول دنیای وب، امروز در این دنیا فرمانروایی می‌کند.

ویژگی مهم موتور جستجوی گوگل
حجم انبوه مطالب تولید شده در سرتاسر وب که روز به روز به آن افزوده می‌شود سبب شده کاربران ناچار به استفاده از موتورهای جستجو باشند. امروز کاربران دیگر نام هیچ وب سایتی را به خاطر نمی‌سپارند و برای دست پیدا کرده به هر مطلب، اطلاعات، کالا و یا خدماتی تنها نیازشان را تسلیم موتور جستجوی گوگل می‌کنند، چرا که می‌دانند در غیر این صورت باید شبانه روز بین وب سایت های مختلف به دنیای موارد مورد نظرشان بگردند.
دلیل دیگر استفاده از موتور جستجوی گوگل توسط همه کاربران، اعتماد به آن است. افزایش تعداد وب سایت ها سبب شده تولید محتواهای غیر واقعی و ناصحیح نیز افزایش پیدا کند. به عبارت دیگر، از آنجایی که کنترل کننده درستی وجود ندارد، یک فرد می‌تواند به مقاصد مختلف وب سایتی در زمینه‌ای خاص ایجاد کرده و سپس اقدام به انتشار محتواهای از بیخ و بن غلط کند. حال چطور می‌توان محتوای صحیح را از ناصحیح تشخیص داد؟
یکی از این راه ها تسلیم کردن نیاز خود به موتور جستجوی گوگل و سپس دریافت پاسخ از آن است، به این معنی که به پاسخ گوگل اعتماد کرده و مطمئن باشیم این پاسخ درستی است. اما چرا این موتور جستجو تا این اندازه به محبوبیت رسیده و اعتماد کاربران به آن تا این اندازه بالا است؟ چرا کاربران کمتر به استفاده از دیگر موتورهای جستجو همچون یاهو و بینگ تمایل نشان می‌دهند؟

موتور جستجوی گوگل

واقعیت این است که الگوریتم های به کار رفته در موتور جستجوی گوگل برگ برنده اصلی آن به شمار می‌رود. به عبارت دیگر، در مقایسه با دیگر موتورهای جستجو گوگل روش های بهتری به منظور امتیازدهی به وب سایت ها به کار می‌برد. در نتیجه کاربران از نتایج ارائه شده توسط آن رضایت بیشتری دارند. این موضوع سبب شده شرکت ها نیز به بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجوی گوگل روی بیاورند. منظور از سئو سایت در اصل بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است، اما واقعیت این است که امروز سئو فقط برای جلب توجه موتور جستجوی گوگل صورت می‌گیرد. بطور مثال اگر فردی بک لینک خریداری کند شاید گوگل این لینک ها رو شناسایی کند اما اگر این بک لینک از طریق رپورتاژ آگهی دریافت شود احتمال این موضوع کمتر است.

مقاله پیشنهادی: الگوریتم کبوتر گوگل را بیشتر بشناسید

شما نیز می‌توانید با سرمایه گذاری در این بخش سود زیادی به دست بیاورید. امروز نیاز کاربران به گوگل بیش از هر زمان دیگری است و این موضوع روز به روز ادامه پیدا می‌کند. پس بهتر است برای رسیدن به نتیجه مطلوب بر روی سئو سایت سرمایه گذاری کرده و از طریق هدایت کردن کاربران جستجوکننده پیرامون کلمه ها و عبارت های کلیدی مرتبط با زمینه فعالیتتان به وب سایت خود، سود باورنکردنی به دست بیاورید. این یک تجارت تضمین شده است!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینتن

طراحی سایت اینتن مجموعه تشکیل یافته از تیم حرفه ای طراحی و بهینه سازی آکادمیک تشکیل یافته است و با تکیه بر نیروی متخصص و خلاق خود سعی دارد بهترین خدمات را ارایه نماید.از خدمات این گروه می توان به طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات اینترنتی ، وب برندینگ ، دفتر کار مجازی و تجارت الکترونیک اشاره کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]