کد: 140012035726215122

پنج دستگاه حضور و غیاب پرکاربرد و محبوب

کد: 140012035726215122

https://bit.ly/33NEZ6M

، تهران , (اخبار رسمی): خرید دستگاه حضور و غیاب

پنج دستگاه حضور و غیاب پرکاربرد و محبوب

در دنیای تکنولوژی امروز تنوع سیستم حضور و غیاب بسیار زیاد است. شیوه‌­های متفاوت احراز هویت، قابلیت کنترل تردد پرسنل، ساعت زنی و… انتخاب یک دستگاه ثبت ورود و خروج مناسب را سخت می­کند.

 خرید دستگاه حضور و غیاب با توجه به نیاز سازمان پروسه زمانبر است که در صورت انتخاب اشتباه هزینه زیادی به شرکت تحمیل می­‌کند.

 با مشاوره گرفتن از مشاوران ما به راحتی می­‌توانید نرم افزار حضور غیاب مناسب کسب و کار خود را، انتخاب کنید.

معیار های دستگاه حضور و غیاب با کیفیت

ظرفیت و سرعت دستگاه

مهمترین معیار در خرید یک سیستم کنترل ورود و خروج خوب میزان ظرفیت ذخیره­‌سازی داده‌­ها است.

پیدا کردن یک سیستم با ظرفیت بالا زمان و هزینه زیادی را  می­‌طلبد. ظرفیت هر دستگاه دارای دو قسمت ثبت رکورد‌های تردد و حافظه مورد استفاده برای الگو‎های احراز هویتی است.

 

 

 

 

 

نوع تکنولوژی احراز هویت دستگاه‌

 

در دستگاه­‌های امروزی تکنولوژی­‌های متنوعی از جمله بیومتریک (تشخیص چهره، اثر انگشت، عنبیه و …)، کارت و رمز تعبیه شده است. بسیاری از دستگاه­‌ها چند روش برای احراز هویت دارد.­ کاربردی‌ترین روش استفاده از سنسور اثر انگشت ضد خش و با قدرت بالای اسکن است. دستگاه­‌ها با قابلیت تشخیص چهره بهتر است که دارای دوربین مادون قرمز (تشخیص تصاویر جعلی مانند عکس) باشند. البته استفاده از کارت و رمز نیز هنوز رایج است. 

 

خدمات پس از فروش و گارانتی

 

سازگاری با محیط کار و تعداد پرسنل از مهمترین معیار­ها در انتخاب دستگاه حضور غیاب است. استفاده از دستگاه‌­های وارداتی و بدون پشتیبانی ریسک زیادی دارد. بهترین راه خرید دستگاه حضور و غیاب از شرکت­‌های داخلی است که پشتیبانی خوب و موثری دارند و در تمامی مراحل خرید و نصب شما را همراهی می­کنند.

 

بهترین دستگاه های حضور و غیاب

 

دستگاه حضور و غیاب مدل     T-38321

 

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38762 تایگر، دستگاه‌ی مناسب برای شرکت­‌های متوسط یا کوچک است.

 

این سیستم حضور غیاب سه روش برای احراز هویت دارد. راحت ترین روش­، احراز هویت به وسیله سنسور­ اثر انگشت است. روش‌­های دیگر، تشخیص چهره یا استفاده از کارت است.

 

نرم افزار دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی به جز ثبت ۵۰۰اثر انگشت، قابلیت ثبت ۱۰۰۰ کارت و  ۸۰هزارتردد را دارد که ورود و خروج کارکنان را با کمترین تماس ثبت می‌­کند.

 


دستگاه حضور و غیاب مدل T-283010

 

 دستگاه حضور غیاب مدل T-283010 از ساده‌­ترین و با کیفیت­‌ترین تکنولوژی­‌ها برای ثبت حضور و غیاب به شمار می­‌آیند.

 

این سیستم قیمت مناسبی دارد که بین شرکت­‌ها و سازمان­‌های کوچک پرطرفدار است. این دستگاه از طریق شناسایی اثر انگشت ورود و خروج کارکنان را ثبت می‌­کند. این دستگاه ۵۰۰ عدد اثر‌انگشت و ۵ هزار تردد را به راحتی ثبت و مدیریت می­‌کند. با وجود پورت USB نیازی به اینترنت برای ساعت زنی و کنترل تردد پرسنل ندارید.

دستگاه حضور و غیاب مدلT-98710  

 

این دستگاه حضور غیاب از سری  Visible Light است که تکنولوژی جدید و مدرنی دارد. مجهز به دوربین دوگانه بوده که علاوه بر دوربین برای تشخیص چهره، دوربین مادون قرمز نیز دارد که احتمال ثبت تردد را با تصویر جعلی امکان پذیر ازبین می‌برد. علاوه بر تشخیص چهره، سنسور ­اثر انگشت و کارتخوان بدون تماس برای راحتی پرسنل مجموعه تعبیه شده است. نرم افزار حضور و غیاب قابلیت ثبت ۶ هزار چهره، ۱۰ هزار اثر انگشت، ۱۰ هزار کارت، ۲۰۰ هزار تردد را دارد.

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38784

 

 دستگاه حضور و غیاب مدل T-38784 ظرفیت زیاد و سرعت بالا در عملکرد دارد. ظاهر زیبا صفحه لمسی ۴.۳ اینچی در کنار منوی فارسی، کارکرد آن را بسیار ساده کرده است. در این دستگاه علاوه بر سنسور اثر انگشت، از دوربین­‌های تشخیص چهره و کارتخوان بدون تماس استفاده شده است. 
دستگاه حضور و غیاب مدل T-38762

 

 این دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره از دستگاه­‌های پرکاربرد در شرکت­‌ها است. سخنگو و منوی فارسی، استفاده از آن را آسان کرده. این دستگاه صفحه نمایش ۲.۸ اینچی لمسی در کنار کیبورد ساده دارد که دستگاه را بسیار کاربردی‌تر کرده است. این دستگاه با قابلیت ذخیره سازی ۱۰۰۰ کارت، ۵۰۰ اثر‌انگشت، ۲۰۰ چهره و ۵۰ هزار تردد، در میان سازمان­‌ها با تعداد پرنسل محدود پرطرفدار است.

 

از دیگر قابلیت­‌های نرم افزار این دستگاه می­‌توان موارد زیر را نام برد:

 

قابلیت افزودن، حذف و ویرایش تعطیلات تقویم

 

امکان پشتیبان‌گیری و بکاپ از داده‌های نرم افزار

 

تعویض یا اصلاح شیفت برای یک شخص در یک روز خاص

 

همچنین این دستگاه حضور غیاب به بسیاری از فرآیند‌های محاسبه اضافه‌کار، کسرکار، مرخصی و ماموریت کمک کرده  و سرعت می­‌بخشد.

https://www.tigerteco.com/blog/attend/5popular-attendance-devices/

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف