اطلاعات تماس
  • 021913***** - 091208*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012185758818130

مشاوره تولید میوه خشک و خرید دستگاه میوه خشک کن به صورت رایگان

کد: 140012185758818130

https://bit.ly/3tGGZq7

، (اخبار رسمی): دریافت مشاوره تولید میوه خشک و خرید ماشین آلات مورد نیاز مانند دستگاه میوه خشک کن از مواردی است که به افراد علاقه مند برای راه اندازی خط تولید میوه خشک کمک می کند تا برای راه اندازی کسب و کارشان بینش و آگاهی درستی داشته باشند.

مشاوره تولید میوه خشک و خرید دستگاه میوه خشک کن بصورت رایگان
مشاوره تولید میوه خشک و خرید دستگاه میوه خشک کن به صورت رایگان

برای تولید چیپس میوه به دستگاه ها و تجهیزاتی نیاز است که دستگاه خشک کن یکی از مهم ترین ترین آن ها می باشد و باید براساس ظرفیت تولید کارفرما انتخاب و خریداری شود. در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع تولید میوه خشک و خرید دستگاه خشک کن آشنا کنیم و به توضیح مواردی که باید در این مسیر رعایت کرد، بپردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

کسب و کار تولید میوه خشک در گذشته تولید سبزی و میوه خشک به خانه ها و خانم های خانه دار اختصاص داده می شد که برای خوش عطر و خوش طعم کردن غذا انواع سبزی ها را خشک می کردند و برای میان وعده از خشک کردن میوه های در دسترس بهره می گرفتند.

اما امروزه تولید سبزی و میوه خشک به عنوان یک کسب و کار در نظر گرفته می شود که سود خوبی برای افراد فعال در این زمینه فراهم می کند و یکی از مشاغلی است که امروزه افراد زیادی را برای شروع و قدم گذاشتن در این مسیر جذب کرده است.

تولید میوه خشک با خرید دستگاه میوه خشک کن بدون شک یکی از دلایل موفقیت تولید کنندگان میوه خشک، انتخاب مناسب و درست تجهیزات و ماشین آلات است و در بین دستگاه هایی که در خط تولید میوه خشک مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه خشک کن، جایگاه ویژه ای دارد.

تولید چیپس میوه در سطوح خانگی و کارگاهی معمولا نیاز به تجهیزات زیادی نداشته و با خرید دستگاه خشک کن میوه، اسلایسر و هسته گیر دستی می توان کار میوه خشک کنی را آغاز کرد.

برای راه اندازی یک تولیدی میوه خشک( چیپس میوه) نیاز به یک دستگاه میوه خشک کن صنعتی بوده و همچنین برای مراحل آماده سازی که شامل شستشو ، پوست کندن ، هسته گیری ، اسلایس ( ورقه ) کردن می شود نیز می توان از تجهیزات دستی یا برقی استفاده کرد. پس از خشک کردن محصول نیز با استفاده از دستگاه های مختلف بسته بندی محصول را بسته بندی کرده و انبار می کنید. در بین تمامی تجهیزات، عملکرد درست درست دستگاه خشک کن بیشترین تاثیر را بر روی کیفیت میوه خشک تولید شده دارد و از این نظر بسیار حائز اهمیت است.

از شرکت های سازنده دستگاه خشک کن که علاوه بر ساخت این دستگاه تجهیزات مورد نیاز در خط تولید میوه خشک را نیز طراحی و تولید می کند، آراد ماشین است. مشخصات، ویژگی ها و قیمت میوه خشک کن صنعتی به سایت machinsaz.com مراجعه کنید.

انواع  دستگاه میوه خشک کن دستگاه های خشک کنی که برای محصولات غذایی، شیمیایی و دارویی استفاده می شود در مدل های کابینی، تونلی، دوار، لرزشی، انجمادی و ... ساخته می شوند. برای میوه ها و سبزیجات معمولا از خشک کن های کابینی و تونلی استفاده می شود. خشک کن تونلی مناسب کارخانه های صنعتی است ولی دستگاه های میوه خشک کن کابینی در ظرفیت های مختلف ساخته می شوند و برای مصارف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی قابل استفاده هستند. انتخاب نوع و مدل دستگاه های خشک کن بر اساس معیارهای زیر مشخص می شود:

  •  نوع محصول
  • ظرفیت تولید
  • میزان سرمایه
  • میزان فضای در اختیار

در خصوص انتخاب نوع دستگاه خشک کن بهتر است با بررسی شرایط فوق و کمک گرفتن از متخصصین شرکت سازنده، بهترین تصمیم را گرفت.

برخی از افراد علاقه مند به خرید ماشین آلات خارجی هستند. معمولا برای خرید دستگاه ها بصورت مستقیم از سازندگان خارجی و یا از بازارگانان و واسطه ها باید سرمایه اولیه بیشتری داشته باشد. بنابراین باید بررسی کرد که آیا چنین کاری صرفه اقتصادی دارد یا خیر. برای آشنایی با مدل های مختلف دستگاه های خط تولید میوه و سبزی خشک می توانید به سایت ike.cn مراجعه کنید.

برای راه اندازی شغل میوه خشک کنی از کجا شروع کنیم؟ کسب و کار تولید سبزی خشک و شغل میوه خشک کنی، می تواند در ظرفیت های مختلف خانگی، کارگاهی و صنعتی انجام گیرد، از این رو برای شروع ابتدا باید مسیر این کسب و کار را به خوبی بررسی شود. برای این کار جستجو در اینترنت، صحبت کردن با افرادی که در این زمینه مشغول به کار هستند و مشاوره گرفتن از شرکت هایی که در این زمینه تخصص و تجربه کافی دارند می تواند بسیار کمک کننده باشد.

جستجو در اینترنت برای آگاهی اولیه گزینه خوبی است، اما اطلاعاتی که معمولا در بستر اینترنت منتشر می شوند جامعیت نداشته و حتی برخی از آن ها اشتباه هستند و ممکن است با مطالعه آن، گیج و سردرگم شوید.

صحبت با افرادی که هم اکنون در این حوزه فعالیت می کنند در صورتی که شما را دلسوزانه راهنمایی کنند بسیار مفید خواهد بود. اما در این بین افرادی هستند که ممکن است برای به خطر نیفتادن جایگاه خود در بازار، اطلاعات درستی به شما ندهند.

اهمیت کسب مشاوره پیش از راه اندازی کار تولید میوه خشک استفاده از مشاوره های افراد متخصص و با تجربه بهترین گزینه است! شرکت هایی که این خدمت را ارائه می دهند اگر واقعا متخصص باشند، با تولید کنندگان و افراد بسیاری که در این زمینه فعالیت دارند در ارتباط بوده و از روند کار آن ها از آغاز، اطلاع دارند. بواسطه این تجربه می توان اطلاعات بسیار مفیدی دریافت کرد و برای راه اندازی کسب و کار تولید میوه خشک بهترین تصمیمات را گرفت.

قدم گذاشتن در این مسیر با چالش هایی همراه است که با آگاهی داشتن از آن می توانید سرعت روند پیشرفت در کار و کسب درآمد در کوتاه ترین زمان ممکن را افزایش دهید.

از این رو در ادامه به چند مورد از این چالش ها اشاره می کنیم:

  •  برای به نتیجه رسیدن در این مسیر و نامی شدن در میان رقبا باید آگاهی های لازم در مورد انواع سبزی و میوه و در دسترس بودن در منطقه مکانی خود، اطلاعات لازم را جمع آوری کنید و در صورت امکان در دوره های آموزشی شرکت کنید، در غیر این صورت سرمایه ای که در این راه صرف کرده اید، از دست خواهد رفت.
  • برای شروع کسب و کار تولید سبزی و میوه خشک به تجهیزات مورد نیاز آن احتیاج خواهید داشت که با اطلاعات جمع آوری شده در مرحله قبل می توانید با توجه به ظرفیت تولیدی خود اقدام به خرید دستگاه کنید.
  • خرید دستگاه میوه خشک کن از شرکت های معتبر که ماشین آلات با کیفیت طراحی و تولید می کنند، از اهمیت بالایی برخوردار است، در صورت خرید دستگاه ها از دلالان که در این مسیر به خوبی نقش ایفا می کنند، محصول بی کیفیت و سرمایه از دست رفته نصیب خریدار می شود.
  • انتخاب ظرفیت تولیدی که در نظر دارید باید بررسی شود، اگر دستگاه خانگی را خریداری کرده اید و توقع حجم تولیدی بالایی در روز را دارید، توقع شما از کار برآورده نخواهد شد.

مشاوره رایگان راه اندازی خط تولید میوه خشک همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، اهمیت آگاهی گرفتن و مشاوره گرفتن از افراد با تجربه اهمیت زیادی برای رسیدن به هدف که همان کسب درآمد و سود بالا است دارد.

شرکت آراد ماشین با سال های تجربه  و داشتن رزومه کاری درخشان در زمینه تولید دستگاه میوه خشک کن صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی، مشاوره های تخصصی کار با دستگاه را به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این مشاوره ها بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می شود و برای خرید دستگاه ها و ماشین آلات مورد نیاز برای تولید چیپس میوه، امکان حضور افراد در کارخانه و تست گرفتن از دستگاه های مورد نیاز در خط تولید چیپس میوه را فراهم آورده است.

بیش از 10 سال تجربه در صنعت طراحی و ساخت دستگاه میوه خشک کن و کار با تولید کنندگان مطرح میوه خشک در ایران و کشورهای مختلف و ارتباط با بنکداران و فروشندگان میوه و سبزیجات خشک، سبب شده تا مشاوره های متخصصین این شرکت برای افراد علاقه مند ورود به حوزه تولید خشکبار راه گشا و کمک کننده باشد. برای دریافت مشاوره تولید میوه خشک بصورت رایگان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان و متخصصین آراد ماشین در ارتباط باشید:

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آراد ماشین

شرکت آراد ماشین، طراح و سازنده دستگاه ها و ماشین آلات خطوط تولید و بسته بندی مواد غذایی است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده و طی سالها فعالیت خود توانسته اطمینان بزرگترین برند ها و کارخانه جات کشور را به خود جلب کرده و ماشین آلات با کیفیت خود را در خطوط تولید آنها به کار بگیرد. خدمات پس از فروش بی نظیر این شرکت در کنار کیفیت بالای تجهیزات تولیدی، خط تولیدی روان و بدون استرس را برای مشتریان به ارمغان می آورد و سالها تجربه امنیت تولید را برای آنها رقم می زند. از جمله دستگاه ها و ماشین آلات ساخت این شرکت می توان به: _انواع دستگاه های خشک کن کابینی، تونلی، دوار، سینوسی و سرندی اشاره کرد که برای خشک کردن میوه، سبزیجات، مواد شیمیایی، دارویی و ... بکار گرفته می شوند. _انواع دستگاه های بسته بندی سیل وکیوم، شیرینگ پک، توزین، ساشه، سلفون کش و ... که در مدل ها مختلف طراحی و ساخته می شوند. _دستگاه های تفت، شورکن و طعم زن تخمه، آجیل و خشکبار _دستگاه های آبگیری صنعتی و نیمه صنعتی برای انواع میوه ها و سبزیجات و طراحی و ساخت خطوط تولید و بسته بندی مانند: _خط تولید میوه و سبزیجات خشک _خط فرآوری و بسته بندی حبوبات و خشکبار _خط بسته بندی سبزیجات _خط بسته بندی گوشت _خط تولید و بسته بندی تنباکو _و...

اطلاعات تماس
  • 021913***** - 091208*****
[نمایش اطلاعات]